Поради та рекомендації з пошуку роботи неповний робочий день

Posted on

Поради та рекомендації з пошуку роботи неповний робочий день


В 28 мільйонів американців в даний час працює неповний робочий день включають підліток, студент, мама, пенсіонер, і багато інших. У той час як робота неповний робочий день не часто приходять з перевагами повного часу роботи, вони пропонують гнучкі графіки. Частина часу роботи може бути відмінним способом, щоб працювати, поки ще є час, щоб підняти сім’ю, ходити в школу, насолоджуватися виходу на пенсію, або навіть працювати другу роботу.

Зацікавлені в пошуку неповний робочий день? Дотримуйтесь ці поради для посадки неповних робочого дня, який підходить для вас.

Промисловість, які пропонують працювати неповний робочий день

Практично кожна галузь наймає працівників на неповний робочий день в іншій якості. Ви також можете знайти роботу на неповний робочий день, починаючи від початкового рівня до керівних позицій.

Тим не менш, деякі галузі промисловості, які добре відомі за пропозицію працювати неповний робочий день включають в себе роздрібну торгівлю, доставку, охорону здоров’я, освіту, обслуговування клієнтів, і гостинність. Майте на увазі, що заробітна плата за неповний робочий день варіюються в залежності від галузі та роботи. Перевірте цю добре оплачувану роботу на неповний робочий день, щоб отримати почуття деяких з найбільш прибуткових позицій.

Кращі сайти, щоб знайти роботу з частковою зайнятістю

В цілому більшість часу сайт роботи:  Forbes.com рекомендує FlexJobs.com як кращий і найбільш корисною роботи дошки для роботи неповний робочий день , зазначивши , що $ 14,95 плата за місяць коштує. Сайт перевіряє , щоб переконатися , всі списки є законними, і вони перераховують велику кількість професійних робочих місць. FlexJobs має понад 50 категорій з діапазоном варіантів розкладу, від неповного робочого часу телероботи на повний робочий день , але гнучкий. На сайті також є цілий ряд робіт з- за будинку списки вакансій.

Кращий веб – сайт роботи для роботи з- за будинку можливості: Ratracerebellion.com екранів своїх списків і організовує їх в щоденний безкоштовний інформаційний бюлетень. Пошук якості роботи з- за будинки можливості в Інтернеті може бути важко, але цей сайт бере навмання з того чи ні пост є законним.

Робота охоплює широкий спектр галузей і видів, в тому числі обслуговування клієнтів, технічні, адміністративні та листи. У той час як більша частина роботи платить по $ 20 за годину, деякі більш платні варіанти існують.

Кращий сайт Роботи для підприємливих осіб , що шукає роботи: Coolworks.com звертається як до молоді і людям похилого людям з їх сезонними і неповним робочим днем в прохолодному місці, і на сайті є сторінки робочих місць під назвою «Стара і Болдер» для пенсіонерів .

Від роботи кухарем в Брайс Каньйон в морських турів на Алясці, ці частини часу і короткострокові робочі місця можуть прийняти вас по всій країні. Категорії включають в себе адміністративні, збереження, охорони навколишнього середовища, сільське господарство, продукти харчування і напої, тур направляючий, і багато іншого.

Поради з пошуку роботи неповний робочий день

У доповненні до перевірки з кращих онлайн сайтів пошуку роботи, запастися знаннями. Ось кілька порад, які допоможуть вам туз пошук роботи і землі півставки ви хочете:

Подумайте про свій розклад. Перед початком навіть пошук роботи, подумайте про свій розклад. Який графік роботи ви хочете? Деякі роботи неповний робочий день є змінна робота, а це означає , що ви повинні бути в змозі працювати безліч годин. Це може бути ідеальним для вас , якщо у вас є гнучкий графік. Тим НЕ менше, якщо ви можете працювати тільки певні години дня (або в певні дні тижня), майте це на увазі при пошуку роботи. Більшість списки вакансій дадуть вам відчуття виду графіка ви б, тому застосовувати тільки до речей , які відповідають вашому способу життя.

Експрес доступність. При подачі заяви на роботу, не забудьте висловити свою гнучкість в ваших матеріалах на роботі і під час співбесіди. Ви хочете , щоб показати , що ви готові працювати незалежно від годин потрібно, особливо якщо ви працюєте роботу зміни. У той час як ви не хочете лежати (не кажіть , що ви можете працювати за ночами , якщо ви не можете, наприклад), постарайтеся підкреслити вашу здатність працювати всякий раз , коли ви потрібні.

Показати зобов’язання. Багато неповний робочий день бачу багато обороту. Співробітники , як правило, швидко піти, або тому , що вони студенти повертаються в клас, або тому , що вони знаходять повний робочий день. Постарайтеся підкреслити в роботі матеріалів і інтерв’ю , що ви віддані позиції. Роботодавці зможуть оцінити кандидата , який збуджений про роботу і не планує залишати відразу.

Показати, не говори. У своєму резюме і супровідного листа, уникати кліше фрази , як «само-стартер» і «добре працює з іншими.» Замість того , щоб говорити роботодавцю , хто ви, покажіть їм. Наприклад, якщо ви хочете , щоб показати , що ви добре працювати з іншими людьми, дають приклад в супровідному листі успішної команди проекту ви працювали на. Крім того , коли це можливо, використовуйте номери , щоб продемонструвати свій успіх. Якщо ви хочете , щоб показати свій попередній досвід обробки грошей, ви могли б сказати в своєму резюме , що ви «Managed старший бюджет класу більше $ 10000.» Такого роду інформація буде вражати менеджер по найму, і показати , хто ви в якості працівника.

Розглядати процес , як повний робочий день пошуку роботи. Майте на увазі , що застосування на неповний робочий день дуже багато такої ж , як претендують на повний робочий день. Ви по – , як і раніше як правило , необхідно представити резюме та супровідний лист (хоча деякі місця будуть просити тільки прийомі на роботу і , можливо , резюме, особливо якщо ви особисто подати заяву).

Ви також хочете , щоб взяти інтерв’ю серйозно. Переконайтеся , що дослідженням компанії і підготувати відповіді на загальні питання інтерв’ю заздалегідь (а також відповіді на ці загальні неповне співбесіду питання). Футболка в відповідному інтерв’ю наряду , а також – професійний бізнес типовий, хоча ви можете носити ділові повсякденно більш неформальну робочу середу. Одягаючись відповідно, роботодавець оцінить , що ви приймаєте цей процес серйозно. Вона покаже йому або їй , як сильно ви хочете роботу.

Розглянемо тимчасову роботу. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком неповного робочого дня, розгляне тимчасову роботу. Ви можете знайти на сайтах роботи або роботи з агентством темп , щоб знайти короткострокові позиції. Деякі з цих робіт можуть тривати днями, тижні або навіть місяці, а іноді ви можете перетворити позицію тимчасової в постійний. Деякі з них є штатними, але інші є частиною часу.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *