Нове оголошення Робота: E-mail Повідомлення і лист Приклади

Posted on

Нове оголошення Робота: E-mail Повідомлення і лист Приклади

Ви схвильовані про нову роботу, яку Ви тільки що найняли для і хочете, щоб оголосити про це всім, кого ви знаєте? У вас також є професійна відповідальність, щоб попередити членів вашої команди і / або клієнтів цього висхідного рухатися так, що вони будуть мати час, щоб пристосуватися. Ось найкращий спосіб поділитися новинами.

Терміни має вирішальне значення

Перш за все, не кажучи вже про нову роботу, поки вашу пропозицію про роботу не буде підтверджено, то є дата початку, ви підписали пунктирну лінію на вашому контракті найму на роботі, і ця праця була зроблена. Це не дуже хороша ідея, щоб оголосити що-небудь, поки ви не будете абсолютно впевнені, що це станеться. Роботодавці, як відомо, забирається пропозиції про роботу, або ще щось може статися, коли робота не працює.

що писати

Те, що ви говорите в своєму листі або повідомленні електронної пошти залежить від того, хто ви пишете. Ви могли б сказати своїм колегам, скільки ви користувалися з ними працювати і скільки ви будете сумувати за ним, навіть якщо ви в захваті від нової посади.

Ваші повідомлення для клієнтів і ділових контактів повинні бути короткими і включати в себе основу – той факт, що ви рухаєтеся і де з вами можна зв’язатися. Розповідаючи свої зв’язки, кажучи, як рада, що ви повинні почати свій новий проект. Якщо будь-які з ваших контактів допомогло з пошуком роботи, це хороший час, щоб подякувати їм за допомогу.

У всіх випадках, тримати тон Вашого повідомлення позитивним, навіть якщо ви їдете через проблеми на роботі або з компанією. Там немає сенсу в вихованні нічого негативного в відношенні вашого від’їзду.

Загалом, ваш лист має містити в собі наступні факти:

  • Ви їдете свою поточну роботу
  • Коли ви їдете
  • Які нова посада буде
  • Коли ви починаєте нову роботу
  • Скільки ви з нетерпінням чекаю нової ролі
  • Як залишатися на зв’язку (частка електронної пошти, телефон, LinkedIn, інформація соціальних медіа)

Нижче будуть специфічні для людини, якій ви пишете:

  • Дякую за можливості на старій роботі
  • Ви пропустіть людини
  • Дякую за допомогу в забезпеченні нової роботи
  • Як ваш перехід вплине на відносини з клієнтом

Поставляющ Announcement

E-mail або повідомлення LinkedIn є підходящим для оголошує позиції або кар’єрів зміни. Проте, якщо ви хочете зробити більш офіційну заяву, розглянути питання про направлення листа, записка або картці з новою контактною інформацією.

Це гарна ідея, щоб обговорити, як ви повинні сказати клієнтам вашої поточної компанії з вашим менеджером, перш ніж відправити повідомлення, щоб переконатися, що ви обидва на тій же сторінці. Він також виключає будь-які питання конфіденційності, якщо ви підписали угоду. Якщо ви підписали угоду про нерозголошення (NDA), який включав пункт, списки клієнтів є конфіденційними і власністю вашого роботодавця, то ви могли б потенційно відкрити себе до правових дій ви повинні самі спробувати зв’язатися поточний або колишній клієнт, щоб проінформувати їх ваша кар’єра зміни.

Нов.здн Оголошення Sample Надіслати повідомлення

Тема: Moving On – Ваше ім’я

Я радий повідомити, що я буду приєднуватися відділом по зв’язках з громадськістю національних медіа-послуг 3-го січня. Я покину свою позицію в західних штатах маркетингу від 16 грудня.

Я вдячний за ці чотири роки я провів працюючи на західних держав, і ця нова позиція дозволить мені зосередитися на соціальних медіа маркетингу, який є моєю області знань.

Сумна частина буде, наскільки я буду сумувати за вами в якості клієнта. Проте, це приємно знати, що мій колега, Баррі Андерсон, візьме на свої рахунки, і тому ви будете в хороших руках.

Велике спасибі за довіру, надану мені до ваших потреб маркетингу і якщо я можу коли-небудь допомогти вам в майбутньому, будь ласка, дайте мені знати.

З повагою,

Ваше ім’я
Ваш номер телефону
Вашу адресу електронної пошти

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *