Нов.здно Оголошення Лист Клієнтів

Posted on

 Нов.здно Оголошення Лист Клієнтів


Залишивши свою роботу, зберігаючи при цьому ваші клієнти будуть вимагати великої літери і навіть краще часу. Написання оголошення листи для свого нового становища, без сумніву, є захоплюючої завданням. Якщо ви сподіваєтеся, щоб принести своїм клієнтам разом, зосередитися на утриманні вашого листа, оптимальних строків і подальшої діяльності. Читайте далі, щоб дізнатися, як цвях все три.

Подумайте, як Роботодавець Оголошуючи Новини

Ваш новий роботодавець може побажати, щоб оголосити цікаві новини в розділі вашої місцевої газети «ділки», на своєму веб-сайті, в інформаційному бюлетені, або в соціальних мережах. Якщо ви перебуваєте в галузі, яка спирається на клієнтських рефералів, то ви хочете, щоб привести своїх клієнтів з вами. Таким чином, уникнути blindsiding їх, оголошуючи новини, перш ніж вони зможуть почути його з іншого джерела.

Попросіть ваш новий роботодавець авансом, якщо вони мають намір публікувати новини. Якщо так, то з’ясувати, коли і як це станеться. Якщо вона передує заплановану дату оголошення, попросіть їх почекати, поки не повідомили своїм клієнтам. Припустимо, ви не хочете ризикувати ті ділові відносини. Якщо їх нижня рядок на карті, ваша нова компанія, швидше за все, представить до цього бажання.

Ваші колеги можуть бути найбільшою загрозою для зберігання речей під обгортками. Для того, щоб уникнути будь-якого мимоволі з’ясувати, інформує своїх клієнтів протягом 24 годин з моменту повідомлення. Ваш лист має бути вже готові до роботи.

Не оновлювати LinkedIn, поки після запуску. Насправді, кажуть тільки найбільш надійні членам сім’ї і друзям, щоб уникнути кризи зв’язків з громадськістю. Ви не хочете 500 користувачів Facebook прокинувшись новин, все тому, що дядько Білл не може розшифрувати між оновленням статусу і особистим повідомленням.

Створити тимчасову шкалу для оголошення

Для забезпечення плавного переходу і добродушний виїзду, вирівнювати свою стратегію оголошення з цим обох ваших колишніми і новими роботодавцями. Ваша стратегія виходу повинна враховувати три речі. Кожному листі необхідно вказати в себе ці три елементи на мінімальному рівні.

  1. Повідомте своїм клієнтам протягом 24 годин, даючи повідомлення
  2. Розкажіть клієнтам вашу дату вступу в силу
  3. Пропозиція подяку за партнерство

Використовуйте офіційний лист друку або прес-анонс для ділових повідомлень. Використання соціальних медіа, LinkedIn і неформальну електронну пошту, щоб повідомити друзів, родичів та інших необхідних сторін, безпосередньо не пов’язані з бізнес-діяльністю.

Написати ефективне лист для ваших клієнтів

Будьте професійні, позитивні і милостивий у своєму листі, подякувавши свого колишнього роботодавця і поточних клієнтів на роль, яку вони відіграли у вашому успіху. Потім висловити оптимізм захоплюючого майбутнього в магазині. Нарешті, нехай ваші клієнти знають, коли ви будете офіційно почати, щоб вони могли належним чином підготуватися до зміни.

Ваші клієнти також повинні знати, що очікувати. Що, якщо що-небудь, зміниться щодо ведення бізнесу з вами? Або, якщо вони знаходяться з вашим колишнім роботодавцем, який візьме за їх рахунок?

Приклад Announcement Лист Нов.здн

Нижче наведено приклад нового завдання оголошення листи, менеджер з маркетингу може відправити своїм клієнтам.

Тема: Нове оголошення вакансії

Шановний контактна особа,

Я радий повідомити, що я приєднався до NEWMarketing і розпочнеться 7 серпня я дуже вдячний за шість прекрасних років в OLDMarketing і для інтегральної ролі, яку відіграли в моєму успіху. Я запрошую вас приєднатися до мене в цій захоплюючій новій главі, щоб продовжити наше взаємовигідне співробітництво. Ви б користуватися тією ж прихильністю і відданістю справою від мене, з додатковою підтримкою від верхнього агентства з сотнями успішних кампаній, які перетворили бренди своїх клієнтів в побутові назви.

Я впевнений, що ця зміна дозволить мені більше автономії і часу, щоб служити вам у всіх ваших маркетингових зусиль і цілей. Проте, якщо ви вирішили залишитися з NEWMarketing, Лаура Marks буде ваш новий агент починає 7 серпня.

Будь ласка, не соромтеся звернутися з будь-якими питаннями і знати, що я буду робити все можливе, щоб зробити це плавний перехід.

Щиро Ваш,

Джон Стюарт

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, США
(800) 123-4567

Влаштувати подальшу зустріч

Тепер, коли ви оголосили цю новину ваших клієнтів, настав час для наступної зустрічі – по телефону або віч-на-віч -в активувати до і стратегії після вильоту для плавного переходу. Якщо вони ще не вирішили, як вони будуть тривати щодо вашого партнерства, підготувати комерційну пропозицію для зустрічі.

Написати докладний список всіх способів, якими ви допомогли зробити компанію успішною. З виграшних кампаній ви очолили і дохід, який ви привели в до великокаліберним клієнтам ви забезпечені, переконайтеся, що кожен внесок є. Ви повинні переконати своїх клієнтів, що ви мають вирішальне значення для їхнього успіху. Таким чином, внести ці навички і риси, які відрізняють вас від іншої частини пакета.

Якщо вони вирішили залишитися з вашої колишньої компанією, яка не приймайте це особисто, зручність може бути причиною. Пам’ятайте, що ніщо не є кінцевим. Вони, можливо, побажають найняти вас в майбутньому. Таким чином, забезпечать приємне відступ, яке закінчується на позитивній ноті.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *