Поради про те, як стати вчителем

Posted on

 Поради про те, як стати вчителем

Вчителі допомагають своїм студентам вчитися і застосовувати концепції в найрізноманітніших предметів, включаючи математику, суспільні науки, мистецтва, музики, мистецтва, мови і науки. Вони працюють в державних і приватних школах, допомагаючи дітям набути навичок, що дозволяють їм вирішувати проблеми і розвивати критичні розумові процеси.

Чи є у вас що потрібно, щоб бути вчителем? Якщо головні в освіті, ви закінчите з твердими навичками, які необхідно проінструктувати дитина, але робота педагога складна. Це вимагає навичок і якостей, ви не будете вчитися в школі. Вони відомі як м’які навички. Або ви народилися з ними, або ви повинні розвивати їх де-небудь по шляху.

Для того, щоб бути ефективним учителем, в тому числі вашого якість повинна бути творчими здібностями і чутливості до потреб дітей. Ви також повинні мати високу організаційне, слухання та усні навички спілкування. Крім того, ви повинні мати можливість мотивувати дитина, і вони, і їхні батьки повинні знайти вас надійні і пацієнт.

Оцінка є у вас ці м’які навички, або, якщо ви готові докласти спільних зусиль для їх розробки. Якщо у вас є риси, необхідні для досягнення успіху в цій галузі, настав час, щоб рухатися вперед і з’ясувати, що ви повинні зробити, щоб задовольнити вимоги до утворення, щоб стати вчителем.

навчання педагогів

Який шлях ви берете на викладацьку кар’єру, буде залежати від декількох факторів. Вони включають в себе, чи хочете ви, щоб викладати в державній або приватній школі, де ви хочете працювати, до якого класу ви хочете, чи хочете ви, щоб навчити студентів спеціальної освіти, а також предметна область, в якій ви хочете спеціалізуватися, якщо такі є. Рівень освіти раніше досягнута, а саме у вас вже є ступінь бакалавра, також буде мати значення.

  • Державні або приватні школи?  Вчителі державних шкіл , що працюють в будь-якій точці Сполучених Штатів повинні мати ступінь принаймні бакалавра. Вчителі Приватні школи часто потребують в один , а також. Це зазвичай займає чотири роки , щоб заробити один.
  • Де ви хочете працювати?  Стан , в якому ви хочете працювати може визначити ваші вимоги, особливо , якщо ви не хочете , щоб отримати ступінь в області освіти і замість того, щоб головним в іншому subject.Traditionally, один повинен був отримати ступінь бакалавра в галузі освіти , щоб отримати ліцензію в будь-якому стані , У більшості штатів, в даний час, є трохи більш гнучкими і змінили свої вимоги по ліцензуванню , щоб дозволити ступеня в інших спеціальностях. Ті , хто йде по цьому шляху , можливо , все ще потрібно завершити підготовки вчителів курсову.
  • Який рівень Grade Чи хочете ви навчити? Ви будете надходити в програму навчання , характерні для вашого кращого рівня класу: освіти дітей молодшого віку ( як правило , дошкільного до 3 ступеня), початкової освіти (дитячий садок через 6 класу), або середньої освіти (класи 7 через 12) вчителів .Elementary школи охоплюють широкий діапазон предмета в класі, а також їх навчання відображає це. У той час як в коледжі, вони вчаться , як викладати багато предметів , включаючи мову мистецтво, математику, науки, мистецтво та музику. Ті , хто готується до кар’єри в області середньої освіти упору на один.
  • Чи хочете ви навчити регулярні або спеціальну освіту студентів? Якщо ви хочете працювати зі студентами , які мають особливі потреби, ви повинні пройти спеціальну підготовку. Часто час , ніж підготовка до регулярних вчителям освіти.

На додаток до поступово в класах, які охоплюють методи викладання предмета, або, в разі початківців вчителів початкової школи, кілька предметів, студентів педагогічних навчальних програм також повинні приймати професійні курси підвищення кваліфікації. Вони можуть включати в себе класи з такими назвами, як психологія освіти, американська система освіти, освітні технології та філософія освіти.

Область освіта є частиною кожної педагогічної програми. Ви знаєте, це як «вчення студента.» В ході цього практичного досвіду навчання, ви будете витрачати час в класах, які працюють під керівництвом досвідченого викладача.

При виборі програми підготовки вчителів, шукати той , який акредитований або Національна рада з акредитації педагогічної освіти (NCATE) або утворень акредитаційного ради вчителів. Робити це допоможе гарантувати , що програма підготує вас для задоволення потреб вашої держави ліцензування.

Хоча вам не потрібно буде ступінь магістра, щоб отримати ліцензію на викладацьку, вам, можливо, буде потрібно один, щоб зберегти його. Деякі держави вимагають, щоб ви заробляєте свій диплом протягом певного періоду часу. Є два типи програм освіти майстер-рівня. Один призначений для сертифікованих викладачів, які хочуть або потребують наукового ступеня. Інший тип програми орієнтована на студентів, які несертифікованих викладачів, але мають ступінь бакалавра в інших спеціальностей.

Входження в програму підготовки вчителів

Ви, як правило, увійти в програму підготовки вчителів холостяк рівня після навчання в коледжі протягом двох років. Більшість шкіл утворень вимагають від студентів, щоб застосувати до цих програм під час свого другого року, після завершення інших курсового коледжу. Деякі з них також передбачено, що студенти обирають другий майору. Середню освіту майорів часто двоїстий основні в сфері освіти і за умови, що вони планують навчити.

Вимоги до вступників для випускників програми різняться в залежності від їх учнів, чи є сертифікованими викладачами або ті, хто не має ніякого досвіду. Вони можуть включати в себе мінімальний середній бал, вищу гуманітарну курсову, рекомендаційні листи, особиста заява, і інтерв’ю.

Як отримати ліцензію

Якщо ви хочете, щоб викладати в державній школі десь в Сполучених Штатах, ви будете мати потребу в ліцензії, яку іноді називають сертифікації. Наявність жодного не умова для роботи в більшості приватних шкіл, однако.

Окремі держави визначають вимоги до ліцензування, але часто включають в себе, на додаток до ступеня бакалавра, минаючи базові навички іспиту. Деякі штати адмініструвати свій власний іспит, але багато хто використовує Praxis, який адмініструє випробувальні Послуги в галузі освіти (ETS).

Незважаючи на те, що вам не потрібно ступінь магістра, щоб стати ліцензованим, деякі держави вимагають, щоб підтримувати одну видачу дозволів. Крім того, можливо, буде потрібно прийняти курси підвищення кваліфікації, щоб не відставати від професійного розвитку.

Ліцензійні вимоги варіюються по всій країні, так що ви повинні вивчити вимоги окремої держави. Університет Кентуккі коледжу освіти підтримує держава до штату керівництво по атестації вчителів .

Існує часто взаємність між державами, так що якщо ви відповідаєте вимогам ліцензування в одному, ви, як правило, мати можливість отримати ліцензію в іншому. Знову ж, перевірити відділ свого штату освіти.

Отримання своєї першої викладацької роботи: Що робить вас Конкурентне Candidate

Перш ніж ви це знаєте, ви будете готові шукати першу викладацьку роботу. Вам цікаво, які риси роботодавці хочуть в вчителя? Щоб дати Вам ідею, ось технічні характеристики, знайдені в оголошеннях про роботу від різних джерел:

  • «Демонструє знання відповідних віку підходи до навчання, навички, знання, інтереси і культурної спадщини»
  • «Глибокі знання понять і навичок, пов’язаних з конкретною областю контенту»
  • «Здатність ефективно використовувати технологію в якості навчального інструменту»
  • «Доведена здатність підтримувати безпечне середовище навчання за допомогою добре керованих класів»
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *