Основні факти про Кар’єрі продажів Роботи

Posted on

Основні факти про Кар'єрі продажів Роботи

Як ваші сили переконання? Якщо ви відповіли «відмінно», то робота з продажу може бути для вас. Як людина, продажів, ви повинні отримати люди, корпорації або організації купувати товари або послуги від компанії, яку ви представляєте. Ви можете задати свої погляди на роботу в різних галузях промисловості, включаючи виробництво, роздрібну торгівлю, інформаційні технології, сільське господарство, фармацевтики, охорону здоров’я, фінансові послуги, транспорт, готельний бізнес та професійні послуги.

Фахівці з продажу можуть рознос багато різних продуктів. Серед товарів і послуг, які вони продають є одяг, автомобілі, акції та облігації, ліки, медичне обладнання, страхування, комп’ютерні технології, електроніка, сільськогосподарська техніка, рекламний простір або час, домашньої худоби, відпусток, і нерухомість. Продаж людина, як правило, спеціалізується в одній галузі або виду продукції.

Основні факти про купівлю-продаж Роботі

 • Станом на 2016 рік, Бюро статистики праці США (BLS) оцінює понад 14,5 мільйонів чоловік працював в сфері продажів і суміжних професій. Ця цифра не включає в себе самозайнятих працівників.
 • Перспективи роботи в цій галузі добре. BLS очікує п’ять відсотків зростання числа робочих місць в цій галузі між 2014 і 2024 що приблизно так само швидко, як в середньому по всіх професій. Це призведе приблизно 778000 нових робочих місць продажів.
 • Продажі працівники та особи, зайняті в суміжних професіях заробили середню річну заробітну плату в розмірі $ 26590 в травні 2016 року річна заробітна плата для всіх професій склала $ 37040, що робить прибуток в цій галузі трохи нижче, ніж в інших.
 • Компенсація індивіда часто включає в себе базовий оклад плюс комісію, яка, як правило, розраховується як відсоток від продажів один робить.

Є у продажу Робота Правильною для Вас?

Кар’єра в області продажів, як і будь-який інший професії, не є хорошим вибором для всіх. Це може або не може бути для вас. Перед тим, як рухатися вперед, ви повинні визначити, чи є у вас що потрібно, щоб досягти успіху в цій галузі. Як уже згадувалося раніше, для досягнення успіху в продажах, ви повинні бути переконливими. Відмінні комунікативні навички мають важливе значення. Ви повинні бути хорошим слухачем, а також мати можливість добре спілкуватися усно. Орієнтовна комунікабельність дозволить вам спілкуватися з іншими людьми.

Прихильність до наполегливої ​​роботи і багато терпіння теж потрібні. Іноді потрібно багато зусиль, щоб закрити продаж, і ви, можливо, доведеться терпляче чекати, поки клієнт робить його або її розум. Заперечення є загальним, так що ви повинні бути товстими стінками, а також.

продажі Кар’єра

Які ваші варіанти, якщо ви хочете, щоб продовжити кар’єру в продажах? Кілька професійних назви потрапляють під парасолькою продажів. Вони включають роботу в численних середовищах, включаючи роздрібні магазини і офіси. Люди, які працюють в цих умовах, як кажуть, у внутрішніх продажах. Деякі люди, які працюють на робочих місцях продажів зустрічаються з клієнтами в своїх будинках або підприємствах за призначенням. Інші йдуть від дверей до дверей, що роблять незаплановані відвідування потенційних клієнтів. Це називається зовнішніми продажами.

 • Реклама торгових представників
 • Страховий агент
 • Агенти з нерухомості та брокерів
 • Роздрібна Salesperson
 • Фахівець зі збуту
 • Цінні папери, сировинні товари та фінансові послуги Агент з продажу
 • турагент
 • Оптова та виробництво торговий представник

Як вибрати хороший Менеджер з продажу Робота

З такою кількістю галузей і продуктів, з яких на вибір, як ви можете вирішити, що продавати?

Є кілька критеріїв, ви повинні дивитися при виборі завдання продажів. Ви повинні враховувати потенційний дохід, ваш інтерес до продукту ви продаєте, і безпеку роботи при прийнятті рішення.

У той час як доходи не строго корелює з задоволеністю роботою, ви, звичайно, потрібно заробляти на життя. Робота з продажу цінних паперів і товарів; інші інвестиційні інструменти; фінансові послуги; і смоли, синтетичний каучук і штучні синтетичні волокна і нитка для виробництва пропозиції кращого потенціалом заробітку відповідно до БСТ.

Сказавши, що, якщо ви не зацікавлені в цих продуктах, це вплине на вашу мотивацію. Менше мотивація призведе до зменшення кількості продажів, що, в свою чергу, привести до вас мати більш низькі доходи, якщо ваша компенсація включає в себе комісію або втратити свою роботу, якщо ваш роботодавець незадоволений своїм виступом. Як важливо, як заробляти на життя, ви повинні також думати про вашу зацікавленість в продукті, який ви продаєте.

Нарешті, ви повинні знати, що ви будете в змозі знайти роботу.

Якщо ви зацікавлені в конкретній галузі або виду продукції, але є кілька робочих місць, доступні, ви повинні шукати іншу область, в якій на роботу. Як правило, чим вище попит на продукт, тим більше гарантій зайнятості працівників, які продають його. Найбезпечніші робочі місця в охороні здоров’я та інформаційні технології промисловості.

Освіта та навчання

Ваша підготовка до роботи продажів залежить від продукту, який ви продаєте. Ви, можливо, буде потрібно не більше, ніж диплом середньої школи, щоб продати деякі продукти, але якщо ви шукаєте роботу Хокінг наукових або технічних продуктів, наприклад, роботодавці будуть наймати тільки роботу кандидатів, які мають вищу освіту. Для страхування розпродажі, ви будете також потребувати ступеня. Ступінь бакалавра є обов’язковою для реклами торговельних представників, але заробивши один значно підвищать ваші шанси на отримання роботи.

Вам може знадобитися професійна ліцензія, в залежності від продукту, який ви хочете продати. Наприклад, люди, які продають інвестиційні інструменти, фінансові продукти і страхування повинні мати ліцензію.

Як отримати роботу Менеджера з продажу

Якщо ви шукаєте позиції початкового рівня або кращу роботу, ніж ваш поточний, є конкретні сайти продажів, робочих місця, які можуть мати тільки позицію, яку Ви шукаєте Ви також можете використовувати загальні сайти зайнятості, як Indeed.com. Роботодавці розміщувати отвори безпосередньо на самому ділі, і сайт також збирає пропозиції про роботу від інших пошуку роботи сайтів, професійних організацій і веб-сайтів компанії. Крім того, ви можете завантажити своє резюме і роботодавці зможуть знайти вас, коли вони шукають когось з вашою кваліфікацією.

Ваша професійна мережа є відмінним ресурсом для вивчення можливостей в області зайнятості. Розширте свою мережу за допомогою інтернет-сайту мережі. Найбільш відомий з них є LinkedIn. Ви зможете зв’язатися з іншими фахівцями з продажу або членів вашої мережі, які знають людей, які працюють в цій галузі.

Коли роботодавець розглядає вас на посаду, ви повинні забезпечити його перевершуючи на співбесіді. Менеджер з продажу буде задавати вам запитання про ваших навичках продажів. Він або вона також хоче знати про своїх сильних і слабких сторін. Через ваші відповіді, ви повинні продемонструвати свою здатність слідувати через і думати на ноги.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *