Резюме Об’єктивні Приклади і поради з написання

Posted on

 Резюме Об'єктивні Приклади і поради з написання


Деякі претенденти вважають за краще включати в себе мету резюме в їх резюме. Об’єктив резюме заявляє свої кар’єрні цілі. Це може бути так просто, як із зазначенням потрібного назви посади, або він може показати, де ви були і де ви сподіваєтеся піти у вашій кар’єрі. Коли слід використовувати об’єктив, і коли ви можете виключити його з вашого резюме?

Деякі люди кажуть, що цілі більше немає необхідності в резюме – в кращому випадку, вони не потрібні, а в гіршому випадку, вони застаріли. Проте, мета резюме, яка фокусується на ваших навичках і здібностях може реально поліпшити своє резюме, переконавши роботодавець, що ви знаєте, що ви хочете зробити, і що у вас є навички, необхідні для роботи.

Що таке резюме мета?

Мета резюме констатація ваших цілей в області зайнятості, як правило , перерахованих у верхній частині вашого резюме. Об’єктив резюме , як правило , довго один або два пропозиції.

Коли використовувати Резюме Мета

Знову ж таки, деякі експерти кар’єри знайти резюме мети застаріла. Проте, бувають випадки, коли мета резюме може бути дуже корисною. Всякий раз, коли ви хочете, щоб підкреслити, що ви амбітні, що ви знаєте, що ви хочете в кар’єрі, або що у вас є навички для конкретної роботи, ви могли б отримати вигоду з мети резюме.

Рада : Один конкретний раз , коли ви могли б використовувати цілі резюме, коли ви змінюєте кар’єри.

Об’єктив резюме може пояснити, чому ви кваліфіковані для роботи, навіть якщо ви не маєте багато відповідного досвіду.

Матч Ваша мета в Робота

Найбільш ефективна мета полягає в тому, що одна призначена для роботи, яку Ви претендуєте. Він стверджує, яку кар’єру ви шукаєте, і які навички і досвід у вас є, які роблять вас ідеальним для цієї кар’єри. Об’єктив резюме також може включати в себе, де ви були і куди ви хочете йти в вашій кар’єрі.

Наприклад, можна вказати, деякі з ваших минулих досягнень, а потім перейдуть до видів досягнень ви ставите перед собою на майбутнє (в ідеалі, досягнення ви хочете домогтися для компанії, яку ви звертаєтеся).

В кінцевому рахунку, постановки мети не є обов’язковим, але це може допомогти переконати роботодавців, що ви знаєте, що ви хочете і знайомі з промисловістю.

Як написати Strong Мета Резюме

Якщо включити мета у вашому резюме, важливо налаштувати мета резюме, щоб відповідати позиції, яку ви претендуєте. Чим конкретніше ви, тим більше шансів у вас є, щоб бути розглянутим для роботи ви зацікавлені. Це гарна ідея, щоб написати нову мету резюме для кожного завдання ви претендуєте.

Коли ви крафт свого резюме мети, ви повинні зосередитися на конкретних навичок і досвіду, які безпосередньо пов’язані з роботою. Інша ефективна стратегія повинна включати ключові слова з роботи лістингу в вашому резюме мети. Не тільки це може підвищити шанси на ваше резюме отримувати підібрано системою стеження заявника компанії; він може також підкреслити, як ваша кваліфікацію вирівнювати з роздруківкою роботи.

Ви також повинні лише констатувати, кар’єрні цілі, які можливо в рамках компанії. Наприклад, якщо ви в кінцевому підсумку хочете стати головним редактором в журналі, але ви подаєте заяву на роботу в газеті, не сказати про це. Зосередьтеся на тому, як ви хочете рости всередині компанії.

Одна з небезпек в мети резюме є те, що ви можете зосередитися занадто багато на те, що ви хочете в своїй кар’єрі, а не досить про те, як ви додасте значення для компанії. Таким чином, в той час як ваше резюме мета повинна включати інформацію про кар’єру, що ви хочете, ви також хочете, щоб пояснити, чому ви ідеальний кандидат на роботу. Коротко включати в себе будь-яку інформацію, яка підкреслює ваш досвід, в тому числі ваші роки в промисловості, ваш конкретний набір навичок, а також будь-які інші кваліфікації. Включають приклади способів може підвищити цінність або навіть поліпшити компанію.

Наприклад, згадайте свої десять років успішно відновлюють бюджетів і стану, які ви хочете застосувати ці навички в бюджет організації.

Українській мові Об’єктивних заяв

 • Шукаю позицію в компанії XYZ, де я можу максимально збільшити свої 10+ років управління, контролю якості, розробки програм і навчального досвіду.
 • Шукає посаду клінічного асистента практики для підтримки здоров’я організації, використовуючи свої нагороди листи, наукові та лідерські навички.
 • Елементарний педагогічної освіти шукає позиції в невеликій приватній школі, де я можу застосувати свої п’ять років досвіду викладання і мої навички розробки навчальних програм.
 • Менеджер по роботі з клієнтами шукає можливість використовувати свої обслуговування клієнтів і управлінських навичок для підвищення задоволеності клієнтів.
 • Дивлячись на положення, в якому я можу інтегрувати стратегії розвитку і розширення існуючих продажів клієнта, бренд і розвиток продукту, а також засоби масової інформації схвалення.
 • Положення Пошукової оптимізації, де я можу використовувати свої навички і досвід SEO, щоб збільшити трафік сайту і розміщення пошукового, і застосовувати свої 15-річний досвід роботи.
 • Для того, щоб отримати посаду, яка дозволить мені використовувати свої сильні організаційні навички, нагородами освітній фон і здатність працювати з людьми.

Зразок резюме При об’єктивному

Це резюме зразок з метою.

John Претендент
999 Main Street
New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

КАР’ЄРА МЕТА

Елементарний вчитель шукає позиції в невеликій приватній школі, де я можу застосувати свої п’ять років досвіду викладання, STEM-орієнтованого навчання, технологій та навичок з розробки навчальних програм для підтримки зростання студента і успіху.

ОСНОВНІ КВАЛІФІКАЦІЇ

 • Адепт в створенні позитивної, залучення та створення сприятливого середовища навчання для студентів з різних верств суспільства.
 • Сильний тимбилдинг і спільні таланти, легко співпрацює з вчителями, директорами, батьками і допоміжним персоналом для виявлення потреб студентів, вирішувати питання, а також сприяти духу школи.
 • Охоче ​​працювати через кілька годин і у вихідні дні, щоб забезпечити успіх позашкільної, спортивні та заходи щодо збору коштів.
 • Утримання поточного K-8 сертифікації викладання; активний член NAIS, AFT, і перед стартом компресора ЦВК.
 • Вільне володіння письмовою та усною іспанському; обізнаним у використанні SmartBoard і адаптивних технологій навчання.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
Елементарний учитель, вересень 2016 даний час

Структура і реалізації динамічних і привабливих планів уроків для 1-го, 2-го, 3-го і грейдерів, навчання до 25 студентів у кожному класі. Співпрацювати з колегами, щоб доставити спільні уроки і координувати діяльність студентів, включаючи сезонні п’єси, щорічний «Fun Run», і наукові виставки. Спілкуйтеся щодня з батьками, щоб забезпечити зворотний зв’язок з приводу успішності студентів і усунення поведінкових проблем.

 • Зіграв ключову роль в підвищенні студентських балів на стандартизованих тестах на 38% в грамотності і 29% з математики.
 • Відстоював впровадження нових технологій адаптивного навчання, щоб краще задовольняти індивідуальні потреби студентів.
 • Сплачений після школи іспанського клубу і підготовлені студенти для участі в Одіссеї Розуму.
 • Отримав три «Кращий учитель нагороди.»

ОСВІТА

Бакалавр мистецтв в області початкової освіти (2015 г.); GPA 3,9
Клемсон університету Клемсон, Південна Кароліна
Список Діна; Закінчив з відзнакою

Інші варіанти Починаючи Ваше резюме

Короткий заяву
Альтернатива з допомогою об’єктива на вашому резюме , щоб використовувати профіль резюме, званих також зведене резюме заяву або заяву про кваліфікацію, що є коротким викладом ваших навичок і досвіду , написаним для конкретного відкриття роботи. В відміну від мети резюме, профіль резюме фокусується безпосередньо на тому , як ви можете скористатися і підвищити цінність компанії, а не свої власні цілі кар’єри.

Брендинг заяву
Інший варіант полягає в додаванні заяву брендингу резюме для вашого резюме. Це твердження коротше , ніж профіль резюме або мета – близько 15 слів – і це підкреслює ваші основні успіхи та навички.

Тема
Нарешті, третій варіант є резюме заголовок, також відомий як назва резюме. Це навіть менше , ніж резюме брендингу заяву. Це фраза , яка пояснює свої навички і досвід роботи.

Як включати в себе мету, заголовок або заяву на резюме

Ви можете також включити більш ніж один з них у вашому резюме. Наприклад, ви можете включати і резюме заголовок і профіль резюме (з заголовком ближче до верхньої частини вашого резюме).

Рада : Який з цих варіантів ви вирішили зробити, помістіть його у верхній частині вашого резюме, під вашим ім’ям та контактною інформацією.

Переконайтеся, що ви тримаєте вашу інформацію короткої, і використовувати ключові слова із завдання лістингу в своїй заяві. Навіть з резюме метою, профілем, заявою брендингу або заголовком, ваше резюме повинно раніше вміщується на одній сторінці, якщо це можливо. Нарешті, не забудьте написати нову заяву для кожного завдання, яке застосовується для, так що роботодавець бачить, що робить вас добре підходить для цієї конкретної роботи.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *