Ораторські навички Список і приклади

Posted on

Ораторські навички Список і приклади

Ораторський рідко, якщо коли-небудь все опис роботи, але динамічні і добре підготовлені оратори високо цінуються роботодавцями і, як правило, отримують лідерські позиції і важливі клієнта контактних осіб. Будь-, чия робота передбачає спілкування, навчання або переконати робитиме роботу краще, якщо у них є навички публічних виступів.

Чому роботодавці Цінність ораторського мистецтва

Мистецтво публічного виступу вступає в гру, а не тільки в доставці виступів і дійсно публічних виступів, а й в професійних презентацій, навчальних заходів та мотиваційної мови. Консультанти, навчання, керівники, духовенство, торгові представники, вчителі та інші, все є причина, іноді встати перед іншими і говорити.

Ефективні оратори знаходяться у відмінному стані отримати свої повідомлення через на робочому місці. Тьмяний динамік може зробити твердий продукт або пропозицію, здається менш привабливим в той час як полірований динамік може додати привабливість в іншому випадку посередніх пропозицій.

Більшість ролей професійного рівня потрібні кілька публічних виступів, щоб виконувати такі функції, як можливість подання висновків, качку пропозиції, навчання молодих співробітників, а також провідні зустрічі.

Як використовувати навички Lists

Ораторське це навик, але це також колекція навичок. Списки, як цей може допомогти вам назвати деякі з цих навичок, так що ви можете визначити, які робочі місця вимагають здатності у вас є. Обов’язково уважно прочитати опис роботи, так як навіть дуже схожі позиції можуть мати різні вимоги, в залежності від того, що менеджер по найму шукає.

При застосуванні, ви можете використовувати ці навички в якості ключових слів у вашому резюме або інших заявочних матеріалах. Найм менеджери іноді сканувати через додаток, які шукають для цих ключових слів, щоб зробити початковий розріз, так що це може бути важливо, щоб зробити це очевидним з самого початку, що у вас є шуканий після кваліфікації. Потім, використовуючи ваше супровідний лист, щоб виділити деякі з ваших відповідних навичок. Будьте готові навести приклади конкретних раз ви втілені ці навички під час співбесіди, тому що ваш інтерв’юер може запитати.

Звичайно, кожна робота вимагає різних навичок і досвіду – найм менеджери варіюються в тому, що вони шукають, навіть для дуже близьких позицій в тій же галузі, тому переконайтеся, що ви уважно прочитали опис роботи перед застосуванням.

Кращі навички публічних виступів

Якщо ви хочете, щоб підкреслити ваші навички публічних виступів в супровідному листі, резюме, або навіть під час інтерв’ю, не забудьте вийти за межі про те, що у вас є «навички публічних виступів.» Вдаватися в подробиці про те, які аспекти ораторського ви добре, і представити конкретні приклади ваших навичок і досвіду.

 • Ясно Артикуляція: Звичайно, оратори , повинні бути в змозі говорити добре. Викладає ясно, говорити досить голосно, і використовувати гарну граматику , не багато словесних милиці, як «гм». Це допомагає бути в змозі добре говорити в звичайній розмові, але публічні виступи є своїм родом продуктивності і , як такі, має бути здійснено і підготовлені до. Сам Запам’ятовування звичайно не потрібно, тому що більшість людей можуть говорити експромтом в якій – то ступеня, але ви повинні бути досить знайомі з матеріалом , який не надто паузи, повторюйте собі, або спотикатися ваші слова. Ви також повинні бути в змозі ходити самостійно , так що ви закінчити вчасно, ні рано , ні пізно.
 • Залучення Презентації Стиль: Стиль презентації включає в себе вокальний тон, мова тіла, вираз обличчя, і терміни. Правильний стиль може зробити розмову , який можна було б нудно вийти цікавим і привабливим – навіть смішно.
 • Оцінка потреб аудиторії: Деякі глядачі хочуть багато технічних деталей; інші не роблять. Деякі користуються гумором; інші не будуть. Є жарти , які працюють в деякій натовпі , але не інші. Для того, щоб підготувати успішний розмова і прийняти відповідний стиль презентації, ви повинні бути в змозі оцінити потреби вашої аудиторії.
 • PowerPoint Навички: PowerPoint є популярним програмним забезпеченням , використовуваним для створення слайдів. Не всі оратори використовувати слайди, але слайди настільки часто , що робити без них іноді називають «говорити голими.» Ви повинні не тільки розуміти технічні аспектів використання програмного забезпечення, але також повинен мати художні здібності створювати слайди, які естетично приємно і легко зрозуміти – або, ви повинні працювати з співробітником , який може зробити це. У будь-якому випадку, ви повинні знати , як інтегрувати слайди плавно в інших аспектах вашої презентації.
 • Склад Навички: Якщо ви написати свою розмову попереду часу або працювати експромтом, ви повинні бути в змозі побудувати переговори, які раціональні, послідовними, легко зрозуміти і охопити всі питання , які ви хочете потрапити. Оповідання і гумор допомагає, і ви повинні знати , як використовувати їх. Ораторське є не тільки формою виконавського мистецтва , він також вимагає навичок письма.

Список громадських розмовних навичок

 • формулювання ясно
 • Оцінка потреб і пріоритетів потенційної аудиторії учасників конференції
 • Консультанти, що представляють результати для плану реорганізації в групу керівників на клієнт фірмі
 • управління тривожність
 • Створення привабливих слайдів PowerPoint з правильним кількістю деталей
 • Складання оціночної форми, що учасники, швидше за все, для завершення
 • Схопивши увагу аудиторії з потужним відкриттям
 • Роздача копії слайдів заздалегідь, щоб мінімізувати конспектування вимоги до аудиторії
 • Підтримка зорового контакту з аудиторією і забезпечуючи енергійне, анімований фізична присутність
 • Запам’ятовування достатнього змісту, так що мова не відривається як читання нот
 • Плавні вокальний тон, щоб підкреслити важливі моменти і уникнути монотонної презентації
 • Організація логічного потоку в промові
 • Підготовка прикладів, які мають відношення до досвіду очікуваної аудиторії
 • Надання переконливих доказів на підтримку теми
 • Репетиція презентації та перегляду шорсткостей
 • Вивчення інформації про останні тенденції в галузі до подання на фаховому семінарі
 • Підтвердивши ключові моменти в кінці промови цементувати ключові поняття
 • Огляд зворотного зв’язку і зміна підходу до переговорів в майбутньому
 • Торгові представники, що доставляють крок для програмного забезпечення людських ресурсів
 • Підводячи підсумок теми, які будуть покриті на початку розмови, щоб забезпечити умови для відвідувачів
 • Розповідати історії, щоб проілюструвати точки
 • Timing мови заздалегідь, щоб переконатися, що він відповідає покладеному часу
 • Використання гумору, щоб оживити розмову
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *