Початок роботи в якості eBay Продавець

Posted on

Початок роботи в якості eBay Продавець

Заснована ще в 1995 році як інтернет-аукціоні, eBay прискорили радикальні зміни в тому, як світ купує і продає речі. В процесі, вона відкриває можливості для тисяч людей, щоб робити гроші з дому. Сьогодні, завдяки eBay, якщо у вас є щось продати, весь світ ваш ринок. Це означає, що все більше потенційних покупців, але це також означає більше конкуренції.

Як і будь-якої успішної інтернет-компанії, eBay постійно змінюється з часом і технологіями. Щоб бути успішним eBay продавець, ви повинні зробити те ж саме. Цей праймер на отримання почав продаж на eBay призначається, щоб зробити це: щоб ви почали. Тоді ви повинні прийняти цю інформацію і створити бізнес-план, який працює для вас. Будьте готові до постійної тонкої настройки, як технологія і смакам розвиватися.

Розуміння того, як eBay Works

Хоча eBay почав як інтернет-аукціон, де покупець з найвищою ставкою виграє деталь, це набагато більше, ніж в даний час. Це справжній ринок, де продавці можуть перерахувати предмети за фіксованою ціною і навіть відкрити свій власний «магазин».

По суті, то, як це працює, а продавець списки елемент, додаючи фотографії та опис і вибрати ціну і варіанти доставки. Покупці можуть потім ставку на нього або просто «Купити зараз». Коли справа була зроблена, покупці роблять оплату через будь-якого з безлічі різних варіантів оплати, а продавець суден його.

У той час як він може бути вільний перерахувати пункт ( в залежності від того, скільки елементів ви перераховуєте в місяць), продавець сплачує внесок , коли він продається. Дізнайтеся більше про зборах eBay . Крім того , продавці зазвичай платять збори , пов’язані з методом оплати вашого покупець використовує. Є й інші послуги , які ви можете вибрати для оплати.

Коли угода буде завершена, покупець і продавець дати один одному зворотний зв’язок про процес продажів і / або проданою. eBay має багато правил, щоб захистити покупців і продавців, тому, перш ніж почати, знають, що вони є.

Вирішивши, що продавати

Для деяких, хто хоче, щоб продати на eBay, що продавати це насправді не розгляд. Вони знають, що вони хочуть продати. Можливо, вони вже є продукт від свого домашнього бізнесу, і eBay спосіб розширити свій ринок. Компанія надає безліч інструментів для продавця, щоб використовувати в те, що може бути тільки правильна ціна. Це може бути спосіб, щоб почати продавати в Інтернеті без вкладень в інфраструктуру продажів інструментів на вашому власному веб-сайті, крутий кривий навчання, як використовувати їх, і зусилля будівельного ринку для ваших товарів. Якщо це ви, переходите до наступного слайду «Getting Up Set».

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб почати новий бізнес, як eBay продавець, а не розширювати існуючу, то, що продавати це важливе питання.

Популярні категорії речей , щоб продати на eBay включають електроніку, одяг і предмети колекціонування. Люди йдуть на eBay за покупки , тому що вони хочуть , щоб знайти речі дешевше , ніж вони можуть в своєму власному місці або знайти речі, які не легко доступні на місцевому рівні. Майте це в авангарді вашого розуму , як ви вибираєте , що продавати.

У той час як у багатьох випадках покупець оплачує доставку, хто платить за нього, це додає до загальної вартості. При розгляді предмета для продажу, пам’ятайте, покупці зазвичай шукають угоди і буде тільки платити так багато за предмет. Якщо вартість доставки пункту, занадто велика, що може зробити його unsellable.

Один з підходів для новачка, щоб почати продавати речі ви вже власні, але не потребують або хочуть більше, як електронну розпродаж. Перевагою цього є не тільки те, що вам не доведеться витрачати гроші на речі, щоб перепродати, а й те, що ви дізнаєтеся більше, продаючи більш широке коло питань. Тому що ви не маєте або багато зворотного зв’язку, не почати продажу дорогих предметів. Покупці, ймовірно, будуть побоюватися продавця, без зворотного зв’язку, тому починайте з малого.

Якщо у вас є певний досвід в області, як антикваріат або електроніки, ви можете придбати старі деталі локально на блошиному ринку або іншому місці низькими цінами і продавати їх на eBay. Маючи досвід щодо предмета та Ваших потенційних клієнтів є ключем до створення прибутку з такого роду пункту. Все, що ви продаєте, ви повинні бути в змозі отримати це дешевше, ніж середня людина може купити його на місці. Це може означати, що робить це самостійно або знайти хорошу ціну від оптового торговця.

Отримання Set Up

Більшість потенційних продавців на eBay, ймовірно купив щось на інтернет-сайті, так що вони, можливо, вже є eBay ID. Якщо ID має гарний зворотний зв’язок, пов’язану з ним, ви можете зберегти його для продажу. Тим не менш, ви можете також ідентифікатор, який відповідно до вашим бізнесом. Ви можете змінити свій ідентифікатор, але eBay повідомляє покупець, що ви недавно змінили свій ідентифікатор, який може бути червоним прапором для деяких.

Налаштування eBay рахунки

Перше, що ви повинні зробити при налаштуванні облікового запису, це вирішити, який рахунок ви хочете, бізнес або приватна особа. Ви можете продавати, використовуючи будь-який з них.

Головна перевага, особливо для продавців в Сполучених Штатах і Канаді, є те, що ви можете використовувати назву компанії на вашій сторінці. Це означає, що ім’я буде відображатися в зв’язку з покупцями, в тому числі рахунків-фактур і електронних листів. У країнах, де існує податок на додану вартість (ПДВ), це забезпечить відсоток ПДВ покупців.

Як правило, бізнес-рахунки для продавців великого обсягу. Ви можете змінити свій рахунок від бізнесу до людини і навпаки легко, так що якщо ви ще не маєте бізнес-ім’я, яке ви завжди можете змінити пізніше.

Щоб створити обліковий запис , вам потрібно буде ввести Ваше ім’я, адреса, адреса електронної пошти та номер телефону. Ваш новостворений рахунок буде мати щомісячні ліміти продажів, які можна побачити на сторінці «Все продажу» на «My eBay» . Початкові межі для окремого рахунку , як правило , 1000 угод або 25 000 $. Коли ви йдете , щоб створити свій перший список, вам буде запропоновано ввести форму оплати для продажу зборів. Ви можете використовувати PayPal, кредитну картку, або він віднімається з вашого поточного рахунку.

отримання платежу

Для більшості операцій (з деякими винятками для нерухомості, автотранспортних засобів і т.д.), є три способи отримати компенсацію:

  • Інтернет – торговець рахунку кредитної картки встановлюється через eBay затвердженого зовнішнього постачальника і , як правило , має значні збори.
  • В очному платіж може включати в себе готівку, чек, і грошові перекази, які не дозволені з онлайн – продажами. Тим НЕ менше, в очних продажу на eBay досить рідкісні.
  • PayPal є найбільш поширеною формою оплати , використовуваної на eBay, і ви можете приймати кредитні карти з допомогою його.

Все eBay схвалених електронні способи оплати за допомогою системи оформлення замовлення eBay. Покупці будуть бачити кнопку «Pay Now», який буде приймати їх варіанти оплати ви вибрали.

Налаштування облікового запису PayPal

PayPal акаунт А необхідність для продавців eBay, навіть якщо він не є фактичним вимогою. Для того, щоб отримати оплату через PayPal рахунку, вам потрібно буде вибрати, чи хочете ви особисті, ділові, або головний рахунок. Особові рахунки мають дуже обмежений набір послуг для продавців.

Незалежно від того, який рахунок у вас є, посилаючи гроші завжди безкоштовно. Є збори, пов’язані з одержанням грошей на всі рахунки, а також з особовими рахунками, існує обмеження на кількість вхідних фондів операцій ви можете зробити.

Premier і бізнес-рахунки дозволяють необмежену кількість транзакцій по кредитних картах. Онлайн продажу всередині США стоять 2 відсотки від угоди плюс $ 0,30. За межами Сполучених Штатів, це 4,4 відсотка плюс плата, яка варіюється від країни до країни. Ви можете також використовувати PayPal для прийому платежів в вашому реальному світі магазині, але є інша структура плати.

PayPal пропонує інструменти для виставлення рахунків-фактур, платіжні нагадування, і в-аукціону варіанти оплати для своїх ділових і головних клієнтів.

Бізнес рахунку дозволяють відправляти масові платежі клієнтів (ймовірно, немає необхідності для продавців eBay) і дозволяють робити бізнес під своїм ім’ям бізнесу.

Почати продаж!

Для створення лістингу просто введіть ім’я вашого пункту. eBay приведе вас до правильної категорії і вас через. Він покаже вам подібні списки, щоб допомогти вам ціну його. Вам потрібно буде надати опис. Фотографії, хоча і не обов’язково, мають важливе значення для більшості покупців. Ви також можете використовувати мобільний додаток eBay, щоб завантажити свої фотографії і навіть додати інформацію про продукт, якщо він має штрих-код. 

Виберіть тип лістингу та ціну. Це може бути аукціон з часом три, п’ять, сім або 10 днів. Це може бути фіксованою ціною продажу. Ви можете об’єднати два, створивши аукціон лістингу, але додавання «Купити зараз» або фіксовану ціну. Якщо продавати там подібні речі, eBay рекомендуватиме як стартову пропозицію і фіксовану ціну.

Якщо ваш деталь щось, що продає часто, eBay може рекомендувати гонорар перевезення вантажу для вас, щоб встановити для покупця. Ви також можете запропонувати безкоштовну доставку і місцеві забрати. Ви також повинні вирішити, якщо ви приймаєте повернення і встановити час обробки, яка, як довго він буде вважати вас, щоб відправити його.

Якщо все це звучить занадто складно для вас, ви завжди можете спробувати eBay Valet, де хтось продає свої речі. Ви навіть не оплатити доставку. Ви отримуєте скорочення від продажної ціни, так само, як 80 відсотків продажів в розмірі $ 500 або більше, або всього 25 відсотків продажів по $ 25.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *