Різниця між інтернування в невеликій компанії проти Великої компанії

Posted on

 Різниця між інтернування в невеликій компанії проти Великої компанії

Коли влітку інтернатури хіти сезону, багато молоді кандидати повинні вирішити, який компанії розмір вони хочуть працювати на-стартапу, середнього розміру компанії або великої фірми. Незважаючи на те, інтернатура, як правило, має певні спільні риси, незалежно від розміру компанії, вашої ролі, досвіду та можливості можуть змінюватися при переході від більш великої компанії поменше. Не знаючи, різниця може бути стрес, коли ви намагаєтеся вирішити, інтернатура для вас.

Коли ви приземлитеся інтернатуру, незалежно від того, чи є компанія велика або маленька, ви отримаєте великий практичний досвід, резюме будівельника, мережеві можливості, а також можливість дійсно вирішити, якщо ви хочете продовжити це поле після закінчення.

Фірмове найменування Визнання

Деякі люди отримують досвід стажування у великих компаніях , таких як Fox або NBC , наприклад. Велика, бренд-назва компанія інтернатура на вашому резюме може допомогти вам отримати роботу в компанії однолітків після закінчення школи.

Великі імена справи ще в таких областях, як закон, і коли персонал людських ресурсів сканування резюме, відомі назви компаній виділяються. Якщо ви вивчаєте маркетинг, ви будете додавати набагато більше впливу, щоб ваше резюме, якщо ви стажист для Disney, а не бутики фірми.

Середнього розміру зі зв’язків з громадськістю фірма може запропонувати великий досвід по-різному і може мати ім’я визнання на місцевому рівні, які можуть допомогти ваші перспективи після коледжу. Невеликі компанії мають свої переваги, але ви не отримаєте перевагу імені розпізнавання. Ви також можете мати важкий час знаходження іменитих наставників в невеликих компаніях і маєте менший доступ до ветеранів галузі, які вже пройшли через молоти і жили, щоб розповісти про це.

В ідеальному світі, ви б мати перевагу відчуває кілька різних розмірів бізнесу та пільг, які йдуть разом з кожним конкретним типом практики.

У великих компаніях, насправді забезпечення інтернатури може бути набагато глибшим процесом. Ви, швидше за все, зустрінетеся з відділом кадрів першим дізнатися про конкретні терміни подачі заявок, дати початку і дату закінчення. Ви також можете дати корпоративні рекламні товари, такі як портфелі, ручки та інші смаколики, які несуть логотип компанії.

Залежно від розміру компанії та, як встановлено їх інтернатура програми, фірма може ставитися до стажистам на безкоштовні обіди, виконавчі обід серії ораторів, стажист мінглінг події і багато інших. У великих компаніях, там було більше людей навколо, але ви не обов’язково мати можливість зустрітися з ними.

Набуття Робота Досвід

Коли ви стажер з smaller- і компаніями середнього розміру, ви, ймовірно, будете мати можливість встановити більш тісні відносини з людьми, з якими ви працюєте під землею, тому що їх менше і менше інтернів.

Ви також можете мати більш реальні можливості, щоб допомогти іншим на різних проектах. Типові завдання, які ви будете виконувати в якості стажера-адміністративної роботи, досліджень, замітки і спостерігає зустріч, не обов’язково відрізняються від роботи ви могли б зробити в великих компаніях. Єдина відмінність полягає в тому, що ви будете мати більше можливостей, щоб взяти на себе більше відповідальності і більш широке коло завдань.

Якщо ви розглядаєте інтернатуру з компанією, яка робить цікаві речі, але ніхто не чув про них, це нормально. У інтернатуру, справити незабутнє враження, зробити все можливе, щоб брати участь в значущій роботі, мережі і допомогти в самих різних завдань, як це можливо. У великій компанії, ви все одно можете отримати великий досвід, але ви також можете в кінцевому підсумку грати в комп’ютерні ігри на порожньому столі весь день.

Середовище

Ви можете виявити, що інтернування для великої компанії відчуває себе, як загальний, безособовий досвід в якомусь сенсі. Невеликі компанії мають набагато легше створюючи особисті почуття, і тому, що персонал не буде настільки великим, ви можете дійсно зв’язок і дізнатися свої колега по роботі.

У невеликих компаніях, ви, ймовірно, маєте доступ до співробітників, які досить високо в компанії, яка може поставити під вас більш цікаві роботи і впливовіших контакти. З іншого боку, стажувалися в великих компаніях може виявитися виготовлення копій і захоплюючи кави для нижчих службовців рівня.

У ці дні, більшість студентів буде стажист з декількома компаніями по ходу своєї кар’єри коледжу. Після того, як ви закінчили інтернатуру з невеликою компанією, проводити стажування з впізнаваною фірмовою фірмою.

Ваш раніше стажист досвід повинен допомогти вам землю досить велике ім’я. Маючи обидві ці можливості будуть балансувати своє резюме і дати вам корисний досвід в двох різних розмірів компаній. Буду сподіватися, що до кінця вашого стажування, ви будете мати найкраще почуття для розміру і типу компанії, яку ви хотіли б працювати після коледжу.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *