Робочі місця, які стрімко ростуть під час коронавируса (COVID-19) Pandemic

Posted on

Завдання, які стрімко ростуть прямо зараз

Якщо ви шукаєте роботу прямо зараз, у вас є багато компаній. Через дії COVID-19 пандемію, претензії по безробіттю зросли на 3300000 в період з 22 березня по 28 березня 2020 року, за даними Бюро статистики праці. Понад 10 мільйонів робочих подали на отримання допомоги по безробіттю. Це найбільший ріст, і найбільше загальне число безробітних претензій, оскільки Департамент праці почав відстежувати дані по безробіттю.

Важливо : У той час як роботодавці у вільній та індустрії гостинності проливають робочі місця, інші сектори нарощують найм.

Ендрю Претендент, старший віце-президент Challenger, Gray & Різдво, Inc., зазначає, що «роздрібні торговці, виробники медичного обладнання, виробники споживчих товарів, транспорт та складські приміщення все процвітаючі прямо зараз.»

Продуктові магазини, аптеки, а також ІТ-підтримка також найму відповідно до блогу CareerOneStop, який за підтримки Департаменту праці США.

Рада : Якщо ви були звільнені або шукали роботу до економічного впливу коронавируса спалаху, ви можете адаптувати свій пошук по промисловості, які в даний час найму.

Багато державні і місцеві органи влади закликають громадян залишатися вдома , коли це можливо. Це зробило стримуючий вплив на сидячу їдальні, цегли та мінометних роздрібної торгівлі, а також інших пов’язаних з ними підприємств. Але інтернет – магазини і доставка виросли, і основні послуги , такі як охорона здоров’я та складування швидко найм на попит зустрічається.

Зараз ці 10 професій найму:

Касири та Shelf Stockers

Перед коронавируса пандемією, касирів робочих місць , по суті , спадна. Бюро Handbook праці Перспективи по статистиці праці проектуються ці робочі місця для зниження на 4% в період між 2018 і 2028 8 Тепер, однак, багато продуктові мережі нарощують найму , щоб задовольнити попит на узбіччі пікап, доставки і в магазині послуг.

Касир і пов’язані з роздрібної робочих місць не вимагають формальної освіти облікових даних, але досвід обслуговування клієнтів і навички завжди плюс. Ці роботи, як правило, платять близько $ 10 або $ 11 на годину.

Продукти харчування Драйвери Доставка

Sit-вниз їдальня може бути припинена у багатьох районах США, але деякі ресторани розширюють службу доставки. Наприклад, Challenger, Gray & Christmas зазначає, що Доміно наймають 1000 нових водіїв поставки для задоволення попиту.

Крім швидкого харчування, багато інших ресторани пропонують доставку через по-вимогу додатків доставки їжі як UberEats, Grubhub і DoorDash.

Примітка: Багато додатків доставки змінили свою політику , щоб забезпечити варіанти доставки немає контактів, захист клієнтів і водіїв.

сервісні роботи Харчових продуктів процвітати навіть в нормальних економічних умовах. Бюро трудової статистики повідомляє, що ця конкретна робоча сила, як очікується, зросте на 14% в період між 2018 і 2028 набагато швидше, ніж в середньому.

Доставка і роздрібна торгівля Водії доставки

Бюро трудової статистики повідомляє також величезне зростання попиту на водій доставки пакета на UPS, FedEx і Поштовій службі США. Amazon також наймання водіїв на вимогу доставки (Flex) і водіям доставки нарахування заробітної плати (Daily Service Partners).

Згідно із Довідником професійних Outlook, ці робочі місця, як правило, вимагають диплом середньої школи або еквівалент і заплатити близько в середньому 30 000 $ в рік.

зареєстровані Медсестри

Інша швидкозростаючою робота до коронавируса пандемії, зареєстровані медсестри користуються великим попитом прямо зараз. Звіти Nurse.org , що поїздки медсестри і респіраторні терапевти заробляють $ 10000 в тижні або 100 000 $ за 13-тижневе перебування на роботу в Нью – Йорку, один з епіцентрів пандемії.

Проте, медичні працівники не відомі своєю спрямованістю на фінансовий. Анджеліна Уолкер в Nurse.org пише: «Ми були вражені реакцією від медсестер, які просто хочуть, щоб надати допомогу в областях, які мають потребу в них … Hotlines були затоплені медсестри кажуть речі, як« просто поставити мене де-небудь, я не ‘т піклуватися про оплату, я просто хочу допомогти. »

Професійна перспектива для зареєстрованих медсестер сильна; Бюро статистики праці прогнозує збільшення на 12% робочих місць RN між 2018 і 2028 медичних сестер заробити середній платити близько $ 71000 на рік.

респіраторні Терапевти

Респіраторні терапевти, які працюють з пацієнтами з утрудненим диханням, є ще однією ключовою групою на передньому краї в COVID-19 бою. Як RNs, їх заробітна плата збільшилася в лікарнях коронавируса точок доступу.

У менш небезпечні часів, платити дихальні терапевт ще перевищив $ 60 000 на рік. Їх робота, як очікується, зросте на 21% в період між 2018 і 2028 роком, за даними Бюро статистики праці. 

Адміністративний персонал в лікарнях та медичних центрах

CareerOneStop повідомляє, що багато лікарень по всій країні комплектування до боротьби з COVID-19 кризового і не кожну роботу вимагає ліцензування та сертифікації. Обслуговування клієнтів і адміністративні роботи мають важливе значення для місії організацій охорони здоров’я.

Важливо: Найкраще, як Бюро статистики праці вказує, що «якщо ви були звільнені з роботи , гостинності, ви можете знайти у вас є навички , що передача безпосередньо на деяких робочих місць охорони здоров’я обслуговування клієнтів.»

Адміністративні роботи асистентів зазвичай платять близько $ 18 на годину, за даними Бюро статистики праці.

Fulfillment Center Associates

З споживачами стирчать близько до будинку, он-лайн замовлення на підйом і роздрібні компанії наймають для задоволення зростаючого попиту. Amazon недавно рекламували на 100000 повний і неповний робочий день позиції в їх центрах виконання по всій країні. Крім того, електронна комерція гігантські стану, що збільшить мінімальну зарплату на $ 2 в годину на тимчасовій основі протягом наймаючи сплеску.

зараз вчителі

Школи по всій компанії скасували на місці класів і переїхали в Інтернеті на час пандемії. В результаті, багато онлайн-навчання компанії наймають вчителів і вихователів. Наприклад, USA Today зазначає, що онлайн-освітня компанія Outschool наймає на 5000 онлайн K-12 викладачів.

Навчання робочих місць зростає, повідомляє Бюро статистики праці, який прогнозує зростання 11% (набагато швидше, ніж в середньому) в послесреднего поле між 2018 і 2028.

очищення Робота

Основні бізнес-операції роблять все можливе, щоб зупинити поширення інфекції. В результаті чистки робочі користуються великим попитом по всій країні. Якщо ви не проти чистки і маєте сильне увагу до деталей, ви могли б бути швидко найняті клінінгової компанією через пошук роботи сайт або через додаток роботи на вимогу.

Фахівці Технічної підтримки

Як тисячі білих комірців змушені в телероботи ситуації, можливо, в перший раз, IT і фахівці техпідтримки будуть затребувані.

Бюро трудової статистики повідомляє , що ця робота , як очікується, виросте на 10% швидше , ніж в середньому між 2018 і 2028. 3 Медіана ширяє заплатити близько 25 $ за годину.

 

 

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *