Причини, чому ви не Слухові Назад Про Джобса

Posted on

Причини, чому ви не Слухові Назад Про Джобса

Є багато різних причин, чому ви не можете чути назад від роботодавців після того, як подати заявку на роботу. Ви також можете не почути від менеджера з персоналу після того як ви провели час інтерв’ю на нову позицію, що може бути ще гірше. Не знаючи, де ви стоїте може бути важким і напруженим.

Це може бути складним, щоб дізнатися, чи варто продовжувати застосовувати для більшої кількості робочих місць або чекати, поки ви не отримаєте остаточну відповідь на питання про позицію в питанні. Коли ви перебуваєте в тій зоні, де ви не маєте ні найменшого поняття про те, що відбувається з потенційною позиції, це може бути краще, щоб ваш пошук роботи рухатися вперед до тих пір, поки у вас є тверде пропозицію про роботу. Все може змінитися швидко, і до тих пір, поки є офіційна угода, щоб почати працювати, це не справа зроблена.

Чому компанії не приймають час, щоб повідомити заявників, де вони стоять в процесі інтерв’ю? А що ви можете зробити, коли це відбувається з вами? Огляд деяких з причин, чому ви не чуючи назад від робочих місць, а також те, що ви можете зробити, щоб отримати оновлення статусу в додатку.

Чому роботодавці не Нехай Кандидати Know

У той час як важливий (і право) , що потрібно зробити, компанії не зобов’язані повідомити заявників, які залишили роботу програми або резюме для відкритої позиції. 1

Деякі роботодавці роблять точку сповіщення всіх, хто застосовує. Інші цього не роблять. Великі компанії можуть мати програмне забезпечення, яке автоматизує процес і відправляє підтвердження, яке підтверджує, що заявка була отримана. Ці системи можуть також надавати статус поновлення про те, де ви стоїте в процесі подачі заяви.

Примітка: Менші компанії можуть не мати ресурси , щоб стежити за кожним кандидатом, особливо , коли є великий басейн претендентів на роботу. В цьому випадку, тільки люди , компанія хоче , щоб інтерв’ю , ймовірно , будуть повідомлені.

Причини Заявники не почути

Там можуть бути й інші фактори, які впливають на процес найму. Це часто не так впорядковано, як ви могли б подумати, і це може зайняти деякий час застосування огляду, вирішити, хто інтерв’ю, і який кандидат на роботу.

Після подачі заявки на роботі або резюме

У доповненні до компанії, не маючи процедуру для повідомлення заявників, ось деякі з інших причин, чому ваша заявка не може бути отримана відповідь:

  • Вам НЕ вистачає необхідних повноважень.  Якщо ви не мають атрибути менеджер по найму шукає, ви , ймовірно , не розглядатиметься на роботу.
  • Ваше резюме не відповідає вимогам роботи. Ви могли б мати кваліфікацію, але роботодавець не може бути в змозі сказати , що ви матч. Дуже важливо , щоб переконатися , що ваші резюме показують , чому ви сильний кандидат для цієї конкретної позиції.
  • Ваше резюме безлад.  Якщо ви не уявляєте добре відформатований резюме, без помилок і граматичних помилок, ви могли б вибити себе з конкуренції.
  • Ви не надали необхідні документи.  Якщо компанія просить супровідного листа, листи зразки, посилання або будь-який інший матеріал для підтримки вашої програми, ви повинні представити його , коли ви подаєте заяву.
  • Компанія найняла кого – то іншого.  Це може бути що – то ж просто , як позиція будучи заповнені, але компанія поки не виймаючи роботу лістингу.
  • Найм плани компанії змінилися.  Компанія , можливо, вирішила не заповнювати положення або , можливо, змінилися вимоги роботи на посаду. Бюджетні питання , можливо, застопорився процес найму. Управління може бути змінено, в результаті чого тимчасового найму заморожування. Внутрішній кандидат міг бути найнятий або підвищений.
  • Процес найму може бути більше , ніж ви могли б очікувати.  Компанія може чекати , щоб зібрати партію резюме перед початком процесу співбесіди.

після співбесіди

Деякі з причин, чому ви не були обрані для інтерв’ю з компанією, також можуть пояснити, чому ви не отримали подальше спілкування після співбесіди. Там може бути інший кандидат, який краще підходить для ролі, або компанія, можливо, вирішили поставити на утримання заповнення позиції.

Ще одна причина, чому ви не можете чути про роботу після співбесіди може бути, що менеджер по найму, можливо, не вважається, щоб ти добре підходить для культури компанії після розмови з Вами безпосередньо. Це може бути також, що інший кандидат може бути віднесено поточним співробітником і отримав перевагу в процесі відбору. Будемо сподіватися, що ваші посилання були хороші речі, щоб сказати про вас. Але якщо вони не зробили, ви можете більше не бути в розгляді.

Є також чинники , які можуть розглядатися в якості «зриву угоди» -those , що гарантії ви не отримаєте пропозицію про роботі. Звіти обстеження JazzHR , що найм фахівці кажуть , буде приймати заявник з винагороди за роботу. Верхні дві угоди вимикачі були краватки: 90% респондентів заявили , що вони б не найняти кого – то , хто збрехав в своєму резюме або використовували свій мобільний телефон під час інтерв’ю. Вони супроводжувалися не уповноважені на роботу в США (86%) і обливання брудом попередніх роботодавців (81%). Будучи сприймається як зверхнє може коштувати вам пропозицію про роботі теж, як 76% наймають менеджерів заявили , що вони не будуть наймати кого – то вони вважали зарозумілим. 2

Соціальні медіа це ще одна причина , чому ви не можете почути від потенційного роботодавця. Звіти обстеженням CareerBuilder , що 57% респондентів контенту в Інтернеті , що викликало б їх не найняти кандидата. 3

Коли Job Offer затримується

Якщо ви не чуєте тому відразу ж, не передбачають, що ви не отримуєте пропозицію. Ви все ще можете отримати відповідь, але це може бути відкладено. Наприклад, роботодавець міг би зробити пропозицію іншого кандидата і чекає, щоб почути. Компанія може бути опрацьовує деталі для адаптаційного людини вони наймають, або не можуть бути матеріально-технічними або бюджетними питання, які уповільнюють процес.

Що робити, якщо Ви не чуєте тому

Що потрібно робити, якщо ви не отримаєте відповідь від роботодавця? Перший варіант не робити нічого, терпіння і чекати. Якщо ви відправляєте кілька заяв на роботу і участь багато інтерв’ю, що може бути найпростіший шлях, щоб взяти. Це може бути особливо доцільно, якщо ви не на 100% впевнений, що це найкращий наступна робота для вас.

Інший варіант, і це не завжди легко, щоб слідувати з роботодавцем, щоб побачити, де ви стоїте. Процес буде відрізнятися в залежності від того, ви прямуєте на додатки або інтерв’ю.

Як стежити за додатком

Краще почекати, принаймні тиждень або два, перш ніж стежити за статусом прийомі на роботу, так як це може вивести компанію принаймні, довго розглядають заявки і почати планування інтерв’ю.

Порада: Багато оголошення про вакансії не перераховують контактна особа, так що це може бути проблемою , щоб знайти кого – то , щоб запитати про вашому додатку. LinkedIn може бути великим ресурсом для пошуку кого – то по найму команди компанії.

Ось кілька способів, щоб знайти найм менеджера та поради для наступних за ними.

Як стежити за співбесіду

Це завжди гарна ідея, щоб зайняти час, щоб написати лист подяки після співбесіди. Будьте по електронній пошті або вручну, це один з кращих способів спостереження. Компанія не може зробити негайне рішення про наймання, так що не панікуйте, якщо ви не чуєте тому відразу. Іншим варіантом є виклик менеджер по найму і подякувати їм. Це може бути хорошим способом, щоб отримати почуття для того, ми знали що ви як і раніше може претендувати на роботу.

Не зупиняйтеся пошуку роботи

Незалежно від того, вибираєте ви чекати відповіді роботодавця або спробувати підказати відповідь самостійно, це важливо, щоб сидіти в пошуках роботи. Ви не хочете витрачати час на очікування відповіді від роботодавця, який не зацікавлений у вас на роботу. Замість цього, продовжуйте полювання роботи, поки ви не знайдете правильну можливість.

Нижня лінія

Воно не може бути про Вас Є багато причин , роботодавці не дотримуються із заявниками, і по цій причині ви не чуєте тому може не мати нічого спільного з вашої кваліфікації для роботи.

Follow Up Якщо ви можете це може бути варто витратити час , щоб слідувати на стані вашої кандидатури , якщо ви можете увійти в контакт з приймаючим рішення в компанії.

Чи не Cut Your Job Search Короткі Не зупиняйтеся пошуку роботи , поки ви чекаєте , щоб почути від роботодавця. Продовжуйте до тих пір , поки у вас є тверде пропозицію , що ви комфортно приймати.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *