Прощальний лист попрощавшись з колегами

Posted on

Прощальний лист попрощавшись з колегами


Коли ви залишаєте свою роботу, зайняти час, щоб відправити прощального листа колег ви працювали с. Це хороша ідея з багатьох причин. Це завжди добре, щоб залишити роботу на хороших умовах.

Люди, з якими ви працювали, є важливою частиною вашої мережі, і можуть бути корисні контактами, щоб мати в майбутньому. Наприклад, вони могли б бути в змозі допомогти вам з вашою кар’єрою в деякому роді, наприклад, надаючи вам посилання, пропонуючи вам якусь роботу веде, якщо ви шукаєте, або познайомити вас з кимось ви могли б хотіти до мережі с.

Поряд з усіма цими причинами, прощаючись просто ввічливе, що потрібно зробити.

Рада : Незалежно від причини звільнення, це важливо залишити на увазі і професійної ноті.

Поради з написання Прощальний лист

Ознайомтеся з порадами про те, як написати прощального листа, що включити в нього, що не сказати, і коли, щоб відправити його. Крім того, огляд прикладів можна використовувати в якості відправної точки для своїх власних листів і повідомлень електронної пошти.

Пошліть його , перш ніж піти. Надіслати по електронній пошті або лист в день або два , перш ніж виїхати. Ви хочете , щоб дати собі і вашим колегам достатньо часу , щоб сказати до побачення. Тим НЕ менше, не відправити лист , поки ви не закінчили більшу частину ваших завдань роботи. Це дозволить вам зосередитися на прощалися в останній день або годин.

Персоналізувати ваш лист. Розглянемо пошив кожну букву до окремої особи , а не посилати масове повідомлення. Адреса кожної людини по nameand, якщо це можливо, включати анекдот або інші особисті повідомлення , що відображають свого часу разом.

Примітка: Тільки відправляти листи людей , яких ви працювали с. Особливо , якщо ви працюєте в крупній компанії, ви не хочете , щоб відправити повідомлення всім (якщо ви не працювали з усіма з них).

Скажіть спасибі.  Цей лист ваш шанс висловити подяку за будь-яку допомогу або наставництва при умови. Ви могли б також висловити , наскільки ви з задоволенням працював зі своїми колегами.

Увімкніть контактну інформацію. Надання інформації про те , як ваші колеги можуть зв’язатися з вами , як тільки ви залишаєте. Включити адресу електронної пошти (не-робота електронної пошти) і / або номер телефону. Ви також можете включити свій LinkedIn профіль адреса.

Тримайте це позитивним. Знову ж , мета цього листа , щоб залишатися на зв’язку зі своїми колишніми колегами; Ви не хочете залишити погане враження.

Тримайте його коротким. Записувати не більше ніж на пару пунктів. Разом з сказати спасибі і в тому числі контактної інформації, ви можете згадати ваші плани на майбутнє. Однак, крім цього, тримати його коротким і в точку.

Підключитися на LinkedIn. Якщо ви вже не маєте, з’єднатися з вашими колегами на LinkedIn. Це допоможе вам залишатися на зв’язку після того, як ви залишите.

Використовуйте зразок листа.  Ви можете використовувати зразок прощального листа або повідомлення електронної пошти , щоб допомогти вам написати свою власну прощальну записку колег. Тим НЕ менше, не забудьте змінити інформацію про повідомленні , щоб відповідати вашій конкретній ситуації.

Зразок Прощальний лист

Дорогий Джон,

Я хотів би скористатися моментом, щоб ви знали, що я покидаю свою позицію на ABC Corporation. Я буду починати нову посаду в компанії XYZ в наступному місяці.

Я насолоджувався моїм перебуванням тут, і я ціную, що мав можливість працювати з вами. Дякую за підтримку, керівництво і сприяння, які ви надали мені під час мого перебування в ABC Corporation.

Навіть якщо я буду сумувати за своїм колегам і компанії, я з нетерпінням чекаю цей новий виклик і почати новий етап у моїй кар’єрі.

Будь ласка, майте на контакті: Я можу бути досягнуто на мою особисту адресу електронної пошти (samantha83@gmail2.com), на LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) або по мобільному телефону (555-555-2222).

Ще раз спасибі за все. Бажаю тобі всього найкращого.

З повагою,

Саманта

Відправка Email прощального листа

Це часто хороша ідея, щоб відправити лист по електронній пошті. Це дозволить вашим колегам, щоб отримати повідомлення швидко. Це також допоможе вам легко адаптувати кожне повідомлення, щоб відповідати окремому одержувачу.

Рада : При відправці прощального повідомлення по електронній пошті, вкажіть ваше ім’я і причину ви пишете в рядку теми повідомлення , щоб допомогти гарантувати , що пошта відкрита.

Ось приклади того, що ви могли б написати:

  • Тема:  Ім’я Прізвище – Залишатися на зв’язку
  • Тема:  Ім’я Прізвище Оновлення
  • Тема:  Ім’я – Moving On
  • Тема:  Firstname Update
  • Тема: Новини з LastName FirstName

Приклад Прощальний E-mail Повідомлення

Тема:  Тайрон Garrett – Оновлення

Дорога Лінда,

Я пишу, щоб ви знали, що я йду на пенсію в кінці місяця.

Я так любив працювати тут в ці останні десять років. Я вдячний за те, що мав можливість працювати разом з вами. Я ніколи не забуду вашу доброту і професіоналізм, коли ми працювали над командними проектами разом.

Моя дружина і я буду рухатися в Сіетлі протягом трьох місяців; Однак, я сподіваюся, щоб підтримувати зв’язок. Ви можете зв’язатися зі мною за адресою електронної пошти (tgarrett@email.com) або на мій мобільний телефон, 555-555-5555.

Ще раз спасибі за приголомшливі десять років. Я бажаю вам всього найкращого і сподіваюся, щоб залишатися на зв’язку.

З повагою,

Тайрон

Кращий спосіб рухатися далі від роботи

Візьміть час прощатися: Незалежно від того, чому ви рухаєтеся на, скажімо , до побачення всіх людей , які підтримували вас на роботі.

Поділіться своїми Контактна інформація: Увімкніть вашу особисту контактну інформацію у всій кореспонденції, що відправляється зробити його легким для одержувача залишатися на зв’язку.

Тримайте його Стиснутий: Ваші прощальні листи не повинні бути довгими. Кілька пунктів багато.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *