Погляд на здоров’я Підтримка Догляд Кар’єра

Posted on

Погляд на здоров'я Підтримка Догляд Кар'єра

Без жінок і чоловіків, які працюють в підтримці охорони здоров’я, галузь охорони здоров’я було б не в змозі функціонувати. Звичайно, нам потрібні лікарі, стоматологи, фізичні та професійні терапевти та інші фахівці в галузі охорони здоров’я, але без тих, хто надає адміністративну та клінічну підтримку, яку вони не зможуть виконувати свою роботу. Ось кілька кар’єр підтримки в галузі охорони здоров’я.

Стоматологічна помічник

Зубні помічники надають різні види догляду за пацієнтами і виконувати адміністративні функції і лабораторні обов’язки. Хоча деякі люди отримують навчання від стоматологічних програм, які надають допомогу в місцевих коледжах і професійних і технічних шкіл, більшість тих, хто хоче, щоб увійти в цю область отримати на робочому місці навчання. У деяких штатах ліцензії асистентів стоматологів. У 2009 році зуболікарські асистенти заробили середній річний оклад в розмірі $ 33230 і середня погодинна заробітна плата в розмірі $ 15,98.

Здоров’я Services Manager

Менеджери по охорони здоров’я планують, прямі, координувати і контролювати доставку медичних послуг, включаючи в лікарнях і будинках престарілих. Для роботи в цій галузі один повинен отримати ступінь магістра в галузі управління охороною здоров’я послуг, довгострокового управління догляду, медичних наук, охорони здоров’я, державного управління або ділового адміністрування. Кожна держава в США вимагає адміністраторів медичного закладу для літніх людей здати іспит на отримання ліцензії. менеджери Медичні послуги заробили середній річний оклад в розмірі $ 81850 в 2009 році.

Пам’ятна Головна Здоров’я

Помічники Головна здоров’я забезпечують основний догляд для людей з обмеженими можливостями, хронічними захворюваннями, когнітивними порушеннями або які мають проблеми, пов’язані з віком. Помічники Головна здоров’я отримують на робочому місці навчання від зареєстрованих медсестер, ліцензованих практичних медсестер або досвідчених помічників. Вони повинні бути сертифіковані, якщо агентство, для якого вони працюють отримує компенсацію від Medicare або Medicaid. Помічники Головною здоров’я заробили середній річний оклад в розмірі $ 20480 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 9,85 в 2009 році.

Медичний помічник

Медичні помічники виконують адміністративні та клінічні задачі в кабінетах лікарів та інших медичних працівників. Хоча фельдшерам потрібні тільки диплом середньої школи і на робочому місці навчання, деякі повні один до двох років програми формального навчання. Медичні фахівці заробили середній річний оклад в розмірі $ 28650 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 13,77 в 2009 році.

Медичний секретар

Медичні секретарі виконують діловодство в медичних установах. Для роботи в якості медичного секретаря один повинен мати диплом середньої школи і основні офісні навички. Формальне навчання, щоб дізнатися медичну термінологію також необхідно. Медичні секретарі заробили середній річний оклад в розмірі $ 30190 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 14,51 в 2009 році.

Медичний Transcriptionist

Медичне Transcriptionists перевести лікар та інші медичні працівники продиктовані запис в письмові звіти, листування та інші документи. Хоча вони не зобов’язані мати післяшкільного навчання в медичній транскрипції, багато роботодавців воліють брати на роботу тих, хто це робить. Медичний Transcriptionists заробив середній річний оклад в розмірі $ 32600 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 15,68 в 2009 році.

Трудотерапії помічник і помічник

Трудотерапевт асистенти допомагають клієнтам з діяльністю і вправами, зазначеної в плані лікування розроблені з професійним терапевтом. Професійні помічники терапії готують матеріали і обладнання, що використовуються в процесі лікування. Вони також виконують технічні функції. Професійні помічники терапевта повинні мати диплом про закінчення коледжу або сертифікат від акредитованого коледжу або технікуму, в той час як професійні помічники терапії, як правило, отримують більшу частину їх навчань на робочому місці.

У більш ніж 40 штатах професійні помічники терапевтів повинні мати ліцензію, або зареєструватися на сертифікації. Професійні помічники терапії не мають цю вимогу. Трудотерапевт асистенти заробили середній річний оклад в розмірі $ 50250 і середньої погодинної заробітної плати $ 24,16 в 2009 році, а трудотерапія Помічники заробила $ 25730 на рік і $ 12,37 на годину.

Фізіотерапевт помічник і помічник

Фізичні помічники терапевта виконують різні завдання під керівництвом фізіотерапевтів. Фізична терапія помічники допомагають зробити сеанси терапії продуктивними, виконуючи завдання, включаючи збереження процедурних кабінетів чистої та організованою. Фізичні терапевти або фізичні помічники терапевта контролювати фізичні помічник терапії. Для роботи в якості фізичної терапії помічник у багатьох штатах потрібно заробити диплом про закінчення коледжу, заповнивши акредитовану програму помічника фізіотерапевта. Фізичні Помічники терапії, як правило, потрібно тільки диплом середньої школи і на робочому місці навчання. Фізичні помічники терапевта заробили середній річний оклад в розмірі $ 48290 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 22,22 в 2009 році фізичних помічників терапії заробила середній річний оклад в розмірі $ 23890 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 11,49.

ветеринарний помічник

Ветеринарні асистенти догляд за тваринами в лабораторіях, тварин лікарнях і клініках. Тільки на робочому місці потрібно навчання для цієї роботи. Ветеринарні фахівці заробили середній річний оклад в розмірі $ 21700 і середньої погодинної заробітної плати в розмірі $ 10,43 в 2009 році.

Порівняння Health Care підтримки Вакансії
 мінімальне утворенняліцензіяСередня зарплата
Стоматологічна помічникНавчання за місцем роботиЛіцензія або реєстрація REQ. в деяких штатах$ 33230 / год.; $ 15,98 / год.
Здоров’я Services ManagerДиплом магістраЛіцензія REQ. для роботи в установі сестринського догляду$ 81850 / год.
Пам’ятна Головна Здоров’яНавчання за місцем роботиЛіцензія REQ. якщо використовується агентством отримання Medicare або Medicaid відшкодування$ 20480 / год.; $ 9,85 / год.
Медичний помічникНавчання за місцем роботині$ 28650 / год.; $ 13,77 / год.
Медичний секретарНавчання за місцем роботи та курсові роботи в медичній термінологіїні$ 30190 / год.; $ 14,51
Медичний TranscriptionistПослешкольное навчання в медичній транскрипції не потрібно, але perferred.ні$ 32600 / год.; $ 15,68 / год.
трудотерапії помічникAssociate або сертифікатЛіцензія, сертифікація або реєстрація REQ. більшість держав$ 50250 / год.; $ 24,16 / год.
трудотерапія помічникНавчання за місцем роботині$ 25730 / год.; $ 12,37 / год.
фізіотерапевт помічникасоційованийЛіцензія або реєстрація REQ. в більшості штатів$ 48290
Фізична терапія помічникасоційованийЛіцензія або реєстрація REQ. в більшості штатів$ 23890 / год.; $ 11,49 / год.
ветеринарний помічникНавчання за місцем роботині$ 21700 / год.; $ 10,43 / год.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *