Топ Інформаційні технології Сертифікати для початківців

Posted on

 Кращі 10 ІТ Сертифікатів для початківців

Середня річна заробітна плата для фахівців в області інформації технології склала близько $ 84000 в 2017 р, в відповідно до Бюро статистики праці США . Це більш ніж в два рази середньої річної зарплати для всіх професій , разом узятих. Комп’ютери грають роль в численних функцій для майже всіх професій, і хто – то повинен піклуватися про них все, що робить ІТ – професії зростає один. BLS проектів в галузі , щоб додати більше півмільйона робочих місць в протягом десятиліття , що закінчується в 2026 році.

Більшість з найбільш високооплачуваного ІТ робочих місць вимагає певної форми сертифікації, хоча, тому дуже важливо знати, який тип навчання буде необхідний залежно від конкретної ІТ-кар’єри ви перед собою ставите.

CRISC: Сертифіковано ризику та інформаційних систем контролю

За даними аудиту і контролю Асоціації інформаційних систем (ISACA), ця сертифікація гарантує, що власник добре розбирається в ризиках для інформаційних систем, потім проектування / впровадження рішень. Цей сертифікат, відповідно до навичками і Salary Report IT, має середню зарплату в $ 119 227 на рік і є хорошою сертифікацією для тих, хто зацікавлений в позиції інформаційних систем безпеки.

CISM: Certified Information Manager Security

Інша сертифікація ISACA, сертифікація CISM визнає знання в галузі управління інформаційної безпеки, як хтось, хто керує, проектує і оцінює інформаційну безпеку для даної організації. Ця сертифікація має деякі передумови, такі як існуючі сертифікати, як GIAC. Згідно зі звітом навичок і Salary, власники цієї сертифікації заробляють в середньому $ 118 348 на рік.

CISSP: Сертифіковані інформаційні системи Security Professional

Як CRISC і СИЗМ вище, ця сертифікація визнає знання в області безпеки та управління ризиками, а також безпеку розробки програмного забезпечення. Середньорічна заробітна плата згідно звітності для власників цієї сертифікації становить $ 110603.

PMP: Project Management Professional

При середньої річної зарплати в $ 109405, то сертифікації PMP від Інституту управління проектами (PMI) гарантує , що, в відповідно до PMI, «ви говорите , і зрозуміти глобальний мову управління проектами.»

CISA: Certified Information Systems Auditor

Інша сертифікація IASCA, що CISA гарантує , що інформаційні системи аудитори мають навички , необхідні для оцінки систем і слідувати рекомендаціям для «підтримки довіри і цінностей від інформаційних систем.» Середня зарплата власників CISA становить $ 106181.

CCDA: Cisco Certified Design Associate

CCDA  є сертифікація Cisco для проектування мережі. Переконайтеся , що ви сертифіковані з іншого сертифікації Cisco (наприклад, CCNP маршрутизації і комутації або будь-сертифікації CCIE), так як це вимога для CCDA. Середній дохід власника CCDA становить $ 99701. Цей сертифікат, разом з CCNP, добре мати , якщо ви хочете стати інженером мережі .

CCNP маршрутизації і комутації

При ціні $ 97 038 в середньому за рік річної заробітної плати, то CCNP маршрутизація і комутація сертифікація добре для кого-то, по крайней мере, один рік досвіду мереж і гарантує, що власник може здійснювати і підтримувати глобальну мережу і працювати з фахівцями за рішеннями.

MCSE: Microsoft Certified Systems інженер

Microsoft змінила характер Microsoft Certified Solutions Expert  бути більш широкомасштабними сертифікацій з упором на впровадження технології в широкому розмаїтті версій замість одного зосереджено на конкретних дисциплінах. Тим НЕ менше, MCSE по – , як і раніше користується великою повагою сертифікації для отримання, а середня заробітна плата для власників MCSE становить $ 96215 на рік.

ITIL v3 Foundation

У ITIL v3 сертифікації, ITIL Master -recognizes ті , хто може застосувати ITIL концепції якості ІТ – рішень в реальних ситуаціях. Середньорічна заробітна плата для власників сертифікації ITIL Master становить $ 95434.

ЦВЗ: Сертифікований Ethical Hacker

ЦВЗ є виробником нейтрального (не прив’язані до якої-небудь марки) сертифікації інформаційних технологій працівників, що бажають спеціалізуватися в «легально» злому хакерами, використовуючи ті ж знання та інструменти, які зловмисники використовують. Два роки досвіду роботи пов’язаної з безпекою є кращим перед отриманням CEH. Середня річна зарплата для держателя ЦВЗ становить $ 95155.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *