Речі не сказати, чи робити, якщо ви Обпалені

Posted on

Речі не сказати, чи робити, якщо ви Обпалені

Звільняють може бути дуже травматично, навіть якщо ви чекаєте його, і хоча це може бути важко, постарайтеся пригадати, не говорити або робити певні речі, якщо ви звільнені. Читайте на допомогу, щоб пройти через це грубе час у вашій кар’єрі.

Будучи Відпусти від роботи може генерувати ряд негативних емоцій, включаючи шок, гнів, печаль, занепокоєння, і страх про майбутнє. Дії, які ви могли б прийняти під час стресу звільнення може бути висип і мати негативні наслідки, якщо ви не дуже обережні, про те, що ви говорите і робите. Це особливо вірно, якщо звільнять була не ваша вина.

Навіть якщо ви були відпустити, тому що ви не були ідеальним працівником, він до цих пір болить. Ви не можете навіть дати привід, чому ви були звільнені, і ви не можете дати якесь повідомлення. Там може бути шанс бути в змозі зберегти свою роботу і оскаржити припинення, але це може бути краще просто рухатися далі.

Незважаючи на те, що це боляче звільнять, є деякі речі, які ви не повинні робити, або ви могли б зробити ситуацію ще гірше. Наступні поради допоможуть Вам зробити найкраще з поганої ситуації, уникаючи деякі поширені помилки звільнені співробітники роблять.

10 речей, щоб не сказати або зробити, якщо ви Обпалені

  1. Чи не штурмувати від приміщення без урахування часу , щоб зберегти всі документи , які необхідно зі свого робочого комп’ютера. Ви повинні час від часу створювати документи особистого або професійного інтересу зі свого робочого комп’ютера , тому що ви не знаєте , коли ви можете несподівано втратити свою роботу. Деякі роботодавці будуть супроводжувати співробітник припинені з роботою сайту в момент пострілу, і ви повинні переконатися , що ви не залишаєте яку – небудь важливу інформацію ззаду.
  2. Не починайте обговорювати питання про вихідних до прийняття деякого часу , щоб обробити ваш випал, якщо це можливо. Час дійсно лікувати, і ви будете спокійніше , якщо ви можете чекати, так що запитайте , якщо ви могли б зустріти в день або два , щоб ця розмова. У той же час, політика і практика дослідження компанії , так що ви готові вести переговори розумний пакет вихідної допомоги , якщо ви збираєтеся бути запропонований один. У деяких випадках компанія може запропонувати пакет вихідної допомоги в процесі завершення.
  3. Не відмовляйтеся допомогти з переходом , якщо якийсь – то час буде проходити до дати розірвання. Сприяючи плавний перехід, ви будете пам’ятати , як кращий співробітник і може принести користь, отримуючи позитивні рекомендації та напрямки. Бути хорошим, навіть якщо ви перебуваєте в поганій ситуації, допоможе вам в довгостроковій перспективі.
  4. Деякі роботодавці дають вам можливість йти у відставку , замість того , щоб бути припинено. Є свої переваги і недоліки відставки замість звільнення, але ви повинні проаналізувати різницю між звільняють і звільняють , перш ніж погодитися. Перевірте з вашим місцевим Держконтроль безробіття вивчити вплив на виплату допомоги по безробіттю до завершення рішення.
  5. Не бійтеся звернутися за рекомендацією в рамках вашого угоди про роздільне або , по крайней мере , з’ясувати , як ваш роботодавець буде поле довідки про вашу посади. Якщо у вас є прихильні колеги, запитаєте , чи можуть вони надати позитивну рекомендацію в той час як ви все ще перебуваєте в тісному контакті.
  6. Чи не імпульсивно зневажливо до свого керівника або авторство колег або підлеглих для ваших проблем з продуктивністю. Це важко один , якщо ви думаєте , що вони допомогли коштувати вам роботу, але майбутні роботодавці будуть проводити ретельні перевірки даних і шукати вхід від колишніх колег на всіх рівнях. Будь-які вороги , які ви зробили з вилітають коментарями будуть більш імовірно, частка убивчою інформації. Розставання враження може бути міцним і може вплинути на персонал , щоб розглядати вас в якості негативного людини.
  7. Не пропустіть можливість задати на підставі рішення Вашого роботодавця. Якщо з – за процес в відповідності до політики компанії не було, ви можете бути в змозі звернутися з персоналом , щоб купити додатковий час , щоб поліпшити які – небудь недоліки , ви можете мати. Ви також можете мати деякий захист за допомогою закону особистого контракту, об’єднання угоди або антидискримінаційного. Зверніться до трудової адвокат до завершення вашого відділення , якщо ви думаєте , що ви могли б мати справу.
  8. Чи не завершити ваше відділення без вивчення інших робочих місць з поточним роботодавцем , якщо ви любите працювати там . Опції можуть існувати для інших позицій , якщо ваше начальство бачити Вас в якості співробітника з позитивним ставленням і сильної трудової етикою. Ваш роботодавець може вважати вас для інших робочих місць, які краще підходить для ваших навичок , якщо вони дізнаються , ви відкриті для інших ролей.
  9. Чи не віщати випал до мережі контактів і друзів відразу. Перш ніж розповісти світу , ви втратили роботу, зайняти час , щоб обміркувати ваше повідомлення , і як ви хотіли б бути сприйнято колегами та іншими професійними контактами. Откадріруйте історію навколо теми , такі , як робота не є правильним , придатний для вас. Але чи не занадто критично роботодавця або компанії в цілому. Зберегти вентилювання емоцій для обмеженого кола довірених друзів або членів сім’ї.
  10. Найголовніше, не втратити віру в себе. Детонатор може бути деморалізує , але пам’ятайте , що це єдине рішення одного роботодавця, і будуть інші, більш зручні варіанти для Вас. Витратьте час , щоб перегрупуватися і знайти роботу , яка краще підходить для вас і ваших інтересів. Може бути , що це не підходяще місце для вас і поштовху , щоб знайти нову один тільки те , що вам потрібно рухатися по вашій кар’єрі.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *