Страхування Кар’єра Робота Оглядові і профілі

Posted on

Страхування Кар'єра Робота Оглядові і профілі

Є дві основні функції страхової компанії, навколо якої всі страхові пов’язаних професій залежать. Перша функція андеррайтингу, а другий в якості інституційних інвесторів.

Андеррайтинг передбачає вимір і розрахунок ризиків в письмовому вигляді страховий поліс для осіб, майна або події. Премій-запланованих платежі зарядженого страховик відображають цей ризик оціненого страховика. Премії є доречними і пропорційно зі ступенем ймовірності того, що страхова компанія повинна буде виплатити позов, якщо він пише дану політику.

Функція інвестицій не менш важливо. Добре працювати страхова компанія матиме, принаймні, в кінцевому рахунку, надлишок доходів від премій більш ніж фактичні виплати претензій. Цей надлишок повинен бути правильно і справедливо інвестовані, так страхові компанії мають значні штати відданих, щоб заробити гарну віддачу від цих грошей.

Три категорії страхових компаній 

Страхові компанії поділяються на три основні категорії страхування життя, майна і від нещасних випадків, а також медичне страхування. Компанії можуть зосередитися на одній області або комбінації типів політики.

Життя страховики обіцяють компенсацію проти разі смерті людини і можуть продавати багато різних видів страхування життя. Майна і від нещасних випадків страховики пишуть політики, які захищають окремі обличчя і бізнес від різних ризиків, таких як автомобільні аварії, пожежа, пошкоджень зливових, пошкодження вітру, травми і крадіжка. Ці заходи можуть бути спрямовані на фізичні або юридичні особа. Нарешті, страхові компанії пишуть політики, які охоплюють медичні витрати.

Кар’єра Доріжки в страхуванні 

Страхова галузь працює велика кількість людей в діапазоні позицій. Це навряд чи вичерпний список, але він включає в себе деякі з найбільш важливих і краще оплачуваних ліній зайнятості в цій галузі. Як і в будь-якій галузі, завжди є основною допоміжний персонал, а також назви і посадові обов’язки можуть дещо відрізнятися від роботодавця до роботодавця.

актуарій

Актуарій має важливе технічне завдання. Вони навчаються в статистичному аналізі і науковому визначенні термінів і премій страховий поліс. Це робота актуарія для вимірювання і розрахунку факторів ризику так, що страхові внески можуть бути заряджені відповідно.

Страхування оцінювач

Ця позиція включає в себе оцінку вимог, які приходять в страховій компанії з точки зору оцінки вартості пошкодженого майна. Вони оцінити ймовірну вартість ремонту або заміни майна. Це допомагає визначити, чи буде страхова компанія виплачувати претензію і, якщо так, то скільки компанія буде платити.

аджастер

Ця роль аналогічна оцінювачем. Деякі страхові компанії використовують як в той час як інші можуть покладатися на одну або іншу сторону. Регулятор зазвичай має більш широкі обов’язки, проте, в тому числі дослідження, такі як опитування свідків і аналіз звітів поліції.

Ревізор Вимоги

Це положення також тягне за собою більшу частину тих самих функцій і обов’язків в якості регулятора або оцінювачем. Це щось на зразок оцінювачем і регулятор сплетених в одну позицію.

Страхування Дізнавач

Слідчий звинувачуються в запобіганні і стримуванні випадків страхового шахрайства. Ця позиція є найбільш широко доступні з компаніями, які страхують від тілесних ушкоджень, псування майна і відповідальності.

Агент з продажів

Агент з продажу може працювати або в самій страховій компанії або для незалежного страхового брокера. Це їхня робота, щоб продати політику компанії для споживачів.

андеррайтер

Underwriters оцінити ризик страхової компанії, швидше за все, взяти на себе, коли вона видає або підписує політику. В їх обов’язки входить рекомендувати відповідні внески.

Гроші та цінні папери Менеджери Дослідження фахівців

Ці співробітники нагляд за інвестиційну сторону бізнесу, гарантуючи, що премії, що виплачуються компаніям вкладаються і підтримуються з максимальною вигодою компанії.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *