У разі, якщо паралігала Перейти до школи права?

Posted on

У разі, якщо паралігала Перейти до школи права?

Як паралігал, у вас є внутрішній вигляд юридичної практики. В якийсь момент, це природно задатися питанням, чи повинна бути краще в якості адвоката. Зрештою, у вас є набагато більше на робочому місці досвіду, ніж входять партнери, багато з яких ніколи не ступлять в залі суді або бачив набір документів M & A. Чи не могли б ви застосувати те, що ви навчилися рухатися вгору по рядах в якості адвоката? Перед тим, як зробити великий крок, ось кілька речей, щоб розглянути.

Чи будете Ви дійсно Отримання Зарплатний Upgrade?

Асистенти, які хочуть стати юристами часто спокушають вищими базові оклади адвокатів, як правило, роблять. Але це число може вводити в оману. Адвокати платню і не платять більше, якщо вони працюють понаднормово. На відміну від цього, асистенти отримують більше, чим більше вони працюють. Коли ви говорите про ситуацію, Trial, де кожен член команди працює 20 годин на день (не те, що рідкість, на жаль), параюрістов може зробити в годину більше, ніж багато хто з адвокатів! Перш ніж ви вирішите інвестувати $ 100 000 або більше в юридичній школі на більш високу зарплату, зробити математику і переконайтеся, що це буде призводити до більш високої погодинної ставки (з урахуванням будь-яких платежів за кредитами студентів ви могли бути залишені с).

Як ваше якість життя Be Ретінірованние?

Хоча це може здатися не подобається, якщо ви є параюрідіческой в вимогу, ви , ймовірно , мати більше контролю над вашою роботою та особистим життя , ніж адвокат робить. Тому що вам платять понаднормові, адвокати дають по крайней мере , деяку увагу до кількості годин ви час просять роботи. Як адвокат, ви будете в основному по викличуть все той час, що – то багато людей знайти глибоко неприємні.

Який тип роботи ви хочете, щоб робити?

Інший головний фактор мотивація для розгляду переходу від паралігали до адвоката, щоб зробити більш цікаву і більш складну роботу. Тут дуже важливо уважно подивитися на роботу юристів, особливо молодих юристів, насправді.

Життя старшого партнера може виглядати гламурно, коли ви будете вручати документи на перехресному допиті в суді, мати на увазі, що це займає багато років, щоб дістатися до цієї точки. В якості нового адвоката, вам все одно доведеться оплатити збори в окопах, роблячи механічну роботу, яка може бути менш цікаво, ніж організувати всі документи для випадку як паралігал.

Перш ніж ви вирішите піти в юридичну школу, робити якісь інформаційні інтерв’ю з юристами вашої фірми (якщо ви комфортно даючи їм знати, ви можете йти цим шляхом) або з іншими адвокатами, яких ви знаєте. Отримати гарне почуття того, що вони роблять весь день, так що ви будете в змозі оцінити чи «робота юриста» насправді те, що ви хочете зробити.

Який тип роботи ви будете в змозі отримати?

Асистенти, які йдуть в юридичну школу іноді очікують вони матимуть ногу в процесі прийому на роботу, але навіть якщо у вас є відповідний досвід роботи, правове поле дуже ієрархічний місце. Якщо ви працюєте на AmLaw фірму як паралігал, це малоймовірно, що ви будете найняті там в якості адвоката, якщо ви в кінцевому підсумку у верхній юридичній школі. Особисті зв’язки мають важливе значення, звичайно, але вони тільки йдуть до цих пір. В кінцевому рахунку, родовід до сих пір несе в собі день у багатьох місцях.

Якщо ви вирішили піти на це і звернутися в юридичну школу, розглянути способи, щоб зберегти свій борг, і ви будете мати більше можливостей, коли закінчиш. Якщо не ви прагнете до фантазії BigLaw роботу, йдучи в юридичній школі неповний робочий день, продовжуючи роботу може бути хорошим варіантом.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *