Уміння слухати – Як стати кращим слухачем принесе користь вашої кар’єри

Posted on

Уміння слухати - Як стати кращим слухачем принесе користь вашої кар'єри
Прослуховування м’який навик, який дозволяє людям зрозуміти інформацію, інші передати їм. Вона є частиною комунікаційного набору навичок, який включає в себе розмовні навички, також відомі як вербальна комунікація та навички міжособистісного спілкування.

Хоча слух фізична здатність, один з наших п’яти почуттів прослуховування це навик, який людина може придбати і поліпшити протягом свого життя. Хороші навички слухання допоможуть вам досягти успіху в більшості професій, але відмінні навички слухання необхідні в деяких.

Примітка : Особи , які з порушеннями слуху можуть бути прекрасні слухачі, і ті , хто володіє відмінним слухом можуть бути поганими слухачами. Слухання навички вимагають здатності отримувати та інтерпретувати інформацію незалежно від того, як один отримує.

Наскільки добре аудіювання може поліпшити вашу кар’єру

Хороші навички слухання є обов’язковими до успіху на роботі. Вони дозволяють успішно виконувати свої посадові обов’язки, отримати разом з вашим босом і колегами, і обслуговувати своїх клієнтів і клієнтів.

Коли менеджер дає інструкцію про те, як виконати завдання, хороші навички слухання дозволять вам зрозуміти їх очікування. Ваша здатність виконати поставлене завдання успішно збільшується.

Відмінні комунікативні навички, в тому числі навичок слухання, є в основі всіх хороших відносин. Workplace відносини не є винятком. Будучи в стані зрозуміти, що ваш товаришів по службі дозволяє будувати відносини з ними. Це відіграє важливу роль при роботі в команді на основі.

Клієнти і клієнти також отримають користь від ваших хороших навичок прослуховування. Для задоволення своїх потреб, ви повинні бути в змозі зрозуміти, що вони є.

7 способів поліпшити свої навички аудіювання

Дотримуйтесь цих порад, щоб дізнатися, як бути відмінним слухачем:

 1. Підтримуйте зоровий контакт: В пошуку кого – то в очі під час розмови змушує вас звернути увагу , а також сигнали на динамік , що ви зосереджені на тому, що вони говорять.
 2. Не завершуйте: Збережіть ваші питання і коментарі , поки що говорить закінчить. Хто – то добре розбирається у вербальній комунікації призупинить через регулярні проміжки часу , щоб дозволити слухачеві задавати питання. Це добре зробити це в тих точках, але якщо цього не станеться, чекати.
 3. Сиди тихо: метушливість змушує вас виглядати нудно.
 4. Кивни: Це указует на що говорить , що ви приймаєте в інформації , яку він або вона транспортує.
 5. Будьте уважні до невербальних сигналів: Звертаючи увагу на те , що мовець не говорять , як важливо , як бути уважними до його або її слову. Подивіться на невербальні сигнали , такі як виразу обличчя і пози , щоб повністю зрозуміти всі.
 6. Схиляюся до спікера : Це сигналізує іншій людині , що ви займаєтеся в розмові.
 7. Повторіть інструкції і Ask відповідні питання: Після того, як говорить закінчив говорити, повторювати свої інструкції , щоб підтвердити , що ви їх розумієте. Це також час , щоб задати будь-які питання.

Бар’єри на шляху до Listening і як їх подолати

Перешкоди можуть втручатися у вашу здатність зрозуміти, що хтось говорить. Вони включають в себе як зовнішні, так і внутрішні чинники.

іноземний акцент або дефект мови мовця може зробити це важко зрозуміти їх. Фоновий шум, такі як звуки руху або гучної музики також може перешкоджати вашої здатності слухати.

Внутрішні чинники також можуть заважати вам. Ваші власні упередження та забобони можуть становити значний бар’єр. Наприклад, ви не можете взяти когось серйозно через ваших упереджених уявлень про них. Занепокоєння або гнів також може зробити це важче зрозуміти, що хтось говорить. Ваші власні труднощі уваги також можуть бути проблемою.

Якщо ви зіткнулися з одним або декількома з цих контрольно-пропускних пунктів, намагатися з усіх сил, щоб впоратися з ними. Наприклад, попросіть кого-небудь з сильним акцентом говорити більш повільно. Перемістити в тихіше місце, якщо фоновий шум заважає вашої здатності сприймати інформацію. Підкоряючи ваші пристрасті або упередження є більш важким, але знаючи про них хороше місце, щоб почати.

Кар’єра, що вимагає Відмінні навички аудіювання

Відмінні навички слухання необхідні для виконання основних посадових обов’язків цих та інших професій:

 • Психічне здоров’я Радник
 • суддя
 • Соціальний працівник
 • психолог
 • клір
 • Авіадиспетчер
 • лікар
 • Юрист
 • медіатор
 • Директор школи

5 Основні переваги Будучи активним слухачем

Відмінні навички слухання допоможуть вам:

 • Виконувати свою роботу добре
 • Побудувати хороші відносини з вашими колегами і босом
 • Робота в якості члена команди
 • Відповісти на потреби клієнтів або клієнтів і вирішити свої проблеми
 • Зустріти кваліфікації конкретних професій
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *