Стажування Керівництво успіху: Як бути Ідеальний Intern

Posted on

Стажування Керівництво успіху: Як бути Ідеальний Intern

Роботодавці зазвичай шукають кандидатів, які мають попередній досвід в цій області, але вам не потрібно чекати, поки не будуть повністю використані, щоб отримати цінні навички. З три літа і вісім семестрів коледжу, доступних під час вашої кар’єри в коледжі, то цілком можливо виконати два або три стажування до закінчення. Для тих, хто встановлюються на певній кар’єрі, виконуючи одну або дві стажування з різними компаніями або організаціями, можуть зміцнити покликанням. Для тих, хто не має ні найменшого уявлення, в якому напрямку вони хочуть йти, вплив різних галузей промисловості може допомогти вирішенню.

Так як одна з головних цілей завершення інтернатури є забезпечення роботи, це важливо знати, як блищати на робочому місці. Перші враження дуже важливі, але так є підтримка високих професійних стандартів в рамках послідовної напруженої роботи, сильна прихильність, і уникнути попастися в офісі плітки. Ось кілька порад для успішного стажування.

Розглянемо роботи Shadowing

Робота затінення діяльність студенти можуть займатися, щоб дізнатися більше про конкретні кар’єрах. Робота стеження реєстрації вимагає спостереження іншого професіонала на роботі, і тіньовий завдання зазвичай триває протягом одного дня до декількох тижнів.

Почати пошук Нач

Пошук ідеального інтернатури не завжди легко. Існує сильна конкуренція для літніх стажувань. Один з кращих способів, щоб переконатися, що ви отримуєте річну практику в свою область,, щоб почати шукати рано. Можливості в області фінансів, журналістики, і уряд часто мають терміни застосування вже в жовтні. Підготувавши своє резюме та супровідний лист заздалегідь, ви будете готові відправити заявку в якості інтернатури вивішена.

Дослідження вашої галузі, і Товариство

Перед тим, як пройти співбесіду, дізнатися, як багато про компанії, як ви можете, відвідавши веб-сайт компанії і його сторінку LinkedIn. Також дослідження співробітників компанії. За допомогою кнопки Додатково в правому верхньому кутку сторінки LinkedIn, ви можете навіть знайти випускників з вашого коледжу, що ви можете з’єднатися з, перш ніж інтерв’ю або почати стажування або роботи.

Будьте Вчинені

Показавши на роботу за часом і не болтових до дверей в кінці кінців, ви показуєте вашу прихильність робити хорошу роботу, а не просто штампування часу карти. Насолоджуйтеся своєю роботою, і знайти більш ефективні способи для виконання завдань. Це допоможе вам помітити наглядачами.

Оскільки Стажування є відмінним способом, щоб поїзд і оцінити потенційні працівник в майбутньому, дуже важливо, що ви просите для зворотного зв’язку, щоб виміряти продуктивність. Інформація отримала допоможе зробити поліпшення. В якості стажера, ви, як очікується, задавати питання. Роблячи таким чином, ви показуєте свій роботодавець, що ви мотивовані і готові взяти на себе ініціативу і застосувати ці знання.

Будьте команди гравця

Хоча роботодавці хочуть бачити важка праця і сильна трудова етика, вони також вимагають, щоб люди, які отримують разом зі своїми керівниками та колегами. Саме під час обіду і іншого більш соціального досвіду, де ви можете почати розвивати відносини, які роблять для більш щасливого і приємнішого на робоче місце. При прийомі на роботу, менеджери шукають людей, які вони вважають хорошою підгонкою Aswell як ті, хто володіє знаннями і навичками, щоб зробити роботу.

Побудувати сильні професійні відносини і знайти собі Mentor

Побудова сильної професійної мережі є ключем до отримання вперед у вашій кар’єрі. Хтось раніше працював, може в якийсь момент надати підтримку і інформацію про вашу потенційної наступній роботі. Знайди собі наставника, який може підтримати вас в просуванні вперед в поточній або майбутній роботі. Знайти хороший наставник може зробити ваші перші роки на роботі менш напруженими і дозволяє підключитися до мудрості і досвіду хтось вже успішних в цій області.

Уникайте політики офісу і плітки

Уникайте пліток в будинку або поза офісом. Вирівнювання себе з обраною групою співробітників ставить вас на потенційні проблеми з іншими членами групи. Як зрілий співробітник, який хоче отримати вперед, залишатися неупередженими і поза політикою.

Підтримуйте зв’язок Після того, як Ваша інтернатура Over

Перше, що стажист повинен робити, коли їх інтернатура закінчиться, щоб відправити лист подяки своєму керівнику і будь-хто інший, хто грав ключову роль в забезпеченні їх інтернатуру успіху. Підтримка зв’язку з цими контактами, як тільки ви повернутися в коледж також відмінна ідея, щоб допомогти підтримувати важливі контакти і бути в курсі майбутніх відкриттів.

Керівництво Успіху Internship надає додаткову інформацію про речі, які ви можете зробити, щоб гарантувати, що Ваша практика успішна.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *