Супровідний лист Поради: Як зробити супровідний лист Виділитися

Posted on

Супровідний лист Поради: Як зробити супровідний лист Виділитися


Одна з найважчих речей про написання супровідного листа для роботи в тому, що ви можете витратити багато часу і зусиль писати вчинене лист, але не знаю, якщо хтось буде читати. Дати гарний супровідний лист є роботою. Ви повинні переконатися, що це добре написано, показує роботодавцю, чому ви кваліфіковані, і не має яких-небудь кричущих помилок, які можуть коштувати вам інтерв’ю.

Який найкращий спосіб, щоб отримати ваше супровідний лист помітив, коли роботодавець має масу їх погортати? Є кілька швидких і простих кроків, які ви можете зробити, щоб написати супровідний лист, який буде вразити найм менеджера.

Подивіться на ці поради і побачити, які з них будуть працювати краще для вас. Навіть кілька невеликих змін може зробити велику різницю.

Швидкі поради, щоб отримати ваше супровідний лист Помітили,

1. Виберіть правильний тип письма. Перед тим, як почати писати супровідний лист, переконайтеся , що ви вибрали правильний тип письма. Стиль буде відрізнятися в залежності від того , що ви пишете лист , щоб піти з резюме, розпитуючи про вакансії або згадки напрямки.

2. Знайти контактну особу. Якщо ви можете знайти контактна особа для супровідного листа, ви зможете налаштувати його, і ви будете мати кого – то , щоб слідувати вгору з , щоб переконатися , що ваш лист отримує дивилися.

3. Включити напрямок. Це варто витратити кілька хвилин , щоб побачити , якщо ви знаєте кого – небудь , хто може направити вас на роботу. Перевірте вашу мережу LinkedIn і ваших друзів на Facebook , щоб відкрити всім , хто працює в компанії , які могли б направити вас.

4. Виберіть основний шрифт.  Виберіть шрифт , який легко читається. Times New Roman, Arial і Calibri працюють добре.

5. Тримайте його коротким і простим. Супровідні листи не повинні бути довгими. Насправді, все довгого листа буде зробити , це око читача тьмяніє. Кілька пунктів багато, і ваш лист не повинно бути більше , ніж на одній сторінці. Якщо ваш лист занадто довго не використовувати менший шрифт, редагувати і вирізати слова замість цього.

6. Залиште багато білого простору на сторінці. Ще один спосіб поліпшити читаність включатиме прогалини між привітанням пунктами і вашим підписом. Це набагато легше читати добре рознесене лист , ніж знежирений той , який важко читати , тому що занадто багато інформації в переповненій занадто мало місця.

7. Матч супровідний лист до вашого резюме. Виберіть той же шрифт як ваше резюме та супровідний лист і додаток буде виглядати полірованої і професійно.

8. Зробіть матч між вашими навичками і професійною кваліфікацією. Одним з найбільш важливих способів , щоб отримати ваше супровідний лист помітив, щоб зробити чітка відповідність між вимогами робочих місць , перерахованих в довідці хотів оголошень і облікові дані. Не варто очікувати від роботодавця , щоб зрозуміти це.

9. Виділіть тільки найактуальнішу інформацію з вашого резюме. Не використовуйте своє супровідний лист перефразувати і повторити те , що в вашому резюме. Це можливість зосередитися на конкретних навичок і атрибутів у вас є , що принесе користь роботодавця. Огляд різниці між резюме та супровідним листом для отримання додаткової інформації.

10. Налаштування вашого листа і показати роботодавцю , що ви повинні запропонувати компанії. Не варто посилати супровідний лист, що не налаштовану. Це ваш крок , щоб отримати інтерв’ю, так що буде потрібно час , щоб персоналізувати ваш лист, відзначити напрямок , якщо у вас є, і поділитися своєю сильною кваліфікацією. Нижче наведено поради з написання призначених для користувача супровідного листа.

11. Використовуйте Т-подібний для вас супровідний лист. Т-образний супровідний лист перераховує свій досвід і вимоги роботодавця, як правило , у вигляді таблиці після вступної частини і вище закриття.

12. Використовуйте кулі. Використання маркованого списку є ще одним варіантом для отримання інформації помітила в своєму листі. Пункти , як правило, розмитість разом, але куля малювати очі читача до змісту сторінки. Переконайтеся , що кожна точка кулі коротка і починається з словом діями. Ознайомтеся з порадами для включення куль в супровідному листі та приклад супровідного листа з кулями.

13. Є деякі речі , які ви не повинні включати в супровідному листі . Це не обов’язково включати особисту інформацію. Ніколи не включати вимоги по заробітній платі , якщо роботодавець спеціально не вимагає , що ви робите. Не кажучи вже про те , як ви залишили свою останню роботу, особливо якщо ви були звільнені. Тримайте ваш лист зосереджені на роботі , для якої ви претендуєте , і тримати його фактичної.

14. Закрийте лист з тим, як ви будете стежити (якщо у вас є контактна особа) і включають в себе контактну інформацію , так що легко для роботодавця , щоб увійти в контакт. Потім додайте закривання і ваше ім’я, і ви майже закінчили. Ось вибір закриттів , які добре працюють для супровідних листів.

15. Перевірте наявність помилок і граматичних помилок. Не натискайте кнопку відправити , або завантажити перш , ніж Ви знайшли час , щоб уважно прочитати ваш лист. Grammarly приголомшливий інструмент для переконавшись , що ваші супровідні листи є досконалими. Прочитайте його вголос , і ви можете підібрати ще кілька помилок. Крім того , перевірте ці поради для коректури ваших супровідних листів самостійно.

16. Включити підпис електронної пошти при відправці супровідних листів. При відправці супровідний лист, обов’язково включають в себе підпис з вашим ім’ям, номер телефону, адреса електронної пошти та профіль LinkedIn URL , якщо у вас є. Це зробить його легким для рекрутера , щоб увійти в контакт з вами.

17. Електронна пошта це до себе , щоб бути впевненим , що форматування є досконалим. Там ще одна річ , щоб зробити , перш ніж відправити лист. Надіслати копію на себе для остаточної перевірки. Переконайтеся , що форматування , як ви хочете, і віднімати його ще раз.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *