Речі, щоб не включати в інтерв’ю Подячний лист

Posted on

Речі, щоб не включати в інтерв'ю Подячний лист

Відправка подяки по електронній пошті або примітка після співбесіди може допомогти вам отримати вибрали для другого інтерв’ю або навіть пропозиція про роботу. З іншого боку, писати неправильну річ може зробити роботодавець двічі подумати про рух вперед.

Keep It Positive

Якість вашої подальшої зв’язку після того, як інтерв’ю вплине на оцінку роботодавця вашої кандидатури. Відправлення листа-подяки питань, але він повинен бути хороша не один тільки швидким «спасибі за інтерв’ю» повідомлення електронної пошти.

Важливо підкреслити, наскільки добре припадки роботи з фоном, а також вашої сильною мотивацією до роботи на цій посаді з цим роботодавцем. Крім того, ви будете хотіти, щоб не сказати що-небудь, що буде піднімати будь-які сумніви з приводу вашого ставлення, мотивації та кваліфікації.

10 речей, щоб не включати в Подячний лист за інтерв’ю

Ці поради про те, щоб не включати в свій стежити за лист може допомогти вам уникнути відправки неправильне повідомлення роботодавцям.

  1. Не вмикати тільки звіт про Подячний:  Переконайтеся , що ви також підтверджують свій великий інтерес до роботи і коротко пояснити , чому позиція відмінно підходить.
  2. Ваші комунікації Образцов ваших навичок письма і увага до деталей: Не забудьте ретельно вичитати і виправити будь-які орфографічні або граматичні помилки, і переконайтеся , що у вас є правильна назва роботи, адреса і ім’я. Це можливість стежити з сильним позитивним враженням, так що не зробити навіть невелику помилку.
  3. Чи не Згадка Зарплатний діапазону в своєму листі:  Зачекайте , поки пропозиція не буде зроблено , щоб вести переговори зарплати , так як ваше кредитне плече буде найбільшим , як тільки роботодавець вирішив , що ви кращий кандидат.
  4. Чи не виправдовуватися або Перепрошую за все , що пішло не так під час співбесіди:  Ви краще не звертаючи увагу на ці питання. Підкресліть позитивні якості , які могли б протидіяти будь-які проблеми , які виникали під час зустрічі. Виняток буде , якщо ви думаєте , що інтерв’ю було настільки погано , що ви з розбрату.
  5. Чи не Згадка будь-яких аспектів позиції , що змусить вас питання про придатність вакансії:  Зачекайте , поки пропозиція не була розширена , щоб отримати додаткові роз’яснення про компонентах ролі , які стосуються вас. Не дати роботодавцю ніяких причин , щоб питання , чи є ви хороший матч до завершення їх вибір. Виняток з цього основного положення може бути , коли ви знаєте , що ви не хочете роботи, але як компанії. У цьому випадку, ви могли б відзначити , як враження ви були з організацією і запитати, чи є ще одна позиція , яка більше підходить.
  6. Не вмикати точно таке ж мова в Листах Якщо ви відправляєте їх по окремості в різних інтерв’юерів:  Подумайте про що – то кожна людина , який був загальним корисним або ваш інтерес проявляючи явну. Інший підхід полягає в ПОДТВЕРЖДАЮТ активи , які могли б допомогти вам з пріоритетами адрес , які індивід згадали. Інтерв’юер буде враження , якщо ви витратите час , щоб персоналізувати ваші повідомлення.
  7. Не змушуйте Необгрунтовані або перебільшені заяви , як «Робота ідеально підходять для мого фону.»: Не забудьте включити в заяву , щоб підтримати ваші коментарі Наприклад, ви можете сказати: «Я дуже радий можливості посадки. по зв’язках з громадськістю асоціювати роботу , так як це дасть мені можливість застосувати свою сильну письмову форму, планування подій і відносини навички медіа «.
  8. Чи не Беру Надмірно агресивний підхід згадки Ви подзвоніть перевірити стан Вашого Кандидатура: Ви , звичайно , можете зробити наступний виклик до кінця тимчасового вікна , що роботодавець вказав на їх рішення. Вам просто не потрібно згадувати про це в своєму листі.
  9. Не вмикати посилання Якщо Ви не мали на для них:  Там немає необхідності включати посилання з вашим стежити за кореспонденцію. Коли роботодавець хоче список посилань, вони будуть просити вас за один.
  10. Не вмикати будь-які питання про компенсацію за ваших інтерв’ювання витрат:  Наступні комунікації повинні бути відправлено якомога швидше після інтерв’ю. Ваш лист має бути зосереджена виключно на інтересі до роботи і наскільки добре вона підходить. Будь-яка інша інформація може відвернути увагу від вашого повідомлення. Надіслати окрема примітка пізніше , щоб мати справу з будь-якими питаннями відшкодування.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *