Спортивний агент Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Posted on

Спортивний агент Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Спортивні агенти представляють інтерес спортсменів, зокрема, в переговорах за контрактом. Вони також займаються підписками, зв’язки з громадськістю та фінансового планування. Професійні спортсмени часто підписують свої перші професійні контракти в пізньому підлітковому віці або на початку 20-х років і рідко мають досвід або освіту, щоб повністю зрозуміти юридичні складнощі, пов’язані з. У разі гучних спортсменів, ці контракти часто сотні тисяч або мільйони доларів, і спортсмени повинні обробки цих фінансів керівництво.

Спортивний агент Обов’язки та обов’язки

Спортивні агенти повинні бути фахівцями в таких завданнях, щоб бути успішними в своїй роботі:

 • ведення переговорів
 • Маючи професійні знання спорту своїх клієнтів
 • збір даних
 • статистика Аналіз
 • знижені ціни
 • мереж
 • вміння продавати

Найбільша відповідальність для спортивних агентів, як правило, ведуть переговори контрактів для гравців, які вони представляють. Щоб зробити це ефективно, агент повинні повністю розуміти цінність своїх клієнтів на ринку, що означає, що знав спорт, а також генеральні менеджери або інших посадових осіб переговорних команди на іншій стороні столу.

Агенти повинні бути в змозі ідентифікувати порівнянні гравців, чиї контракти могли б служити в якості основи для того, що їх клієнти шукають. Спортивні агенти повинні бути в змозі представити повний статистичний аналіз, які показують, що їх клієнти заслуговують контрактів вони шукають.

Багато в чому, агенти продають цінність своїх клієнтів для команд в лігах, де вони грають і знайти загальні менеджер в цих лігах, які цінують те, що пропонують свої клієнти. Це варто поставляється у вигляді гри на поле, суд, або лід, і він також поставляється у вигляді маркетингового потенціалу для команди. Популярний або успішний гравець може збільшити продажі квитків або продажу джерсі. Агент також може допомогти гравцям підвищити свої доходи за рахунок індосаментів.

Спортивний агент Зарплата

Хоча деякі агенти можуть зробити мільйони спортсменів, що представляють гучними, які підписують контракти на десятки мільйонів доларів, більшість агентів працюють зі спортсменами в меншому масштабі.

 • Медіана Річна зарплата: $ 59829
 • Топ 10% Річна зарплата: $ 90 000
 • Дно 10% Річна зарплата: $ 27 000

Джерело: Payscale.com

Освіта, навчання і сертифікація

Контракти можуть бути складними, тому агенти повинні мати юридичний і фінансовий досвід і навички для ремісничих документів, які найкращим чином відповідають потребам своїх клієнтів. Спортивні агенти приходять з різних фонів.

 • Освіта: У той час як не зовсім необхідно, ступінь закону часто кращий шлях до кар’єри в якості спортивного агента. Оскільки переговори по контракту є такими важливим аспектом роботи, це важливо для агентів , щоб мати правову основу. Багато спортивних агенти є випускниками програм управління спортом на університетському рівні , які потім йдуть на додати диплом юриста. Агенти , які не мають диплом юриста в цілому повинні працювати з ким – то , хто дійсно має юридичну експертизу для огляду контрактів та проконсультувати відповідно.
 • Сертифікація: Різні ліги або гравці асоціація часто вимагають агентів повинні бути сертифікована для того , щоб представляти гравець. Ці сертифікати змінюються серед ліг.

Спортивні навички і Компетенції агента

Будучи бізнес спортивного агента суміші і навички продажів, з пристрастю до спорту. Не всі люблять ділову сторону спорту, але агенти повинні мати продажу і маркетингові навички, щоб допомогти своїм клієнтам отримати найкращі фінансові звіти для своїх спортивних здібностей.

 • Любов спорту: Агенти потрібен високий рівень знань про спорт їхні клієнти грають, і кращий спосіб , щоб бути хорошим на отримання , що знання дійсно подобається аналізувати спорт, своїх гравців, і його команди.
 • Люди навички: професійний спорт залучити великий тиск і багато дуже сильних особистостей. Для того, щоб зробити свою роботу добре, успішні агенти повинні бути в змозі ефективно і професійно спілкуватися зі спортсменами і керівниками команди.
 • Навички продажів: Отримання спортсмену краще контракту або схвалення часто про створення ефективного кроку продажів. Це включає в себе виконання необхідних досліджень і показуючи команду , чому угода добре для них, а також клієнт.
 • Сталість: Кращі пропозиції не приходять разом на ніч, і створення клієнтської бази і займає багато часу. Ранні роботи за контрактом переговорів часто починається так само , як рік до того, як нова угода фактично досягнута, і агенти тільки починають , як правило , потрібно покласти в роки роботи в бізнесі , перш ніж забезпечити своїх клієнтів.

Робота Перспективи

Зростання робочих місць для агентів, які представляють спортсменів і артистів прогнозується на рівні 3 відсотків протягом десятиліття, що закінчується в 2026 році, за даними Бюро статистики праці. Це значно менше, ніж зростання в середньому 7 відсотків прогнозованого на роботу в цілому.

Робоче середовище

Робоче середовище змінюється в залежності від того, працює агент самостійно або як частина більш великого агентства. Хтось тільки починає, як частина агентства може бути доручена проводити дослідження, щоб підтримати переговори курирують більш досвідченим агентом. Агент, який працює незалежно відповідатиме за весь процес. Співробітники можуть бути доступні, щоб допомогти, але незалежний агент як і раніше буде мати більш широкі повноваження.

Робочий розклад

Будучи спортивним агентом є дуже відповідальною роботою, яка часто вимагає бути доступні в будь-який час для задоволення потреб клієнтів і підтримувати свої професійні зображення. Коли не працюють безпосередньо звернутися контрактом переговори або вирішити проблему, агенти повинні бути аналіз статистичних даних і підготовки до переговорів в майбутньому.

Як отримати роботу

СТАВИТИСЯ

Спорт Кар’єра Finder і робота в області спорту надати списки вакансій для кар’єри в спорті.

BUILD З’ЄДНАННЯ

Створення сильної репутації в області спортивного менеджменту або інших пов’язаних з ними робочими місцями може допомогти почати кар’єру в якості агента.

Порівняння схожих завдань

Навички, необхідні, щоб бути хорошими спортивний агент добре переводити на інші професії, які можна застосувати до інших областей професійного спортивного менеджменту. Деякі з цих позицій і їх середньої річної заробітної плати включають в себе:

 • Адвокат: $ 119250
 • Фінансовий директор: $ 125080
 • Менеджер по маркетингу: $ 132 230

Джерело: Бюро статистики праці США

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *