Стати Paralegal – навички, необхідні для успіху в якості параюрідіческой

Posted on

Стати Paralegal - навички, необхідні для успіху в якості параюрідіческой

У наступному списку представлені вісім з головних навичок параюрідіческой, необхідних для досягнення успіху. Освоєння цих ключових компетенцій може допомогти вам просунутися на робочому місці і отримати конкурентну перевагу на сучасному ринку юридичних послуг.

зв’язок

Ефективна комунікація має фундаментальне значення для юридичної практики. Якщо ви інтерв’ювання нового клієнта, звернувшись до експерта, приймаючи заяву свідка, планування судового репортера або обговорювати угоду з контролюючим повіреним, до 80% робочого дня йде на спілкування з іншими людьми. У правій руці адвоката, асистенти служити в якості сполучної ланки між клієнтами, експертами, постачальниками, протистояли радою та іншими сторонами в судовому процесі або угоді. Таким чином, здатність дохідливо і ефективно є істотним параюрідіческой умінням.

писемність

Першокласні навички письма мають важливе значення для майже будь-якого параюрідіческой позиції. Судові асистенти проект кореспонденції, благання, відкриття, рух, записки, юридичні меморандуми та інші документи, починаючи від простого до складного. Трансакційні асистенти проектів резолюцій, угод, договорів і пов’язаних з ними документів. Оскільки лист є невід’ємною функцією параюрідіческой, асистенти, які освоюють мистецтво ясного, коротким і переконливі письмові повідомлення будуть різко відрізнятися від своїх однолітків.

Дослідження і Слідчі Навички

Дослідження є ще одним ядром параюрідіческой вміння. У доповненні до оволодіння традиційних правових методів дослідження, асистенти повинні стати фахівцями в науково-дослідному Інтернеті і правові дослідження баз даних, такий Westlaw і Lexis / Nexis. Асистенти повинні також навчитися аналізувати тематичні факти і правильно процитувати юридичні повноваження. Тверді навички розслідування у цивільних, кримінальних і транзакційних контекстах також необхідні для відстеження медичних документів, доказів, документів і свідків.

технологія Навички

навички технології є одним з найбільш затребуваних параюрідіческой навичок в сучасному юридичному ринку. Оскільки технологія просочує кожен аспект юридичної практики, асистенти повинні освоїти зростаючий масив обробки текстів, електронних таблиць, телекомунікацій, бази даних, презентації та правових досліджень програмного забезпечення. Асистенти часто звинувачуються в технології виготовлення покупки в їх юридичної фірми або юридичного відділу. Юридична технологія також привели до появи нових параюрідіческой ніш – підтримка судових і електронного виявлення. Асистенти, які приносять передові технологічні навички в таблиці, мають конкурентну перевагу на ринку юридичних послуг.

організація

Юристи покладаються на параюрістов, щоб навести порядок в свої справи і файли у цивільних, кримінальних і транзакційних питань. Документ ресурсномісткої тяжба і корпоративні угоди генерують величезну кількість документів і даних. Таким чином, можливість сортування, індекс, класифікувати, порядок, управляти і організовувати інформацію є одним з основних параюрідіческой майстерності. У доповненні до організації фізичних документів, експонатів, і докази, асистенти повинні освоїти технології програми та бази даних, які допомагають в управлінні даними тематичними питаннями.

багатозадачність

Рідко асистенти, призначені на один випадок, угоди або завдання. У реальному світі, асистенти повинні поєднувати кілька завдань одночасно і балансувати конкуруючі пріоритети. Наприклад, судовий процес параюрідіческой може опитати свідка, адреса електронної пошти клієнта, навчити співробітника на нову базу даних і дослідження юридичного питання в тому ж часовому блоці часу. Найуспішніші асистенти можуть думати гнучко, розставити пріоритети завдань і збалансувати вимоги кількох керівників і клієнтів.

робота в команді

Командна робота є ще одним фундаментальним параюрідіческой умінням. Доставка юридичних послуг є досить складною, що команда з декількома навичками, необхідно забезпечити якість і економічно ефективне обслуговування. Крім того, оскільки правила, що стосуються неавторизованого юридичної практики вимагають параюрістов працювати під керівництвом адвоката, робота в команді є невід’ємною частиною параюрідіческой практики. Асистенти є частиною більш великої юридичної команди в межах своєї організації, яка може включати в себе партнер, партнер, колеги параюрістов, юридичні секретар та інших. Асистенти повинні також працювати спільно з зовнішніми сторонами, включаючи клієнтів, адвокат супротивної сторони, експертів і постачальників.

Увага до дрібниць

У той час як юристи часто зосереджені на великій картині, деталі падають на паралігал. Paralegal завдання, такі як процитувати перевірки (перевірки юридичних повноважень в трусах і пам’яток), аналіз документів, управління експонуванням і назва пошуків вимагають копіткого уваги до деталей. Управління матеріально-технічні складності підготовки для випробування або закриття також вимагає зосередити увагу на безліч деталей, починаючи від нумерації експонатів і бюджетів подвійної перевірки, відстеження дати суду і подачі терміни.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *