Співбесіда Подячний лист Приклади

Posted on

Співбесіда Подячний лист Приклади

Дати лист подяки після співбесіди завжди гарна ідея. Справді, деякі роботодавці думають менше респондентів, які не дотримуються вгору швидко. Це швидко і легко слідувати після інтерв’ю по електронній пошті, записки, або офіційний лист. Беручи час, щоб зробити це допоможе вам залишити інтерв’юер з великим враженням.

Чому Надіслати Подячний лист після інтерв’ю

Чому листи подяки важливо? Перша причина, щоб відправити лист подяки, що це просто, хороші манери. Але є і корислива мета: подячна відзначити це можливість отримати ваше ім’я перед людьми в останній раз і залишити позитивне враження.

Якщо ви під час інтерв’ю інтерв’ю або йти через процес подачі заявки роботи, листи подяки дозволяють вам продати себе в якості кандидата. Ви можете посилатися на конкретні приклади, які могли прийти в інтерв’ю. Використовуйте лист подяки, щоб виділити шляхи ваші навички і досвід хороший матч для позиції. Крім того, якщо є щось ви забули згадати під час інтерв’ю, це прекрасна можливість, щоб привести його.

Листи подяки та в інших ситуаціях, пов’язаних з кар’єрою – такі, як вдячну записку до боса за допомогу вам або колишній співробітник для виготовлення мережевого з’єднання – дозволяють посилити, що ви цінуєте корисний жест людини.

Лист подяки зразок

Це зразок Подячний лист.

Баррі Аллен
718 Пілігрим суд
Сіракузи, штат Нью – Йорк 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10 вересня 2018

Г – жа Кейтлін Сноу
віце – президент з маркетингу
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Сіракузи, NY 13224

Шановний пані Сніг:

Я хотів би подякувати вам, щиро, що знайшли час для інтерв’ю мені сьогодні на посаду соціальних медіа фахівець, який відкрив з Acme Corporation. Це було здорово зустрітися з вами і вашою командою, і я дійсно любив дізнаватися про поточну маркетингову програму і гастроль офісу.

Я був вражений можливістю вашого наступного Social Media фахівець повинен буде побудувати сильну, ребрендинг присутності для Acme Corporation на Facebook, Twitter, Instagram і LinkedIn. Як ми вже говорили, що мій досвід включає в себе створення та управління соціальними властивостями ЗМІ як для встановлених та пуско-налагоджувальних організацій. Мої успіхи включають в себе створення мережі 5K Facebook послідовників для JC підприємств протягом трьох місяців, Ghostwriting повідомлення LinkedIn для виконавчого директора Союзу Industries, яка привернула, в середньому, понад 350 «акцій» кожен, і допомагає власникові Дженні Bling, щоб стати головним Influencer в своїй галузі.

Зверніть увагу, що, хоча я працюю як фрілансер протягом останніх п’яти років, я готовий повернутися до динамічного, очна середовищі відділу маркетингу. Я активізувався і натхненна спільною роботою в команді, і знайшов би його найбільш корисні для допомоги вперед місії Acme Corporation про «Закладаючи основу для стійкого зростання галузі.»

Якщо я можу надати будь-яку додаткову інформацію, щоб допомогти вам з процесом прийняття рішень, будь ласка, дайте мені знати. Я з нетерпінням очікую почути від вас скоро!

З повагою,

Підпис [жорсткого листа копіювати]

Баррі Аллен

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *