Спортивний Опис Тренер Робота: Зарплата, навички, і більше

Posted on

Спортивний Опис Тренер Робота: Зарплата, навички, і більше

Не слід плутати з фітнес-тренерів, які допомагають людям поліпшити рівень фізичної придатності, спортивні тренери роботи зі спортсменами в командних та індивідуальних видів спорту, щоб уникнути травм, забезпечити негайне лікування травм, які відбуваються під час спортивних змагань, а також допомогти спортсменам відновити після травм.

Спортивний тренер Обов’язки та обов’язки

Ця робота, як правило, вимагає здатності зробити наступне:

 • Виховувати гравець на правильних методах в фізичних вправах, а також в їх спорті, щоб уникнути травм
 • Застосування стрічки, бинти, і фігурні дужки для спортсменів, перш ніж тренування та ігри через травму допомогти уникнути
 • Консультувати спортсменів по правильному використанню обладнання
 • Доведені швидкої медичної допомоги та першої допомоги спортсменам у міру необхідності
 • Допомогу отримали поранення спортсменів реабілітувати в повну силу
 • Виконання адміністративних завдань, пов’язаних з бюджетом, закупівлі обладнання, травми звіти і обробки, і багато іншого

У той час як їхні робочі місця можуть бути пов’язані з працювати з будь-ким з професійного спортсмена футбольної команди середньої школи, основна роль спортивного тренера така ж: для профілактики і лікування травм спортсменів.

Американська медична асоціація визнає спортивні тренери, як союзницьких медичних фахівців, які працюють з метою запобігання, оцінки, лікування і реабілітації опорно-рухового апарату травми. Тренери мають великі знання про першу допомогу, оскільки вони часто є першими на сцені, щоб забезпечити негайне лікування, коли травми відбуваються в спортивних змаганнях.

У той час як тренери працюють з тренерами і спортсменами щодня, вони, як правило, знаходяться під наглядом ліцензованого лікаря. Вони можуть зустрічатися з цим лікарем один раз або два рази на тиждень або щодня, в залежності від настройки.

Спортивний тренер Зарплата

зарплата атлетичної тренера може варіюватися в залежності від місця розташування, досвіду і роботодавця.

 • Медіана Річна зарплата: $ 46630
 • Топ 10% Річна зарплата: $ 69 530
 • Дно 10% Річна зарплата: $ 30740

Джерело: За даними американського Бюро статистики праці 2017

Вимоги до освіти та кваліфікації

За даними Національної асоціації спортивних тренерів, більшість викладачів мають науковий ступінь магістра або. У деяких випадках ці ступені необхідні і в інших випадках, вони будуть допомогти людині з просуванням по службі.

 • Освіта: Для багатьох спортивних позицій тренера, по крайней мере , потрібно ступінь бакалавра. Більшість коледжів і університетів по всій Північній Америці пропозицію акредитованих програм, а також з популярністю легкої атлетики коледжу, є багато можливостей для аудиторного і клінічного досвіду. Тренери зазвичай вивчають курси , пов’язані зі здоров’ям , як анатомія, фізіологія, харчування і біомеханіка.
 • Ліцензування та сертифікація: Більшість країн вимагають , щоб тренери ліцензуватися або реєструватися. Для сертифікації, інструктори повинні ступінь бакалавра в акредитованому спортивної програми навчання. Крім того, кандидат на сертифікацію повинні пройти суворий іспит. Для того, щоб зберегти сертифікації, власники посвідчень повинні продовжувати приймати медичні пов’язані курси і дотримуватися стандартів практики.
 • Досвід: Працюючи з командами, тренери вивчають важливі комунікативні навички роботи з лікарями, тренерами, спортивними директорами, і спортсменами.

Спортивний тренер Навички і Компетентність

 • Комунікабельність: Кращі спортивні тренери пишаються в роботі зі спортсменами, тренерами та медичними працівниками на щоденній основі. Це вимагає відмінних комунікативних навичок і часто служить в якості свата інформації від лікаря до тренера або спортсмена.
 • Фізична витривалість: Тренери повинні бути в змозі ходити, бігати і стояти на колінах , як потрібно для швидкого лікування травм і роботи зі спортсменами.
 • Комунікабельність: Тренери повинні подобається працювати в атмосфері команди і співробітництво в деяких відносинах з лікарями, пацієнтами, спортсменів, тренерів та батьків.

Робота Перспективи

За даними американського Бюро статистики праці проектів, що використання спортивних тренерів буде рости на 23 відсотків з 2016 по 2026 рік, що набагато швидше, ніж в середньому на 7 відсотків для всіх професій.

Тренажери необхідні для більш спортивних змагань, ніж будь-коли раніше, як більше уваги приділяється безпеці за допомогою регулювання. З спортивними тренерами в місці, спортивні команди і групи часто можуть заощадити гроші на витратах на страхування.

Робоче середовище

Залежно від виду спорту, тренери можуть проводити більшу частину свого робочого часу в приміщенні або на відкритому повітрі. Як правило, багато положень потрібно, оскільки вони спостерігають довгі години практики, необхідні для команд і спортсменів в індивідуальних видах спорту. Подорож в спортивні події часто потрібно.

Крім того, потенціал протягом довгих годин, потенціал для надання невідкладної медичної допомоги може забезпечити стрес для тренера. Швидкі рішення часто необхідні в таких випадках. Крім того, може бути тиск, щоб швидко отримати кращі спортсмени назад від травм і на ігровому полі.

Робочий розклад

Якщо тренер працює з конкретною командою, їх годинник будуть змінюватися в залежності від припливів і відливів в міжсезоння, передсезонного і регулярного сезону. Тренери, що працюють в лікарнях і клініках можуть мати більш регулярний графік і часто проводять аутріч роботу в різних місцях.

Це не рідкість для тренерів на високому рівні школи також роботу в якості викладача, який протягом сезону може зажадати великих годин в цілому (іноді від 60 до 70 на тиждень).

Порівняння схожих завдань

Люди, які зацікавлені станьте спортивними тренерами могли б також розглянути такі кар’єри, які перераховані з їх серединної заробітною платою:

 • Тренери і скаути: $ 32270
 • ЕМТ і фельдшерів: $ 33380
 • Фізичні терапевти: $ 86850
 • Рекреаційні терапевти: $ 47680

Джерело: За даними американського Бюро статистики праці 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *