Топ 5 Відволікання для Дистанційні уникнути

Posted on

Топ 5 Відволікання для Дистанційні уникнути

Нам всім потрібно, щоб уникнути відволікання на роботі. І деякі з нас краще, ніж інші. Проте, дистанційні отримати несправедливо осідлав з репутацією отримання відволікатися, коли, насправді, офіси заповнені людьми і речами, щоб тягнути увагу від поставленого завдання.

Багато що залежить від здатності людини, щоб уникнути відволікання, не обов’язково настройку роботи. В такому випадку, це навіть більш важливо, щоб уникнути відволікаючих при роботі на дому як Telecommuter, якщо ви хочете, щоб ваша робота на дому розташування, щоб продовжити.

А для тих, хто є незалежними підрядниками, які працюють удома, відволікаючі може знизити продуктивність і скоротити в нижньому рядку. І тільки собі відповіді на, це може бути простіше дати в спокусу.

Так як боротися з відволікаючими? Це дійсно залежить від того, що відволікає вас, але ось кілька порад про те, як уникнути цього типового відволікання.

Може здатися недобрим сказати, але я впевнений, ви можете здогадатися, що (або хто) перше відволікання, щоб уникнути це.

Друзі та сім’я

Це не схоже , приємно зателефонувати друзям і близьким відволікання, але якщо вони не розуміють , що , коли ви «працюєте з дому» , що означає , що ви працювати, то вони відволікають. І це не просто діти, подружжя, друзі і сусіди можуть все зробити вимоги свого часу , що вони не будуть , якщо ви працювали в офісі. Важливо , щоб поставити необхідну кількість по догляду за дітьми на місці і встановити роботу на дому правила.

робота по дому

Даний один є унікальним для надомних. В офісній обстановці, ви, ймовірно, щоб спробувати запустити завантаження білизни в період між засіданнями, хоча багато офісних працівників можуть зробити особисті телефонні дзвінки, виходити в Інтернет для отримання інформації або виконати кілька доручень за часом компанії немає. І так теж, це може бути добре в вашої організації роботи, щоб отримати трохи по дому зробити в робочий час, але ви не можете дозволити йому взяти на себе. Залежно від вашої роботи, це може бути добре, якщо це графіка означає, що ви вимити посуд після сніданку під час ранкової перерви на каву, але ви повинні зупинятися на досягнутому.

І найкращий спосіб, щоб тримати його під контролем, щоб мати план. Установка (і притримування) графіка по дому для всієї сім’ї, в тому числі справ для дітей, означає, що робота по дому не став завданням делегується людині, що працює вдома.

Електронна пошта та миттєві повідомлення

Не всі відволікаючі носять особистий характер. Іноді відволікаючі може фактично бути частиною основних функцій нашої роботи. Наприклад, хоча ці види зв’язку мають важливе значення для Telecommuter, вони можуть з’їсти багато часу. Зрештою, це, як правило, займає більше часу, щоб написати лист, ніж пояснити щось особисто.

Вчиться писати ефективну електронну пошту може допомогти, тому що якщо ви ясно в вашій електронній пошті, ви можете уникнути багатьох назад і вперед питань. Проте, іноді ми просто повинні поставити ці інструменти геть, щоб зосередитися на завданні під рукою. Закрийте вашу електронну пошту або програму миттєвого обміну повідомленнями, коли вам потрібна перерва. Або, може бути, тільки відкрити їх за розкладом, перевіряти електронну пошту вранці, після обіду і перед виходом протягом дня.

Телефон і тексти

Як електронна пошта, телефон має важливе значення для Telecommuter. Однак, це ще більш безпосереднє переривання до того, що ви працюєте, коли він rings.Both особисті та пов’язані з роботою телефонних дзвінків може прийняти вас від завдання. Добре використовувати АОН і нехай виклики перенаправляються в голосову пошту, коли ви зайняті. Обмежити особисті дзвінки протягом робочого часу.

Соціальні медіа та веб-серфінг

Звичайно, ці речі відволікають наші товариш по службі в офісі, але це єдине місце, де відсутність контролю може зробити це гірше для Telecommuter або незалежного підрядника. Якщо ці проблеми для вас, ви, можливо, доведеться піти холодної індички і повністю закрити їх в робочий час. Якщо вони тільки дрібні спокуси, просто обмежуючи їх певний час може бути ефективним. У будь-якому випадку, хоча, ймовірно, ви не хочете, щоб вони постійно працюють на комп’ютері.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *