Різні способи заробити гроші на дому

Posted on

Різні способи заробити гроші на дому

Причини, через які люди хочуть робити гроші з дому є унікальними, як їх індивідуальних обставин. Деякі просто хочуть, щоб забрати трохи більше грошей, щоб поповнити свої доходи. Інші дійсно шукаю зміни, щоб спростити роботу і особисте життя способом життя або усунути втрачений час поїздок на роботу.

З огляду на спектр навичок і досвіду людей є, кращий спосіб робити гроші з дому змінюється дико. Нижче наведено список з 17 різних способів, щоб принести гроші від комфорту вашого будинку є дещо для всіх.

Одне з них має бути для вас!

1. Прямі продажі

Це класична робота на дому мами гіг, але це на багато більше людей, ніж просто мами! Продаж речей ви любите може бути відмінним способом, щоб зробити додаткові гроші з дому, навіть якщо ви працюєте в офісі більшу частину дня. Прямі продажі є масштабованої вашим власним способом життя, амбіції і таланти. Ви можете зберегти його випадково і в основному продають друзям і знайомим. Або, якщо ви дійсно отримаєте мереж в Інтернеті і особисто, ви можете створити клієнтську базу за межами існуючих кіл.

Прямі продажі структурована як багаторівневий маркетинг. Це означає, що ви також можете створити потік доходів за рахунок залучення інших продавців. Тільки будьте обережні пірамідами, які працюють точно так же.

2. Пошук Оцінка

Пошук оцінювачі людські шашки на алгоритмах пошукових систем, які виникають при введенні пошукового терміна. Після дуже конкретних вказівок, вони забезпечують зворотний зв’язок, щоб зробити впевнені, що результати є точними, повними, актуальними і.

Для того, щоб стати пошук оцінювач вам потрібно бути експертом в області мови і культури. Часто пошук робота по оцінці двомовні позицій, але є деякі відкриття для тільки англійською мовою пошуку оцінювачів. Вища освіта часто потрібно.

3. здати в оренду кімнату в вашому домі

Використовуйте свій будинок, щоб працювати з дому. Якщо ви живете в районі, де є попит на короткострокову оренду (наприклад, поруч з університетом або центром великого міста), ви цілком можете бути в змозі знайти орендар по мережі в вашому співтоваристві. Однак, із зростанням Airbnb і місцями, як йому Інтернет в черговий раз зробив це набагато легше робити гроші з дому. За допомогою цих сайтів ви можете здавати в оренду окрему кімнату, загальну кімнату або навіть ваш весь будинок на ніч або місяць або будь-який інший період часу ви хочете.

4. Привід Ваш автомобіль

Як Airbnb, ставши водієм для групових поїздок компаній, як Uber, LYFT або Sidecar це спосіб долучитися до спільної економіки. І хоча це технічно не заробляти гроші з дому, він дозволяє такий же гнучкістю, і це спосіб використання активу у вас вже є (тобто ваш автомобіль), щоб заробити гроші. Є речі, які потрібно мати на увазі, однак, про водіння інших людей, таких, як буде страхування автомобіля покриває вас і як ви платите податки на ваші доходи.

5. Отримайте ваш бос Дозволяти Вам дистанційний

Для того, щоб почати заробляти гроші з дому, один з найбільш очевидних місць для пошуку на вашій нинішній роботі. Коли компанії дозволяють дистанційного це найчастіше перк для існуючих співробітників.

Для того, щоб перетворити свою поточну роботу в телероботи один, то перше, що вам потрібно зробити, це розробити дистанційне пропозицію по своєму керівнику. Однак, перш ніж зробити це розглянути, як ваша робота може (або не може) працювати як положення телероботи.

6. Веб-сайт і тестування додатків

Компанії потрібні люди з усіма різними рівнями технічної можливості перевірити свої веб-сайти, програми та соціальні медіа пропозиції. Підписавшись на один з цих випробувань компаній юзабіліті сайту і взяти на себе швидкі роботи веб-серфінгу і грати з новими додатками. Це не кар’єра, але це легкий спосіб заробити додаткові гроші з дому. Єдине, що потрібно мати на увазі, що це не буде, ймовірно, буде стійким гіг, просто час від часу. Детальніше про тестування веб-сайтів.

7. Call Center Agent

Робота в центрі віртуального виклику є хорошим способом, щоб почати нову кар’єру з дому. На відміну від багатьох інших галузей промисловості, домашнього колл-центру компанії наймають нових співробітників (часто без великий досвід), щоб працювати віддалено. Агенти можуть працювати в сфері обслуговування клієнтів, продажів або технічної підтримки.

8. Агент Чат

Якщо говорити по телефону не практично для вас, ви можете працювати на роботу по обслуговуванню клієнтів з дому. Багато з тих же компаній, які наймають агентів колл-центр, а також найняти агентів чат. І в доповненні до цих робочому місцях чату обслуговування клієнтів, є і інші робочі місця онлайн чат з дому. Вони включають в себе, відповідаючи на питання, проводять дослідження інтернет, модерування в соціальній медіа та багато іншої.

9. Почніть свій власний домашній догляд День

Якщо ви любите дітей і хочете зробити кар’єру в догляді за дітьми зі свого будинку, а потім домашній дитячий центр може бути для вас. Починаючи домашній дитячий сад, як і будь-який домашній бізнес, займає багато роботи, дослідження, початкові витрати і мережі, щоб отримати це відбувається. Кожна держава має різні правила, які можуть знадобитися фізичні поліпшення вашого будинку. Дізнайтеся більше про запуск домашнього денного догляду.

Інший шлях, щоб заробити гроші в догляді за дітьми, щоб просто нянею для сімей, яких ви знаєте. Однак, як правило, це зажадає збирається вдома інших людей.

Бізнес 10. Pet Care

Є багато послуг, які люди купують для своїх вихованців. Хоча більша частина часу, ведення бізнесу для домашніх тварин-сервіси не буде прямо з вашого будинку, вони пропонують ті ж види гнучкості способу життя в якості домашнього бізнесу. Деякі бачаться підприємства включають в себе:

  • Відкрити приватний дитячий сад
  • Стати Dog Walker
  • Робота в якості тренера собаки
  • Почати бізнес мобільних догляд за домашніми тваринами
  • Будинок / Pet Sitting

11. Вид з будинку

Якщо ви швидко друкарка Є багато способів зробити гроші з дому, набравши. Деякі вам потрібно досвіду і підготовки інших немає. Введення даних, наприклад, займає дуже мало досвіду; Однак, якщо ви не досить швидко, ви не будете робити які-небудь гроші. Спеціальність транскрипції роботи (наприклад, медичні) може знадобитися ступінь і досвід, щоб почати роботу.

12. Стати Writer

Хочете зробити більше, ніж слова типу, але замість того, щоб створити? Розглянемо кар’єру в письмовій формі. Є так багато способів, щоб бути письменником (думаю, блоги, белетристики, і дитячі книги), і більшість з них може бути зроблено з будинку або як Telecommuter і фрілансер. Саме чудове в письмовій формі, що ви можете почати з малими з дуже невеликим досвідом роботи. Ви не будете робити багато на першому, але, як ви будуєте свій портфель можна розширити на більш прибуткові види писемності.

13. Pick Up Малий Вакансії

Якщо у вас є навички, які затребувані, ви завжди можете підібрати підробити навколо вашого району, мережі в реальному світі, щоб знайти реальні робочі місця. Але не зупинятися на досягнутому! Є зараз так багато способів використовувати Інтернет, щоб знайти невеликі робочі місця. Короткі ділянки завдання пропонують різні способи, щоб знайти кваліфіковані і некваліфіковані робочі місця як онлайн, так і в реальному світі – покупки і виконанні перевірок ціни, прибирання, ремонт, написання, редагування, переклад, транскрипція, введення даних, веб-юзабіліть тестування, завдання соціальних медіа, опитування і онлайн-дослідження.

14. Продати рукоділля

Візьміть хобі ви любите і зробити це за гроші … з дому. Число можливих видів ремесел можна зробити нескінченний – в’язання, прикраси, записки, кераміка, прикраси, текстиль і так далі. Для того, щоб зробити цю роботу, хоча, ви повинні не тільки створити якісний продукт, але ви повинні знати, як продати його. Ви можете піти старомодний маршрут і прийняти ваші товари на ремісничі шоу і блошині ринки або використовувати Інтернет, щоб розширити свої можливості. З онлайн варіантами, як Etsy і eBay, ваш потенційний ринок у всьому світі, але так ваша конкуренція.

15. Go Shopping

Є кілька способів заробити гроші в той час як ви ходите по магазинам. Ви можете підібрати короткі завдання, які пов’язані з покупками, як робити перевірки цін або фотографування в магазинах або ви можете піти таємницю покупку. Таємний покупець, безумовно, реальний спосіб заробити гроші, але ви повинні бути обережні, тому що робочі місця можуть бути приманкою для шахраїв, так що ви повинні знати ознаки таємних торгового шахрайства. Але є законні компанії, які наймають таємних покупців.

16. Стати Tutor

Репетиторство можна зробити в домашніх умовах або в Інтернеті. Репетиторство на дому буде приймати мережі і викладацький досвід, щоб побудувати свій бізнес. Інтернет репетиторство, однак, може бути зроблено через компанії, які з’єднують репетиторів зі студентами, забезпечуючи при цьому необхідну інфраструктуру (тобто веб-конференцій) для зрізі зборів. Більшість вимагає ступеня коледжу і досвід викладання, але для деяких ці вимоги можуть бути предметом переговорів.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *