Професійні градуси, які ведуть до високооплачуваної роботи

Posted on

Професійні градуси, які ведуть до високооплачуваної роботи

Ви шукаєте програму ступеня, яка підготує вас до високооплачуваної роботи? Розгляньте отримання професійної ступеня. Професійний рівень, також відомий як перша-професійна ступінь, є ступенем, яка готує вас до певної кар’єрі. Найбільш поширені приклади професійних ступенів є юридичними градусами (JDS) і медичні ступеня (МДС). Тим не менш, є багато інших.

Це корисно знати, в якій мірі програми там, і які, як правило, призводять до добре оплачуваних позицій. Це може допомогти вам вибрати програму, яка відповідає вашим інтересам і потребам.

Професійні Ступені проти академічних ступенів

Департамент освіти США визначає професійну освіту , як той , який відповідає всім наступним критеріям:

  • Ви повинні закінчити ступінь на практиці в професії (можливо, також необхідно прийняти іспит на отримання ліцензії на практиці)
  • Ви повинні виконати принаймні два роки навчання в коледжі, перш ніж увійти в програму
  • Програма (плюс будь-який попередній досвід коледжу) повинен тривати не менше шести років

Іншим важливим якістю професійної мірою є те, що вона вчить вас, що вам потрібно знати, щоб виконати певну роботу. У той час як ви, можливо, буде потрібно провести ряд наукових досліджень (наприклад, в якості остаточного замковим або паперу), програма фокусується на практичних заняттях про професії. Це часто включає в себе реальні переживання, такі як стажуваннях.

Це відрізняється від наукового ступеня, наприклад, доктор філософії (Ph.D.), яка зосереджена на дослідженнях та інших наукових робіт. У той час як вчені ступені також стосуватися практичного навчання, це не їх уваги.

Поради по Вибору програми професійної ступеня

Подумайте про роботу , яку ви хочете. Більшість професійних ступенів підготувати вас до однієї конкретної роботи. Тому переконайтеся , що ви хочете слідувати цим шляхом кар’єри до застосування і участь в професійною програмою ступеня. Розглянемо роботу стеження людей в поле першого або інтернування в галузі. Це допоможе вам вирішити , якщо ви хочете , щоб пройти довгий і дорогий процес отримання ступеня.

Розглянемо вартість. Більшість професійних програм ступеня тривати від двох до чотирьох років і можуть бути дорогими. Переконайтеся , що ви думаєте про вартість програми перед застосуванням. Розглянемо застосування для фінансової допомоги , якщо вона доступна. У той час як ви будете сподіватися бути в змозі погасити будь-які кредити на гроші , отримані від вашої першої роботи після школи, ви хочете , щоб переконатися , що ви не вітер з боргами ви не можете заплатити назад.

Перевірте репутацію програми і школи. Подивіться уважно на репутацію будь-якої програми , яку ви претендуєте. Запитайте офіс приймальні комісії для отримання інформації про кількість випускників , найнятих безпосередньо з програми. Запитайте , який відсоток студентів проходить іспит ліцензування. Якщо можливо, поговоріть з деякими колишніми студентами , щоб отримати більше інформації. Переконайтеся , що ви витрачаєте свій час і гроші на хорошу програму , яка допоможе вам роботу , яку ви хочете.

Подивіться на програми спільних градусів. Якщо ви подаєте заяву в коледжі і знати , яку професію ви хочете займатися після закінчення навчання, розглянути питання про застосування до спільної програми ступеня. Деякі університети пропонують п’ятирічні програми , де студенти закінчують бакалавра і ступінь професійного магістра в той же час. Це дозволить вам заощадити час застосування в окрему аспірантуру після коледжу і буде швидше , ніж ступінь типового дворічну майстра. Однак, тільки це зробити , якщо ви абсолютно впевнені в шляху кар’єри ви хочете.

Ступеня, що призводить до більш високооплачувану роботу

Нижче наведено список деяких з професійних ступенів, які призводять до найбільш прибутковою кар’єрі. Звичайно, мати на увазі, що ви повинні вибрати тільки програму ступеня, яка відповідає вашим кар’єрні інтереси і потреби. Проте, цей список є корисним місцем, щоб почати думати про гідних програмах випускника школи.

Вся інформація про зарплату заснована на даних Бюро Handbook праці Перспективи зі статистики праці.

1. Доктор медичних наук (MD)
Якщо ви хочете стати лікарем, ви , як правило , мають запрацювати ступінь доктора медицини. Медичні шкільні програми тривають чотири роки і включають в себе практичний досвід роботи в лікарнях і кабінетах лікарів. Люди , які закінчують медичну школу і стати лікарі можуть заробити дуже високі зарплати, починаючи від $ 228441 на роботу в загальній педіатрії до $ 441185 за роботу в анестезіології.

Люди, зацікавлені в медицині можуть також розглянути доктор остеопатії медицини ступеня (DO), яка є ще однією програмою для майбутніх лікарів.

2. Доктор стоматології (DDS або DMD)
Як медичній школі, програми стоматологічної школи зазвичай в останні чотири роки. Однак, будучи стоматолог загальної є добре оплачуваної кар’єри: стоматологи заробляють в середньому $ 158120 на рік. Кількість робочих місць , стоматолог також очікується, збільшиться на 19 відсотків в протягом наступних десяти років або близько того , що набагато швидше , ніж в середньому по країні.

3. Доктор Подіатрія (ДПМ, ДП, Pod.D.)
ортопед піклується про пацієнтів з ноги, щиколотки і проблеми нижнього ніг. Вони оцінюють і діагностувати проблеми, проводити лікування, а також виконувати стопи і гомілковостопного хірургії.

Для того, щоб стати ортопедом, ви повинні заповнити чотири роки доктор програми Podiatric медицини в. Багато з курсів аналогічні тим, які ви б в доктора медицини або доктора програми остеопатической медицини.

Ортопеди заробляють в середньому $ 127 740 на рік і спостерігаємо зростання числа робочих місць на 10 відсотків, що швидше , ніж в середньому по країні.

4. доктор фармацевтичних (Pharm.D.)
Фармацевти дозувати ліки пацієнтам і надати інформацію про ці ліки. Вони можуть також проводити медичні обстеження і забезпечити імунізацію.

Для того щоб стати фармацевтом, ви повинні заповнити чотири роки професійну освіту в аптеку і отримати ліцензію (яка вимагає прийняття двох іспитів.). Тим НЕ менше, часто є великий виграш: середня зарплата фармацевтів $ 124 170 на рік.

5. Juris Doctor (JD)
Хочете стати юристом? Юристи в більшості штатів необхідно заповнити три роки юридичний факультет, який включає в себе курсові і реальний досвід в юридичних фірмах. Вони також повинні пройти державний іспит на отримання ліцензії називається «бар іспит» для того , щоб практикувати в певному стані.

Юристи заробляють в середньому $ 119250 на рік.

6. Магістр наук в області сестринського (MSN)
Ви можете працювати медсестрою (RN) з асоційованим або ступінь бакалавра (або диплом про закінчення програми професійної підготовки). Тим НЕ менше, якщо ви хочете стати медсестрою (також відомий як передова практика зареєстрованої медсестри або APRN), ви повинні принаймні ступінь магістра наук в області сестринської справи. Як правило , це дворічна програма , яка включає в себе як практичне навчання і курсову.

APRNs також може тривати, щоб заробити доктор сестринської практики (DNP) ступінь. Незалежно від того, в якій мірі ви заробляєте, тим не менш, ви повинні пройти національний сертифікаційний іспит.

Медсестра робота зростає на 31 відсотків – набагато швидше , ніж в середньому по країні. APRNs може заробити середній річний оклад в розмірі $ 110930 .

7. Доктор оптометрії (ОД)
Оптик розглядає пацієнтів очі, діагнози і лікує проблеми зі зором, а також прописує окуляри і лінзи. Оптики повинні завершити доктора програми оптометрії, яка зазвичай займає чотири роки, а потім повинні здати державний іспит на отримання ліцензії.

Після школи оптики можуть заробити середню зарплату в $ 110300 на рік. Вони можуть також очікувати , щоб знайти багато вакансій: кількість робочих місць , як очікується , зросте на 18 відсотків в протягом наступних десяти років.

8. Майстер охорони здоров’я адміністрації (БМГ)
Багато людей в управлінні охорони здоров’я, особливо тих , хто хоче стати менеджерами, отримати ступінь магістра в галузі управління охороною здоров’я (БМГ). Ці програми зазвичай тривають два-три роки і включають в себе практичний управлінський досвід.

У той час як люди з ГАМІР йти далі мати кілька різних робочих місць, загальний стан менеджера служби охорони здоров’я. керівники служб охорони здоров’я (також відомі як керівники охорони здоров’я та адміністратори охорони здоров’я) планування, координація та прямі медичні та медичних послуг.

Менеджери по охорони здоров’я заробити середню зарплату в $ 98350 і , як очікується , побачити зростання числа робочих місць на 20 відсотків в протягом наступних десяти років.

9. Лікар ветеринарної медицини (DVM, VMD)
Якщо ви любите догляд за тваринами і хочете стати ветеринаром, ви повинні заробити доктор ветеринарної медицини ступеня. Це програма чотири роки , який включає в себе час в класах, лабораторіях і клініках.

Ветеринарна робота зростає набагато швидше , ніж в середньому по країні, і ветеринари можуть заробити середню зарплату в $ 90420.

10. Майстер ділового адміністрування (MBA)
ступінь магістра ділового адміністрування , як правило , ступінь два роки , яка готує студентів для різних робочих місць в бізнесі. Ці роботи можуть варіюватися від фінансового аналітика (із середньою зарплатою в $ 82450 ) в фінансовий менеджер (з зарплатою в $ 125080 ). Багато робочі місця в бізнесі зростає набагато більш швидкими темпами , ніж в середньому по країні.

Пов’язана ступінь магістр державного управління, яка фокусується більше на управлінні і громадських справах. Студенти можуть піти на балотуватися на політичні посади або роботу в робочих місцях в приватному секторі , такі як аналітик управління (також відомі як консультант з питань управління, який має середню зарплату в $ 82450 ).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *