Скільки годин — це неповний робочий день?

Posted on

Скільки годин — це неповний робочий день?

Години, які ви працюєте, можуть змінюватися, якщо ви працюєте неповний робочий день, оскільки не існує жодного стандарту, який визначає, скільки годин на день або тиждень становить неповний робочий день. Від того, скільки годин на тиждень ви плануєте працювати, і від того, як роботодавець визначає статус зайнятості, залежить від того, чи вважається ваша роль неповний чи повний робочий день.

У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як підприємства та організації визначають роботу неповний робочий день і як це може вплинути на працівників, які працюють неповний робочий день.

Що таке неповний робочий день?

Як правило, робота на неповний робочий день – це робота, яка вимагає від людини працювати менше годин на тиждень, ніж працівника, який вважається повним робочим днем. Відповідно до Закону про справедливі трудові стандарти роботодавці визначають, як класифікуються їхні працівники. Тим не менш, роботодавці (і закон) можуть це зробити різними способами.

Юридичні визначення

Визначення неповного робочого дня може змінюватися. Бюро статистики праці США вважає працівників, які працюють менше 35 годин на тиждень, як неповний робочий день. Однак це лише для статистичних цілей. З іншого боку, Податкова служба вважає повною зайнятістю понад 30 годин на тиждень або більше 130 годин на місяць. Закон про захист пацієнтів та доступну допомогу використовує той самий стандарт 30 годин на тиждень, що й Податкове управління США, для отримання пільг відповідно до закону.

Політика компанії

Багато роботодавців включають визначення працівника неповний робочий день у політику своєї компанії, яке визначатиме кількість годин на тиждень, які працюють неповний робочий день. Наприклад, Amazon має три категорії, які вона використовує, щоб визначити, які працівники мають право на певні пільги: працівники, які працюють неповний робочий день, працюють 20-29 годин; скорочені працівники працюють 30-39 годин; а штатні працівники – це ті, хто працює 40 і більше годин на тиждень.

Повний та неповний робочий день

Щоб ще більше ускладнити відмінності між неповною та повною зайнятістю, години, які вважаються повною зайнятістю, також можуть відрізнятися. Незважаючи на те, що колись традиційні години повного робочого дня вважалися 40 годинами на тиждень, це змінилося: деяким роботодавцям потрібно менше годин, а іншим більше.

Як і у випадку з неповною зайнятістю, Закон про справедливі трудові стандарти не визначає повну зайнятість. Однак закон передбачає оплату понаднормових робіт для охоплених працівників, які працюють понад 40 годин протягом одного робочого тижня.

Примітка. Особа, яка є частиною економіки концертів, вважається незалежним підрядником або самозайнятою особою, яка може працювати пару годин на тиждень або повний робочий день, залежно від галузі та особистих уподобань. Якщо ви не на зарплаті роботодавця, ви можете встановити свій власний графік.

Графік роботи за сумісництвом

Графік роботи на неповний робочий день змінюється. Коли вас наймають на роботу з неповним робочим днем, години та дні, які ви повинні працювати, можуть бути вказані заздалегідь (часто через оголошення про вакансії), або ваш графік може бути гнучким і встановлюватися щодня, щотижня. , або щомісячно, як визначено роботодавцем.

Наприклад, ось деякі можливі оголошення про вакансії, які посилаються на графіки:

  • «Ми можемо бути дуже гнучкими щодо дня та графіка роботи співробітника, який працює неповний робочий день».
  • «У вас буде можливість вибирати з неповної та повної зайнятості з ранньою ранковою, денною та нічною зміною».
  • «Розклад з понеділка по четвер, з 10-годинними змінами та доступними позиціями на повний та неповний робочий день».

Як дізнатися, скільки годин на тиждень ви будете працювати

Перш ніж погодитися на неповний робочий день, важливо зрозуміти, що вимагається від цієї ролі і чи підходить вона вам. Нижче наведено кілька способів визначити, скільки годин ви будете працювати, коли вас наймуть на роботу на неповний робочий день.

  • Перегляньте оголошення про вакансію : уважно прочитайте опис роботи, перш ніж подати заявку на роботу. Ви можете визначити, наскільки гнучка робота і скільки годин і днів ви плануєте працювати на тиждень.
  • Дізнайтеся свою доступність : вас можуть запитати, коли ви можете працювати (дні/години) за заявою на роботу, тому дізнайтеся про свою доступність, перш ніж подавати заявку. Багато роботодавців є гнучкими і обходяться з графіками студентів, батьків, пенсіонерів та людей з іншими обмеженнями в часі та зобов’язаннями.
  • Запитуйте під час співбесіди : якщо розклад не зазначено заздалегідь, можна поцікавитися графіком роботи під час співбесіди, якщо інтерв’юер не запитає вас про вашу доступність спершу. Майте список того, коли ви доступні (і коли не будете), щоб поділитися. Гнучкість завжди є плюсом, оскільки роботодавцю легше планувати покриття.

Виплати та пільги працівникам, які працюють неповний робочий день

У деяких випадках працівники, які працюють неповний робочий день, можуть мати право на пільги компанії. Деякі пільги передбачені законом і передбачені законодавством, а інші надаються працівникам, які працюють неповний робочий день, роботодавцями.

Переваги компанії

Пільги, які отримує працівник неповний робочий день, можуть відрізнятися від того, на що мають право працівники, які працюють повний робочий день, але багато компаній щедрі на переваги, які вони пропонують усім співробітникам. Наприклад, мережа продуктових магазинів Publix має довгий список переваг, доступних для всіх відповідних партнерів. Сюди входять план володіння акціями, плани здоров’я групи, стоматології та зору, допомога в навчанні та можливості для просування. Існують додаткові переваги, які пропонуються відповідним співробітникам на повний робочий день, включаючи оплату відпусток та оплачуваних відпусток.

Примітка. Законодавчо роботодавці не зобов’язані надавати медичне страхування для працівників, які працюють неповний робочий день, навіть якщо вони забезпечують покриття для працівників, які працюють повний робочий день. Співробітники, які працюють неповний робочий день, можуть мати право придбати медичне страхування на ринку медичного страхування або через групи та організації, що працюють у певній галузі.

Обов’язкові виплати працівникам

Деякі пільги передбачені законом, незалежно від вашого статусу роботи. Переваги можуть бути передбачені федеральним, штатним або місцевим законодавством і відрізнятися від штату до штату. Наприклад, Закон про доступне обслуговування (ACA) вимагає від роботодавців надавати медичне страхування тим особам, які працюють мінімум 30 годин на тиждень.

Сімейні та медичні відпустки

Федеральний закон про сімейні та медичні відпустки надає відповідним працівникам, які відпрацювали 1250 годин протягом 12 місяців безпосередньо перед відпусткою, неоплачувану відпустку, захищену роботою. Це становить приблизно 24 години на тиждень, тому працівники, які працюють неповний робочий день, які також відповідають іншим вимогам (розмір компанії та тривалість роботи), можуть мати право на неоплачувану відпустку.

У деяких штатах також є програми сімейних відпусток. У штаті Нью-Йорк, наприклад, працівники, які працюють за звичайним графіком менше 20 годин на тиждень, мають право взяти оплачувану сімейну відпустку після 175 днів роботи, які не повинні бути послідовними. Співробітники, які працюють за звичайним графіком 20 і більше годин на тиждень, мають право на роботу після 26 послідовних тижнів роботи.

Компенсація по безробіттю

Допомога по безробіттю адмініструється на рівні штату, і право на отримання часткового безробіття залежить від штату, в якому ви працюєте. Це також залежить від того, чи маєте ви право на компенсацію по безробіттю на основі вашої трудової історії.

Відшкодування праці та страхування по інвалідності

Працівники, які визначені як травмовані або мають серйозне медичне захворювання, можуть мати право на отримання компенсації працівникам за федеральними програмами. У кожному штаті також є власні вказівки щодо права на компенсацію працівникам для працівників, які отримали травми або захворіли через роботу. У більшості штатів усі працівники мають право на пільги.

Існують також федеральні та державні програми, які надають пільги для працівників-інвалідів. Деякі штати вимагають від роботодавців надавати страхування по інвалідності, а інші — ні. Роботодавці, які пропонують покриття, можуть надавати короткострокове покриття, довгострокове покриття або обидва.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *