Поради щодо створення відео Резюме

Posted on

Поради щодо створення відео Резюме


Що таке відео резюме, і як це може допомогти в пошуку роботи? Відео резюме коротке відео створено кандидатом на роботу і завантажені в Інтернет (або по електронній пошті з менеджером по найму) для потенційних роботодавців переглянути.

Відео резюме описує навички і досвід індивідуума і , як правило , використовується на додаток до паперовим резюме. Як і в  друку резюме , це можливо для відео резюме , щоб бути загальним або орієнтований на певну позицію або компанію. Відео резюме може бути створений професіоналом для вас, або ви можете створити свій власний. Деякі пошукові роботи і мережеві сайти надають кошти для користувачів , щоб включити відео резюме в свої профілі.

Це важливо мати на увазі, що відео резюме не збирається отримати вам роботу. Проте, він може допомогти вам в маркетингу себе потенційним роботодавцям – якщо це зроблено правильно.

Ви повинні створити відео резюме?

Створення відео резюме необов’язкова завдання для шукає роботи (дуже рідко будуть компанії вимагають або запросити відео резюме від кандидатів). Для деяких осіб, які шукають роботу, особливо ті, в візуальних або творчих областях, відео резюме можна виділити важливі навички.

Наприклад, відео резюме корисно для показу будь-якого типу, засновані на характеристики роботи, чи включає він грати на сцені, викладаючи клас, або уявлення квартальних чисел.

Крім того, відео резюме може бути хорошим способом, щоб показати вашу особистість; для людей в клієнтських облицювальний робочих місць, чия робота пов’язана з чарівними потенційних покупців, відео резюме може бути корисним.

Проте, це легко прорахуватися в відео-резюме – є високий ризик сценарій, стиль зйомки, або місце, невідповідні.

Увага: Якщо ви зробите це самостійно і мати невеликий досвід зйомок, ваше відео може зустріти , як непрофесійно.
Крім того, майте на увазі , що , як ні з чим в Інтернеті після того , як відеофайл там, ви не можете контролювати те, як він ділив.

Вчинено погано, це може, в кращому випадку, перешкоджають ваші шанси на отримання інтерв’ю. У гіршому випадку це може вибити вас з конкуренції і бентежити вас. Ось що сталося з одним студентом, який послав відео резюме показуючи себе підняття важких предметів, які обслуговують тенісні м’ячі і бальні танці. Він обходив в інтернеті і не вразив ніяких потенційних роботодавців, щоб не сказати більше.

Деякі менеджери за наймом не буде навіть дивитися відео резюме, так як вони побоюються, позови про дискримінацію в процесі найму на роботу. Таким чином, в той час як відео резюме може бути відмінним способом, щоб отримати помітили, уважно розглянути, перш ніж створювати один, щоб переконатися, що відео резюме є правильним, придатний для вас, і добре використання вашого часу.

Поради щодо створення відео Резюме

Якщо ви розглядаєте створення відео резюме, як частина вашого пошуку роботи, зберегти ці поради у вигляді:

  • Будьте професіоналом:  плаття , як для інтерв’ю, і підтримувати професійні манери. Уникайте жаргон і, звичайно ж , проклинаючи. Зверніть увагу також на тлі пострілів, і переконайтеся , що він виглядає акуратно. Також переконайтеся , що немає ніяких відволікаючих шумів у фоновому режимі.
  • Підготуйте сценарій:  Чи не експромтом відео повністю. Ви хочете , щоб здаватися природними і непідготовленим, але повинні мати почуття того , що ви хочете сказати, і як ви хочете , щоб висловити це. Чи не читати безпосередньо зі сценарію, або з вашого резюме, так як це призводить до смутному відео. Основні моменти , щоб висловити в відео то , що ви будете надавати компанії, і ваші основні цілі, навички та досягнення. Подумайте про відео як крок для того, чому компанія повинна найняти вас.
  • Знайте свою аудиторію:  Як ви плануєте свій сценарій і місце зйомок, подумайте , хто буде дивитися відео, тваринницьких ферм відповідно. Відео підготовлено для позиції в банку може відрізнятися від відео , підготовленим для запуску.
  • Показати, не говори:  Використовуйте візуальні ефекти, щоб показати , що ви говорите в відео сценарію і продемонструвати свої таланти і навички. Наприклад, якщо ви претендуєте на роботу , де презентації є важливою частиною ролі, ви можете знімати самостійно збірки PowerPoint. Або, якщо будь-який з ваших презентацій були записані, використовувати що кадри в вашому відео резюме.
  • Тримайте його коротким:  Відео повинно бути в межах від 30 до 90 секунд. Все , що більше , ніж навряд чи буде спостерігати.
  • Поділіться з друзями і сім’єю:  Отримання зворотного зв’язку від інших , є важливим кроком. Задати кілька людей , щоб дивитися відео, а також вносити зміни і зміни , засновані на їх коментарі.

Завжди майте на увазі, що, як тільки ваше відео в Інтернеті, ви більше не мати контроль над тим, хто бачить його, або, як він ділив. Візьміть зворотний зв’язок від друзів і сім’ї серйозно. Якщо вони думають, що осічка, не поділяє відео.

Відео Резюме Етикет

  •  Не змішувати особисте життя з професійною. Якщо у вас є інформація на сторінці Facebook або Twitter , що ви воліли б роботодавець не бачать, не використовуйте посилання відео резюме на будь-який з цих сторінок.
  • Не очікуйте відео резюме , щоб замінити традиційні резюме. Не всі роботодавці зацікавлені в відео – резюме, і інші стурбовані питаннями дискримінації, такі , як наймання кандидатів з – за того , як вони виглядають і звук , а не їх кваліфікація. Тим НЕ менше, добре зроблене відео може підтримати вашу кандидатуру на роботу.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *