Робота на окладах Home Call Center

Posted on

Робота на окладах Home Call Center

Питання кожен хоче відповісти про нову роботу «Скільки платити?» Однак, при розгляді на дому колл-центр зарплати, інше питання: «Як це платити?» Віртуальні центри обробки викликів мають різні методи розрахунку заробітної плати.

роботи Call-центр може платити погодинну заробітну плату, виклик в-, або за хвилину швидкість, або один з цих ставок плюс стимул. Якщо робота є положення зайнятості в США, він повинен заплатити мінімальний розмір оплати праці в державі, де живе агент. Проте, незалежні підрядники не обов’язково отримують мінімальну заробітну плату.

оплатити Розрахунок

Незалежно від структури оплати використовується, надомні агенти центру обробки викликів повинні оцінити, чи є вони отримувати конкурентоспроможну ставку заробітної плати шляхом розрахунку істинної погодинної оплати праці. Це з’ясовуючи, скільки ви заробляєте на годину в середньому за тиждень, а також облік витрат, понесені Вами.

При розрахунку їхнього справжнього погодинної заробітної плати, незалежні підрядники повинні фігурувати в будь-якої плати за навчання, неоплачуваної час навчання або інших утримань заробітної плати, які компанії можуть стягувати плату, і вони повинні враховувати частину податків самозайнятості, які вони несуть, але співробітники не , І як співробітники і підрядники повинні розраховувати поточні і одноразові зовнішні витрати, такі як Інтернет / телефонні послуги, гарнітури, комп’ютерної техніки і підписок пошуку вірусів при розрахунку їх погодинної ставки. (Крім того, ці речі можуть бути податкові відрахування, так тримати хороші записи.)

Call Center Погодинні тарифи

Обидва незалежних підрядні і виклик центри зайнятості можуть платити погодинну ставку, але частіше зустрічається в позиції зайнятості. Основні ставки заробітної плати (без урахування стимули) в діапазоні від мінімальної заробітної плати в США до $ 15 за годину. Двомовні агенти можуть бути оплачені у верхній частині шкали, тому що часто платять диференціал $ 1 або більше в годину для двомовних робочих місць колл-центру.

Будь-колл-центр робота, яка рекламує, що він платить більше, ніж $ 12 за годину, ймовірно, в тому числі стимул в його середньої заробітної плати, дивлячись на дуже спеціалізовані навички та досвід (наприклад, як телемедицини догляду робочих місць) або стягувати плату своїм працівникам. Як з роботою цегли і будівельного розчину, плата часто на основі середньої заробітної плати в географічній зоні працівника, так само компанія може платити віддаленим співробітникам в різних штатах різні погодинної оплати праці.

Per-Поклик і щохвилинної Ціни

Агенти компенсуються на основі кожного виклику і за хвилину (або «час розмови») виплачуються тільки за час на телефон, а не для часу очікування для дзвінків прийти. Агент не може мати ніякого способу, якщо дзвінки будуть знати приходять в сталому потоці. За виклик ставка заробітної плати може бути від $ 0,10 до $ 0,25 за хвилину, але немає ніякого способу дізнатися заздалегідь, що це може працювати як погодинні. Через якийсь час на роботі, можна обчислити середню погодинну заробітну плату, яка потім може бути скоригована на витрати.

Для тих, хто заплатив за виклик, швидко рухається через виклики означає більше грошей. позиції зайнятості буде платити мінімум погодинної заробітної плати, як правило, мінімальний розмір оплати праці, якщо занадто мало дзвінків прийти до агента, щоб заробити основну заробітну плату. Проте, незалежні підрядники рідко отримують такий захист і може легко зробити менше мінімального розміру оплати праці. Оскільки податки не беруться із заробітної плати незалежних підрядників (хоча підрядники виплачують їх пізніше в податковому час), може виявитися, що вони роблять більше грошей, ніж їх колеги з погодинною заробітною платою.

Однак, в дійсності, незалежні підрядники платять більше податків, тому що вони несуть відповідальність за роботодавця і працівника частинами Medicare і соціального забезпечення податків.

Агенти, які виплачуються на основі кожного виклику або за хвилину повинні зробити звичку розрахунку їх заробітної плату на погодинній основі для своїх записів, щоб вони могли проектувати зарплати, порівняти їх поточну роботу з потенційними робітниками, і бути впевненим, що вони отримують таксу для центру обробки викликів роботи. Крім того, як і з тими, оплачується на погодинній основі, це гарна ідея, щоб фігура в будь-яких витрат, пов’язаних з роботою в компанії.

заохочувальна оплата

У більшості випадків, стимули для співробітників і підрядників в доповненні до однієї з систем базової заробітної плати вище. Там може бути кілька незалежних робочих місць продажів підрядників, які є єдиним стимулом. Стимули можуть просто середні комісії з продажу (відсоток від суми проданого), але колл-центр компанії використовують багато інших видів програм стимулювання оплати. Компанії можуть запропонувати грошові бонуси за продажі певного продукту, для продажу вище певної суми, або для верхнього продавця день, тиждень або місяць.

Стимули можуть бути запропоновані в роботах позареалізаційних теж. Компанії можуть запропонувати більш високу ставку для тих, хто завершив певну кількість дзвінків на годину, бонус для тих, хто з хорошим зворотним зв’язком обслуговування клієнтів або визначеною кількістю дзвінків або обстежень завершених.

Незалежно від того, як компанія розраховує стимули, агент, починаючи нову роботу, не зможуть проектувати стимул платити, поки вони не були на роботу на деякий час. І навіть тоді, він буде коливатися.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *