Продажі Кар’єра: Створення резюме для продажів Роботи

Posted on

Продажі Кар'єра: Створення резюме для продажів Роботи

У більшості людей є до дати резюме , що списки їх мета, досвід, освіту і, здавалося б , обов’язкова «посилання , що надається за запитом» підзаголовок. З такою великою кількістю претендентів з використанням загального резюме формату, менеджери по найму змушені або фільтру через потік представлених резюме або шукати той , який виділяється.

Один або багато?

Здобувачі , які активно шукають позиції продажів і які планують відправити кілька копій свого резюме, швидше за все , використовувати один резюме. Це полірований і професійне резюме повинні надати загальну інформацію , яка висуває на перший план шукають роботу навички, досвід і освіту , які будуть звертатися до генерального директора найму. Іншими словами, відновило розіслав кільком компаніям ваніль. Вони не пристосовані для конкретної позиції або конкретної компанії.

Загальні резюме приймаються з метою отримання як багато інтерв’ю , як це можливо з багатьох компаній , як це можливо.

Здобувачі, які приймають більш цілеспрямований підхід буде в значній мірі виграють від наявності стереотипного резюме, налаштоване для кожної компанії резюме представляється. Кожен резюме дається свою «родзинку» і призначений не для звернення до генерального директора найму, але до певного найму менеджера.

Цей цільовий підхід часто те, що робить один резюме виділитися з натовпу.

Налаштування Резюме

Якщо ви не плануєте розсилати копії вашого резюме для кожного бізнесу , які можуть або не можуть мати отвори для фахівців по продажам, ваші результати будуть різко поліпшити , якщо ви відправляєте резюме налаштованих до окремих роботодавцям. Щоб зробити це, ви повинні почати своє резюме письмовій формі досліджень. Наприклад, якщо ви дізнаєтеся , що ABC продажу Компанія має отвір для виконавчих рахунків, і  ваших дослідження показують , що ABC є типом компанії , для яких ви любите працювати, ваш перший крок дослідження буде з’ясувати , які саме рахунки представник ABC буде продавати, кому вони продають і де вони продають.

Якщо у вас є тверде розуміння того, що робить виконавчі робочий рахунок для ABC, прийшов час, щоб обробити ваше резюме. Ваша мета повинна полягати в тому, щоб служити весь зміст вашого резюме до того, що менеджер по найму для ABC буде шукати в резюме.

Наприклад, якщо Ваша освіта вписується в добре, що таке торговий представник ABC буде, швидше за все, переконайтеся, що ви виділити свою освіту. Однак, якщо ваш досвід продажів не відповідає дуже добре, ви повинні отримати творчі і виділити як навички, які ви дізналися під час Вашого досвіду продажів збігаються добре з позицією продажів на ABC.

Все , що ви поклали на ваші потреби резюме , щоб мати сенс і бути пов’язані з позиції , на яку ви претендуєте. Створення резюме продажів в цій моді робить кінцевий результат, ваше резюме, потужний інструмент продажів. Нехай ваша  робота шукає конкуренцію уявити своє шаблонне резюме і зробити вам виділитися з натовпу.

Відправлення Вашого Налаштований Резюме

Після того, як ваше резюме налаштоване, ви, ймовірно, хочете, щоб переконатися, що він потрапить в правильні руки. У той час як ви могли б просто слідувати будь-якого резюме уявлення керівних принципів, які компанія дає вам, робити це буде тільки земля резюме в купі іншого отриманого резюме. Кращий підхід полягає в руках доставити ваше резюме менеджера по найму. Якщо це неможливо, зателефонуйте в компанію і дізнатися ім’я менеджера по персоналу, кращий спосіб зв’язатися з нею і її поштову адресу.

Потім зробити деякі дослідження з допомогою вашої мережі і сайти , як LinkedIN , щоб дізнатися більше про наймання менеджера. Це може дати вам додаткову інформацію , яка надихає вас , щоб змінити своє резюме ще раз або вона може дати вам ідеї про те , як виготовити ваше супровідний лист , щоб захопити увагу найме менеджер. Чим більше налаштовані ви можете зробити весь процес, тим краще.

Після того, як ви знаєте, хто буде читати ваше резюме, як краще, щоб отримати ваше резюме в свої руки і дізнатися якомога більше про ЛПРЕ, відправити резюме налаштованого безпосередньо до цієї людини. Після завершення переходу до наступної можливості роботи і знову повторити весь процес.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *