Поради щодо використання Резюме Ключових слів

Posted on

Поради щодо використання Резюме Ключових слів

ключові слова резюме мають вирішальне значення, щоб допомогти вам отримати ваше резюме помітили роботодавцями. Включивши ключові слова у вашому резюме та супровідний лист, Ви збільшите свої шанси на посадку на співбесіду.

Ключові слова це слово або короткі фрази, які відносяться до конкретних вимог, що пред’являються до роботи. Вони є навички, здібності, повноваження і якості, які кадровик шукає в кандидата.

Коли кадровик дивиться через купу резюме, він або вона переглядає кожен резюме, щоб знайти ці ключові слова. Багато компаній навіть використовують автоматизовані системи спостереження заявника (ATS), також відомі як системи управління талантами, щоб екранувати кандидатів на відкриті вакансії.

Один із способів САР працюють, щоб усунути резюме, які відсутні певні ключові слова. Якщо програмне забезпечення або менеджер за наймом не виявляє будь-якої з ключових слів у вашому резюме або супровідному листі, ваш додаток може отримати викинутий. Впроваджуючи ключових слів у вашому резюме або супровідному листі, ви продемонструєте, на перший погляд, що ви підходите вимогам позиції.

Типи Резюме Ключові слова

Ваші резюме ключові слова повинні включати конкретні вимоги роботи, в тому числі ваших навичок, компетенцій, відповідних повноважень, а також колишні позиції і роботодавців. По суті, ключові слова повинні бути слова, які, на перший погляд, буде показувати менеджер по найму, що ви добре підходять для роботи.

Наприклад, на основі досвіду, кандидат на працівника вигоди позиції управління може використовувати такі ключові слова резюме:

 • плани з винагород працівникам
 • переваги охорони здоров’я
 • вигода політика

Представник обслуговування клієнтів може включати в себе:

 • обслуговування клієнтів
 • Система відстеження клієнтів
 • Комп’ютерні навички
 • Замовити досвід вступу

Поради з пошуку ключових слів
огляду оголошень про роботі, які схожі на позицію ви зацікавлені і шукати ключові слова , щоб включити в ваше резюме. Пошук списків вакансій , які відповідають фону або досвід і скануванню для слівець. Ключові слова або фрази будуть пронизують лістинг роботи і в «кваліфікації» і секції «обов’язки». Включати популярні ключові слова у вашому резюме.

Крім того, огляд веб-сайт компанії для можливих ключових слів. Використовуйте ключові слова, які використовує компанія, щоб описати себе, щоб продемонструвати, що ви добре підходять для них. Ви можете знайти цю мову на «Про нас» веб-сторінку компанії або в завданні собі лістинг. Наприклад, якщо компанія ідентифікує себе як «творчий», ви могли б включити «творчий» та «творчість» в вашому резюме. Важливо, щоб оновити ключові слова у вашому резюме, щоб переконатися, що вони відповідають мови компанії.

Поради щодо використання ключових слів у вашому резюме

Бути специфічним. Включайте ключові слова , які так тісно пов’язані з конкретною роботою , як це можливо. Більш цілеспрямований і конкретний характер ви на вашій мові, тим більше шансів у вас буде на показ ви хороший матч і отримати підібрані програмне забезпечення резюме сканування.

Знають цінність пропозиції компанії. Ціннісне пропозицію компанії є те , що відрізняє його від своїх конкурентів. Переконайтеся , що ключові слова вашого резюме в і ваш досвід форматируются таким чином , щоб відбити бренд компанії. Для додаткових ключових слів або фраз , важливих для компанії, перейдіть на LinkedIn сторінку компанії , щоб побачити , як вони описують себе. Крім того , не забудьте натиснути на профілях співробітників компанії і пошук аналогічних позицій , які ви застосовуєте до, звертаючи особливу увагу на те, як вони називають себе повноцінними членами суспільства.

Використовувати як багато ключових слів , як це можливо. Переконайтеся , що ви торкнулися більшість, якщо не всі, ключові слова , які мають відношення до кожної позиції. Звичайно, не слід використовувати навик ключового слова , якщо у вас немає цієї навички. Включайте як багато відповідні ключові слова , як це можливо , що допоможе вам відповідати вашій кваліфікації для роботи. Тим НЕ менше, ключові слова повинні відповідати і текти плавно по всьому резюме. Іншими словами, не перестарайтеся.

Перемішайте ключові слова. Увімкніть поєднання різних типів ключових слів, в тому числі м’яких навичок, твердих навичок, промисловості слівець, сертифікатів і багатьох іншими. Використовуючи широкий спектр ключових слів покаже , що у вас є всі різноманітних якостей , необхідних для роботи. Крім того , програмне забезпечення для сканування резюме компанії може бути запрограмовано для певного ключового слова, так що ви хочете включити синоніми ключових слів. Наприклад, ви могли б мати «розробник» в якості ключового слова у вашому резюме, але компанія використовує «творець» замість цього.

При використанні декількох версій ключових слів і фраз, ваше резюме буде мати більше шансів отримати підібраний програмою сканування.

Помістіть ключові слова у всьому світі. Для того , щоб роботодавець або програму сканування , щоб знайти ключові слова, посипте ключові слова по всьому вашому резюме. Ви можете включити ці слова в вашому короткому резюме, заяву минулих посадових інструкцій , в розділі навичок вашого резюме, а також будь-який інший частини вашого резюме , яке здається доречним. Вона також може бути хорошою тактикою , щоб розмістити найбільш важливі ключові слова в спеціальному «ключових компетенцій» таблиці на початку вашого резюме, відразу після короткого резюме заяви.

Це допоможе ключові слова, щоб «вискочити» на цій сторінці.

Огляд приклад Резюме

Цей приклад включає в себе ключові слова в розділі «Основні», компетенції, а також в опис для кожної позиції.

Geoffrey Gold
1234 Spruce Hills Parkway
Milwaukee, WI 53205
555-555-5555
ggold@email.com

Кваліфікація Резюме

Дбайливі і аналітичний проникливі  компенсації і перевага менеджер  пропонуючи досвід 10 років оптимізації програм пільг для великих роботодавців у виробничому секторі.

Основні компетенції : Переваги адміністрування, розробки Benefit політики, що служить стратегія утримання, управління персоналом файлу, процес оцінка і поліпшення, фінансовий аналіз і прогнозування

Професійний досвід

XYZ Manufacturing Corporation, Milwaukee, WI
Компенсація і пільги менеджер , 02/2013 Present
Важелі глибоке знання поточної компенсації і заробітної плати структур для структурування і реалізації економічно ефективних пільг пакети для робочої сили 1200 членів. Спрямований персонал 5 HR помічників в передачі інформації переваги, політики і процедури для персоналу.

 • Re-джерела первинного постачальника медичних пільг, зниження витрат за програмою на 57%.
 • Старанно забезпечити корпоративне дотримання всіх регулюючих федеральних і державних правил.

UNITED ВИГОТОВЛЕННЯ, Milwaukee, WI
компенсації і фахівець Переваги , 06 / 2008-02 / 2013
Уміло оголошення нових співробітників , щоб визначити і приступити до реалізації програм з встановленими виплатами. Утворений персонал наявних пільг і прикладні процеси; компіляція і поширення звітів посібників.

 • Відігравав важливу роль в забезпеченні викупу у виконавчій владі нової структури компенсації, що збільшення швидкості права працівників доступних рівнів посібників.
 • Створено ефективний процес управління файлами, який усунув серйозне відставання ведення записів протягом шести тижнів початкового найму.

Освіта і повноваження

Associate Degree в управління людськими ресурсами
WISCONSIN Indianhead ТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ Ashland, WI

Технічні Навички : Microsoft Office Suite (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) і програмне забезпеченняуправління компенсацією PeopleSoft

Використання ключових слів в супровідному листі

Ви повинні включати ключові слова в супровідному листі в разі ваше супровідний лист скануються. Навіть якщо супровідний лист не екранується програмою, ви будете мати більше шансів отримати обраний для інтерв’ю в якості кваліфікованого кандидата, якщо ключові слова і фрази, які перераховані протягом супровідного листа.

Увімкніть ключові слова в тілі вашого листа, переконавшись, що вони відповідають найбільш важливим ключовим словом і навички, згаданим в роботі лістингу. Ефективний спосіб зробити це, щоб описати свої відповідні навички та досягнення в маркованих, ключове слово завантаженими заяви в другому або третьому абзаці Вашого листа. Використовуючи ключові слова стратегічно в супровідному листі, ви будете в змозі переконати менеджер по найму приділити серйозну увагу супроводжуючому його резюме.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *