Спорт Кар’єра Підготовка починається в школі

Posted on

Спорт Кар'єра Підготовка починається в школі

Кар’єра в спорті може бути варіантом для людей з кількома різними типами фонів, навіть ті, хто не є спортсменами. Незалежно від шляху в спортивній кар’єру, сильне освіту і досвід роботи через стажування та неповний робочий день буде необхідно.

Деякі коледжі та університети пропонують програми управління спортом, але ваші студентські дослідження не повинні бути настільки специфічною для спортивної кар’єри. Спортивні команди і ліги потрібні ділові та фінансові фахівці, які можуть допомогти в управлінні операціями. Маркетинг і зв’язку з громадськістю професіонали необхідні, щоб викликати інтерес, і тренери і фізіотерапевти необхідні, щоб тримати спортсмен здоровими і в хорошому стані. Навіть ступінь закону може привести до кар’єри в якості агента, що представляють спортсменів або в якості адвоката в франшизи і ліги.

Деякі кар’єри включають роботу безпосередньо для спортивних команд, в той час як інші включають роботу для окремих підприємств, які також підтримують спортсмен або команди. Наприклад, фізична клініка терапії може спеціалізується на роботу зі спортсменами і бачити гравець з професійного, коледжу або високих команд школи в цій галузі. Журналісти, швидше за все, роботу для місцевих новинних організацій, які охоплюють спортивні команди.

Позакласні заходи

Багато студентів, зацікавлені в спортивній кар’єрі займатися спортом на високому рівні школи і коледжу. Очевидно, що на робочому полі досвід може бути корисним для підготовки майбутніх тренерів, спортивних тренерів, спортивних директорів та інших. Насправді, робота в команді дізналися в заняттях спортом і прихильності, потрібних може допомогти людині заздалегідь в багатьох кар’єрах.

Але якщо ви не атлетично схильний, є ще багато можливостей. Як і в інших відділах на території кампусу, спортивний відділ часто працюють неповний робочий день доступні для студентів. Навіть якщо це просто робота відповідати на телефон, він як і раніше є можливість отримати досвід і налагодити зв’язки в області, де ви хочете працювати.

Спортивний відділ інформації, як правило, необхідно студентам для надання допомоги у відстеженні статистики та написання прес-релізів. Школа паперу може бути спортивний репортер. Розглянемо будь-якого відділення в університетському містечку, який взаємодіє з легкою атлетикою, і там, ймовірно, є можливості доступні.

Якщо ви все ще в середній школі, попросіть вчителя, тренера або консультанта про можливості, які доступні.

Рада : Позакласні досвід допоможе вам більше дізнатися про своїх сильних сторонах , симпатіями і антипатіями, і мотивації. Багато в чому, вони, можливо , так само важливо , як ваше навчання.

Стажування і неповний робочий день

Багато програм управління спортом допоможуть підключити студент відмінних можливості стажування. Студенти, що спеціалізуються в чомусь, крім спортивного менеджменту досі можна знайти спортивні, пов’язані з інтернатури за допомогою радників або консультантів. спортивний відділ або спортивний відділ інформації навчального закладу може запропонувати стажування для різних позицій. Професійні спортивні команди і пів-професійна спортивні команди також пропонують стажування, як і фірми, пов’язані зі спортивною індустрією.

На відміну від інтернатури, робочі місця не отримають Вас кредит коледжу, але вони можуть надати вам з досвідом. Професійні спортивні команди часто потребують неповний робочий день або сезонну допомогу, і шкільні спортивні та спортивні інформаційні відділи наймають студентів неповний робочий день, навіть якщо інтернатури не доступні.

Рада : Будьте вони робота або стажування, можливості можуть бути знайдені безпосередньо через роботодавець або через спеціалізовані сайти пошуку роботи , як TeamworkOnline.com.

участь

Хоча не всі спортивні пов’язані роботи включають участь в якості спортсмена, це хороший фундамент, щоб мати і відмінний спосіб отримати ногу в двері. Практично будь-яка робота пов’язана з тренерської або скаутингу тільки реально доступним для кого-то з досвідом грає спорт. Навіть робочі місця, які не потребують прямого досвіду в якості спортсмена, буде легше отримати, якщо у вас є спортивний досвід, щоб бути в змозі зв’язати на якомусь рівні до тих в центрі обраної професії.

Це не означає, що потрібно бути висококваліфікованим або дуже успішним спортсменом. З запасний гравець репутацією важко працювати в практиці часто має види ознак роботодавців в будь-якої цінності професії волі. І рекомендації ви можете отримати від тренера, який цінує свою роботу етичну, незважаючи на відсутність ігрового часу може бути те, що отримує вас ногою в двері на роботу або стажування.

ключ Takeaways

Не тільки для спортсменів

Багато кар’єрні шляхи-фінанси, право, маркетинг, охорону здоров’я, і ​​більш-підтримки бізнес-спорту.

Робота неповний робочий день

Шкільні спортивні та спортивні інформаційні відділи зазвичай наймають студентів.

стажування

Професійні спортивні команди і ліги пропонують стажування в різних областях.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *