Співбесіда Подячний лист Приклади

Співбесіда Подячний лист Приклади

Дати лист подяки після співбесіди завжди гарна ідея. Справді, деякі роботодавці думають менше респондентів, які не дотримуються вгору швидко. Це швидко і легко слідувати після інтерв’ю по електронній пошті, записки, або офіційний лист. Беручи час, щоб зробити це допоможе вам залишити інтерв’юер з великим враженням.

Чому Надіслати Подячний лист після інтерв’ю

Чому листи подяки важливо? Перша причина, щоб відправити лист подяки, що це просто, хороші манери. Але є і корислива мета: подячна відзначити це можливість отримати ваше ім’я перед людьми в останній раз і залишити позитивне враження.

Якщо ви під час інтерв’ю інтерв’ю або йти через процес подачі заявки роботи, листи подяки дозволяють вам продати себе в якості кандидата. Ви можете посилатися на конкретні приклади, які могли прийти в інтерв’ю. Використовуйте лист подяки, щоб виділити шляхи ваші навички і досвід хороший матч для позиції. Крім того, якщо є щось ви забули згадати під час інтерв’ю, це прекрасна можливість, щоб привести його.

Листи подяки та в інших ситуаціях, пов’язаних з кар’єрою – такі, як вдячну записку до боса за допомогу вам або колишній співробітник для виготовлення мережевого з’єднання – дозволяють посилити, що ви цінуєте корисний жест людини.

Лист подяки зразок

Це зразок Подячний лист.

Баррі Аллен
718 Пілігрим суд
Сіракузи, штат Нью – Йорк 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10 вересня 2018

Г – жа Кейтлін Сноу
віце – президент з маркетингу
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Сіракузи, NY 13224

Шановний пані Сніг:

Я хотів би подякувати вам, щиро, що знайшли час для інтерв’ю мені сьогодні на посаду соціальних медіа фахівець, який відкрив з Acme Corporation. Це було здорово зустрітися з вами і вашою командою, і я дійсно любив дізнаватися про поточну маркетингову програму і гастроль офісу.

Я був вражений можливістю вашого наступного Social Media фахівець повинен буде побудувати сильну, ребрендинг присутності для Acme Corporation на Facebook, Twitter, Instagram і LinkedIn. Як ми вже говорили, що мій досвід включає в себе створення та управління соціальними властивостями ЗМІ як для встановлених та пуско-налагоджувальних організацій. Мої успіхи включають в себе створення мережі 5K Facebook послідовників для JC підприємств протягом трьох місяців, Ghostwriting повідомлення LinkedIn для виконавчого директора Союзу Industries, яка привернула, в середньому, понад 350 «акцій» кожен, і допомагає власникові Дженні Bling, щоб стати головним Influencer в своїй галузі.

Зверніть увагу, що, хоча я працюю як фрілансер протягом останніх п’яти років, я готовий повернутися до динамічного, очна середовищі відділу маркетингу. Я активізувався і натхненна спільною роботою в команді, і знайшов би його найбільш корисні для допомоги вперед місії Acme Corporation про «Закладаючи основу для стійкого зростання галузі.»

Якщо я можу надати будь-яку додаткову інформацію, щоб допомогти вам з процесом прийняття рішень, будь ласка, дайте мені знати. Я з нетерпінням очікую почути від вас скоро!

З повагою,

Підпис [жорсткого листа копіювати]

Баррі Аллен

 

 

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *