Продажі Кар’єра: Top комісія на основі продажів Вакансії

Posted on

Продажі Кар'єра: Top комісія на основі продажів Вакансії

Працюючи в комісії на основі продажів роботи може бути прибутковим способом заробити на життя, якщо у вас є навички спілкування, навички продажів, а також можливість закрити операцію.

Як комісія получки роботу? Роботодавці мають багато різних способів компенсації працівникам, у тому числі погодинної оплати праці, заробітної плати, премій, заслуговують оплати, в вартості життя збільшується, і комісії. Системи комісії для співробітників винагороду компенсації за продаж продукції безпосередньо споживачам або іншим підприємствам.

Розмір комісії заробила заснований на досягнення критеріїв продажів, як досягнення цілей або перевищення квоти.

Різні типи Комісії

Залежно від роботодавця, комісія може бути оплачена у верхній частині базової заробітної плати або заробітної плати, що виплачується в якості нічиєї проти майбутньої комісії прибули, або виплачені в якості бонусу.

 • Straight комісія є найчистішою формою комісії, де працівники отримують зарплату виключно на основі продажів , які вони виробляють.
 • Draw проти майбутнього Комісія надає працівникам дохід , який вираховується з комісії , як тільки він заробив.
 • Зарплата плюс комісії система передбачає встановлення заробітної плати , встановлену для торгового персоналу , а потім додати комісійний дохід на основі продажів , здійснених.
 • Зарплата плюс бонусних механізми компенсації родового створення набору заробітної плати , яка доповнюється одноразовим , коли співробітники в досягненні конкретних цілей продажів.

Як Комісія Розраховано

Є багато різних структур, які роботодавці використовують в якості основи для розрахунку комісії.

Gross комісія Продажі У своїй простій формі, комісія може грунтуватися на загальному обсязі продажів. Наприклад, продавець нерухомості продає будинок і отримує 1,5% від продажної ціни в якості комісії.

Відсоток прибуток Комісії може бути заснований на відсотку від прибутку на елементі , який перевищує вартість роботодавця. Наприклад, якщо автомобіль стоїть у дилера $ 20000, автомобіль продавець може заробити 5% від кінцевої ціни продажу понад $ 20000.

Мінлива комісія система змінних комісій включають різні ставки комісії на різних рівнях продажів або по досягненню цілей конкретних. Наприклад, продавець може отримати 3% комісійних на перших 100 000 $ в продажах, 5% від продажів в $ 100,000 $ 200000, і 7% по всім обсягом продажів , що перевищує $ 200 000.

Територія Комісія по продажам комісії території або групи продажу включає в себе нагородження всіх продавців в команді , якщо група відповідає або перевершує цілі продажів в своєму регіоні.

Топ 7 Комісія на основі Jobs

Ось деякі з комісії на основі продажів робочих місць з високим потенціалом прибутку на основі інформації, наданої Бюро статистики праці.

 1. Реклама Торговий представник

Реклама торгових представників продавати рекламне місце на онлайн, трансляції, і друковані засоби масової інформації платформи для підприємств і приватних осіб. Посадові обов’язки включають в себе контакти з потенційними клієнтами, проведення презентацій продажів і підтримку клієнтських рахунків.

Заробітна плата: Середня річна заробітна плата для агентів реклами продажів склали $ 49680 в травні 2017. Самого низький 10% заробляв менше , ніж $ 24320, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 108700.

Робота Перспектива: Робота агентів по продажу реклами, по прогнозам, скоротиться на 4% в порівнянні з 2016 р до 2026 р Тим НЕ менше, перспективи набагато краще на цифровому ринку. Все більшу кількість реклами , як очікується , будуть зосереджені в області цифрових засобів масової інформації, в тому числі онлайн – відеореклами, реклама в пошукових системах і інших цифрових оголошень , призначених для смартфонів і комп’ютерів планшетного типу.

 1. енергетичний Брокер

Енергетичні брокери купити або продати продукти енергії від імені житлових або комерційних клієнтів або комунальних послуг. Вони ведуть переговори і спостерігати за контракти на продаж енергії для споживачів і бізнесу.

Заробітна плата: Середня річна заробітна плата для енергетичних брокерів були $ 52510 в травні 2017 року.

Робота Прогноз: Робота енергетичних брокерів, по прогнозам, зросте на 10-14% в порівнянні з 2016 до 2026 року , швидше , ніж в середньому по всіх професій.

 1. Страхування Агент з продажу

Страхування торгових агентів контакт потенційних клієнтів і продати один або кілька видів страхування. Обов’язки включають в себе роз’яснюються різні страхові поліси і допомагає клієнтам вибрати відповідні плани.

Заробітна плата: Середній річний заробітної плати для агентів страхових продажів склала $ 49710 в травні 2017. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 27180, а найвищий 10% заробили понад $ 125190.

Робота Прогноз: Робота агентів страхових продажів, по прогнозам, зросте на 10% з 2016 по 2026 рік , швидше , ніж в середньому по всіх професій. Зростання зайнятості повинен бути ще сильніше для агентів по продажу медичного страхування, так як цей сегмент страхової галузі буде зростати швидше , ніж інші. Робота страхових агентів по продажам в прямих носіїв охорони здоров’я та медичного страхування, по прогнозам, зросте на 28% з 2016 по 2026 рр.

 1. Маклерів нерухомості і Агенти з продажу

Брокери з нерухомості і агенти з продажу допомогти клієнтам купити, продати та орендувати житлову і комерційну нерухомість. Хоча брокери і агенти роблять подібну роботу, ріелтори мають ліцензію на управління власного бізнесу нерухомості.

Заробітна плата: Середній річний заробітної плати для брокерів по нерухомості склала $ 56730 в травні 2017. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 24160, а найвищий 10% заробили понад $ 151660. Середній річний заробітної плати для нерухомості агентів по продажу склала $ 45990 в травні 2017. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 23130, в той час як найвища 10% заробляли більше , ніж $ 109490.

Робота Прогноз: Робота брокерів нерухомості і агентів по продажу, по прогнозам, зросте на 6% з 2016 до 2026 Це приблизно так само швидко , як і в середньому по всіх професій. Перспективи роботи є більш сприятливими , в періоди економічного зростання і низьких процентних ставок.

 1. Інженери з продажу

Інженери з продажу продавати складні наукові і технологічні продукти або послуги для бізнесу. Вони повинні мати великі знання частин і функції пристроїв можуть і повинні зрозуміти наукові процеси, які роблять ці продукти працюють.

Зарплата: Медіана платити за інженерів по продажам травнем 2017 року склала $ 98720, з топ 10% заробітку по крайней мере , $ 162,740, а нижні 10% заробляють менше $ 56940. Найвищі середні продажу були виплачені в області телекомунікацій, комп’ютерні системи проектування послуг, і оптові електронні сегменти ринку.

Робота Перспективи : Робота інженерів по продажам, по прогнозам, зросте на 7% в порівнянні з 2016 в 2026 році, приблизно так само швидко , як і в середньому по всіх професій. Зростання зайнятості, ймовірно, буде сильним для продажів інженерів по продажу комп’ютерного програмного забезпечення і апаратних засобів. Сильне зростання промисловості також очікується в проектуванні комп’ютерних систем і пов’язаних з ними послуг.

 1. Цінні папери, товари та Фінансові послуги Агенти з продажу

Цінні папери, товари, послуги та фінансові агенти з продажу підключення покупців і продавців на фінансових ринках. Вони продають цінні папери фізичних осіб, консультує компанію, які знаходяться в пошуку інвесторів, а також проводити операції.

Зарплата: агенти Середній річний заробітної плати за цінні папери, товари і фінансові послуги продажів склала $ 63780 в травні 2017. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 33060, а найвищий 10% заробили понад $ 208000.

Робота Прогноз: Робота цінних паперів, товарів і фінансових послуг агентів по продажу, по прогнозам, зросте на 6 відсотків з 2016 до 2026. Це приблизно так само швидко , як і в середньому по всіх професій.

 1. Оптові і Виробництво торгових представників

Оптові і виробництво торгових представників продавати продукцію для підприємств, державних установ та інших організацій. Торговий представник контактів клієнти від імені виробника або оптовика, пояснюють особливість продуктів, які вони продають, ціни ведуть переговори, і відповідають на будь-які питання, які клієнти про товари.

Дохід: Середня заробітна плата в травнем 2017 року склав $ 60340, з топ 10% заробітком по крайней мере , $ 120,280, а нижні 10% заробляють менше $ 27760. У цій категорії, торгові представники по продажу технічних і наукових продуктів заробили найвищі зарплати.

Робота Прогноз: У цілому зайнятість оптових і виробничих торгових представників, по прогнозам, зросте на 5% в порівнянні з 2016 до 2026. Це приблизно так само швидко , як і в середньому по всіх професій.

Що далі на шляху продажів Кар’єра

Як ви можете виростити свою кар’єру продажів? Наступний крок на шляху кар’єри для співробітників, які хочуть перейти від ролі продажів, як правило, посаду менеджера з продажу. Середня заробітна плата в 2017 році на посаду менеджера з продажу склала $ 121 060. Робота для цієї ролі, як очікується, виросте на 7% в період між 2016 і 2026 рр.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *