Поради, які допоможуть вам подолати страх публічних виступів

Posted on

Поради, які допоможуть вам подолати страх публічних виступів

Слова «публічні виступи» викликають страх і занепокоєння в умах інакше компетентних і впевнених у собі людей. думка про те, виступаючи перед групою чи викликають страх, змусить вас попотіти, і отримати ваше серце стукати? Це, швидше за все, у вас є логофобия – страх публічних виступів.

Логофобия є одним з найпоширеніших страхів. Є багато способів, щоб збільшити експозицію бізнесу, так навіщо подолати свою розмовну переляк? Підійшовши до трибуни не тільки позиціонує вас як експерта в своїй галузі бізнесу, але він також забезпечує без зусиль рефералів і поліпшені можливості продажів.

Представляючи позареалізаційних інформативну мова розігріває свій цільовий ринок і зміцнює довіру. На відміну від нескінченних холодних дзвінків, люди, яких ви уявити і слідувати з більш сприйнятливі до прослуховування вашої пропозиції продуктів і послуг.

Подолати свій страх публічних виступів і підвищити свій бізнес з цими сімома порадами.

1. Почніть з малого

Якщо ви новачок в світі публічних виступів, почніть з малого. Знайти кілька друзів і родину практику. Почніть говорити з невеликими групами і побудувати звідти. Розмір аудиторії не має ніякого значення. Якщо ви знаєте тему, ваш заздалегідь кажучи страх швидко випаровуватися.

2. Підготовка Ретельно

Ніщо не допомагає полегшити страх публічних виступів більше, ніж знаючи ваш матеріал. Можливість підключення з аудиторією приходить від того, довіри не буде губитися під час вашої доставки. Репетиція кілька разів, перш ніж велика розмова. Час вашої презентації і завжди є резервні копії матеріалу в разі часу залишилося.

3. Не просто Запам’ятайте Слово

Оволодіння мистецтва публічних виступів приходить не від запам’ятовування слова в слово всій своїй промові. Справжні професіонали знають свій матеріал, пам’ятаючи ключові моменти і підказкам на підтеми і приклади для покриття.

4. Уникайте загальну Кулю

Більшість бізнес-презентацій та виступів нудні монологи, наповнені нескінченними слайдами PowerPoint і куля точок. Треш презентації PowerPoint і зробити свій матеріал у фокус розмови. Якщо ви використовуєте PowerPoint, прийняти рішення про використання візуальних ефектів, які швидко передати повідомлення.

5. Зменшити стрес

Найстрашніший момент будь-якої презентації є однієї хвилини до вашого входу на сцені. Використовуйте тактику елітних спортсменів, визуализируя позитивний результат і за допомогою глибокого дихання живота, щоб зменшити стрес і зміцнити довіру.

6. Знайти друг для фокусування

До вашого публічного виступу на сцені уявити собі кілька членів аудиторії в першому ряду. Під час розмови дивіться ці люди в очі, щоб полегшити ваші нерви і з’єднатися з вашою аудиторією.

7. Залучення аудиторії

Створення монологу презентації ставить всю задачу інформування і розважати аудиторію на вас. Зробіть свою розмову з двостороннім взаємодією з питаннями і участю, щоб зменшити нудьгу і говорити з легкістю. Наявність групи бере участь також дає вам час, щоб реорганізувати свої думки, якщо справи йдуть з колії.

Зробити ораторську частина вашого плану маркетингу і підвищити успіх вашого бізнесу. Ваш страх випарується протягом довгого часу, і ви будете дивуватися, чому ви не почали раніше.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *