Поліпшення вашої спортивної кар’єри Супровідний лист

Posted on

Поліпшення вашої спортивної кар'єри Супровідний лист

Супровідний лист дозволяє вашої особистості просвічує, дає можливість просувати основні моменти в вашому резюме і представити себе, дозволяє адаптувати повідомлення до індивідуального роботодавцю, і дає можливість описати, чому ви добре підходять для Робота. Це потужний інструмент!

Крім того, ваш шанс показати свої навички спілкування та рівень прихильності і ентузіазму щодо кар’єри позиції відкритої спортивної. Ось кілька порад, щоб дати ваше супровідний лист імпульсу:

Персоналізувати ваше супровідний лист

Більшість пропонує вирубку свого резюме на одну сторінку, або, по крайней мере, скоротити його. Супровідний лист дозволяє запропонувати особливості, які можуть не відображатися на вашому резюме.

Якщо ви заробили все-конференції нагороди у футболі і тепер ви претендуєте на посаду футбольного коучингу, супровідний лист пропонує Вам можливість говорити про цей досвід. Хоча резюме може бути зведене до «заробити всій-конференції відмінності в футболі,” супровідний лист дозволяє можливість говорити про причини ви були в змозі виконати цю честь.

Якщо організація ваша сила, щоб переконатися, що прозирає в супровідному листі. Якщо це творчість, нехай це вміння показати через у професійному, але стильному супровідному листі.

Цільове Супровідний лист до конкретної позиції

В ідеалі, ви не повинні зробити багато змін у вашій спортивній кар’єрі резюме, але будьте готові внести істотні зміни в кожній з супровідного листа. Зовсім інша супровідний лист часто потрібно, якщо одна позиції ви перед собою ставите значно відрізняється від іншої, ви намагаєтеся землі.

Зосередьтеся на атрибути, які допоможуть вам бути кращим кандидатом на цю посаду. Якщо є реклама або контакт вказує на те, що кваліфікація для положення є, переглянути ці кваліфікації та адреса кожного з них. Фокус на те, чому ви добре підходять для роботи, як ви говорите про вашу кваліфікації.

Якщо ви не відповідаєте одному з кваліфікації, тепер це ваш шанс, щоб пояснити, чому роботодавець повинен зробити виняток. Припускаю, що вони шукають протягом п’яти років досвіду роботи, але у вас є тільки три роки. Ви можете відзначити, «У той час як я тільки тренував середньої школи футболу протягом трьох років, я грав в американський футбол все чотири роки і заробив все-конференції відзнакою.»

Звичайно, не брехати або перебільшувати, так як ви не хочете, щоб почати роботу Таким чином, ризик втратити роботу над цим питанням в майбутньому, або це як занепокоєння в задній частині вашого розуму.

Зв’язки з потенційним роботодавцем

Якщо у вас є якась особисті зв’язки з потенційним роботодавцем, не забудьте згадати ті, в супровідному листі. Це дозволить людям, які читають ваше супровідний лист, щоб зробити цю асоціацію.

Припустимо, ви претендуєте на роботу з бейсбольної команди Малої ліги після закінчення коледжу. У той час як в середній школі, ви працювали з цією командою в поступках. Не думайте, що все буде миттєво розпізнати ваше ім’я. Пам’ятайте, що позиції змінюються, і, можливо, людина або два в процесі прийняття рішень не може бути відомо про вашу минулого служби.

Може бути, ваш колишній бос, пан Сміт, чия думка поважають, зазначив, що ви будете застосовувати. Тепер, коли ви згадуєте свої попередні зв’язки з клубом, читач може подумати, «О, так, це заявник пан Сміт сказав мені о.» Крім того, використовувати LinkedIn, щоб відкрити підключення до компанії, ви не можете бути в курсі.

виконання

Таким чином, в коледжі і перші кілька років зі школи, ви звалили досягнення, що працюють в спортивному відділі в маленькій школі. Ви хочете перейти на новий виклик, і на ваш кредит, список досягнень на ваше резюме є довгим.

У листі пропозиції охоплюють вам можливість виділити деякі з досягнень, які найкраще застосовувати до конкретної позиції, яку ви перед собою ставите. Якщо ви подаєте заяву на спортивній інформації роботи, ви могли б написати: «Я отримав багато нагород в школі, але один я особливо пишаюся був вшановували Асоціацією коледжу спортивної інформації директорів в 2005 році …»

запит інтерв’ю

Після того, як ви коротко розповів читачеві, чому ви б відмінно підходить для роботи, не забудьте висловити свою зацікавленість у зустрічі з вашим потенційним роботодавцем. Це ще раз показує, ентузіазм і нагадає читачеві розглянути вашу контактну інформацію.

Супровідний лист Зразок для спорту Роботи

Barry Alen
тисячі двісті тридцять чотири Central City
Темп, AZ 85820
000-123-4567
електронна пошта: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24 березня 2019

Г – н Джеймс Джексон, менеджер
Гранд – Каньйон Стропило
123 Ріверрана Дорога
Glendale, AZ 91020

Шановний пан Джексон:

Будь ласка, прийміть цей лист і супутнє резюме в знак мого глибокого інтересу до позиції внутріпромислових тренерів, який відкрив з Гранд Каньоном кроквами.

Протягом останніх 7 років, я мав честь служити в якості головного тренера бейсбольної для Desert View High School в Темпі, штат Арізона. На цій посаді я підготував понад 50 гравців, які пішли на грати в бейсбол в коледжі, найнижчої лізі, і рівня основних предметів, досягнення 4 Чемпіонатів 5A держави, 2 5A Державні Фіналісти рейтингу і 6 Регіональних Чемпіонатів.

Як особисто нагородження, як я вважаю коучинг висотного Schoolers, я сумую влітку хвилювання вкладу в програму бейсбольною Малої ліги. З 2009 до 2012 року, я не грав, як Catcher для Glendale пустелі Собаки, викидаючи бігунів намагаються вкрасти другий або третій на 60% моїх спроб. Я б, таким чином, дуже збуджений про подорож з Гранд Каньйон Крокви як ваш внутріпромислових тренер, використовуючи свої перевірені навички коучингу, щоб внести свій внесок в успіх вашого 2019 літнього сезону і за її межами.

У мене ви знайдете мотиваційний тренер з довічною пристрастю до бейсболу доповненого здатності виявити кращий в кожному окремому гравцеві. Адепт на виявленні сильних сторін і проблем в членах моєї команди, я розумію, як кравець мого тренерського стилю способів, які вносять значний вклад в зростанні гравця, поліпшення і успіх.

Спасибі за ваш час в процесі розгляду цієї заяви; будь ласка, дайте мені знати, якщо є будь-яка додаткова інформація, яку я можу надати. Буду дуже вдячний за надану можливість зустрітися з Вами для особистого інтерв’ю, і я з нетерпінням очікую почути від вас найближчим часом.

З найкращими побажаннями,

Тренер Баррі Аллен

коректура

Крім того, перечитуючи супровідний лист самостійно, обов’язково мати надійний друг або два прочитали лист. Якщо хтось в цій області ви знаєте, може переглянути лист, навіть краще. Заохочуйте їх не тільки марки помилок, але критики ваше загальне лист і запропонувати будь-які ідеї, які вони можуть мати.

Може бути, ви погодитеся, не згодні, або прийти до якогось рішення в середині. Але ви будете активно думати про те, як краще спілкуватися своїм досвідом і кваліфікацією. Пам’ятайте, що ви збираєтеся писати різні літери обкладинки для кожної конкретної позиції, так ретельно вичитати кожен раз.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *