Найкращі прийоми для успішного співбесіди

Posted on

Найкращі прийоми для успішного співбесіди

Коли ви йдете на співбесіду на роботу, дрібниці можуть мати велике значення. Навіть невелика помилка може коштувати вам пропозиції роботи. Знайдіть час на підготовку, щоб справити найкраще враження на кожній співбесіді, на яку ви йдете.

Ці методи співбесіди охоплюють усі основи, які вам потрібно знати, щоб відшліфувати свою техніку співбесіди та пройти співбесіду. Зробіть вашу зустріч з менеджером з найму успішною від початку до кінця, від перевірки компанії до надсилання співбесіди з подякою.

Удосконалюйте техніку співбесіди

Співбесіда дає шанс проявити себе. Те, що ви говорите і робите, або перемістить вас до наступного раунду розгляду питання про працевлаштування, або виведе вас із суперечки.

Одяг для успіху на співбесіді

Перше враження, яке ви справляєте на потенційного роботодавця, може вплинути на результати співбесіди. Перше судження, яке робить інтерв’юер, ґрунтується на тому, як ви виглядаєте та у що ви одягнені. Тому для співбесіди завжди важливо правильно одягатися. Те, що підходить, залежить від роботодавця, тому вам потрібно буде вибрати одяг, який підходить для того, де ви хочете отримати роботу.

Удосконалюйте свої навички співбесіди

Під час співбесіди ваша здатність взаємодіяти з інтерв’юером і висловлювати свої думки є настільки ж важливими факторами для отримання роботи, як і кваліфікація, зазначена у вашому резюме. Приділіть деякий час до співбесіди, щоб переконатися, що ваші навички співбесіди так само готові, як і ваше резюме.

Зведіть до мінімуму стрес при співбесіді

Співбесіди можуть бути напруженими, навіть якщо ви професіонал, який брав участь у багатьох із них. Існують прийоми, які можна використовувати для мінімізації стресу до та під час співбесіди, а також стратегії, які можна використовувати, щоб зменшити тривогу, яка може супроводжувати пошук роботи. Це значно полегшить проведення співбесіди, коли ви не відчуваєте стресу.

Створіть найкраще перше враження

Перше враження дійсно має значення, і у вас не так багато часу, щоб справити хороше враження під час співбесіди. З моменту, коли ви вітаєте секретаря на ресепшн і до моменту, коли ви залишаєте будівлю, вас оцінюють як потенційного нового найму. Важливо залишити у кожного, кого ви зустрічаєте, найкраще враження.

Продайте себе інтерв’юеру

Коли ви перебуваєте на співбесіді, ви повинні продати свою кваліфікацію та повноваження менеджеру з найму. Вам також потрібно буде показати інтерв’юеру, що ви добре підходите як для посади, так і для організації. Після певної підготовки ви зможете представити себе як кандидата, який люба організація хотіла б найняти. Якщо ви докладете максимум зусиль, щоб залучити менеджера з найму на вашу сторону, це допоможе вам прийняти на роботу.

Що робити, коли ти інтроверт

Співбесіди можуть бути справді складними, коли ви інтроверт, але існують методи, які допоможуть інтровертам проявити себе під час співбесіди, зокрема, як підготуватися та провести співбесіду, а також як продати свої якості інтроверта.

Знайдіть час, щоб подякувати після інтерв’ю

Знайти час, щоб сказати спасибі після співбесіди, — це не тільки гарний етикет співбесіди. Це також підсилює ваш інтерес до позиції та показує інтерв’юеру, що у вас є чудові навички подальшої роботи. Використовуйте також лист подяки, щоб вирішити будь-які питання та проблеми, які виникли під час співбесіди.

Практикуйте інтерв’ю

Приділивши час для розгляду типових питань співбесіди, які вам, ймовірно, зададуть під час співбесіди, допоможе вам створити основу для ваших відповідей. Це також заспокоїть ваші знесилені нерви, тому що ви не будете шукати відповіді, перебуваючи на гарячому місці співбесіди.

Заздалегідь потренуйтеся на співбесіді з другом або членом сім’ї, і це буде набагато легше, коли ви насправді будете на співбесіді.

Використовуйте свої мережеві контакти

Кого ви знаєте в компанії, з якою проводите співбесіду, дійсно має значення. Ваші зв’язки можуть направити вас на роботу, надати внутрішню інформацію про компанію та сказати вам, чого очікувати під час співбесіди.

Перевірте компанію

Скільки ви знаєте про компанію, яка щойно зв’язалася з вами, щоб призначити співбесіду? Його має бути багато, а вся необхідна інформація доступна в Інтернеті. Дізнайтеся про корпоративну культуру компанії та використовуйте свої зв’язки, щоб отримати перевагу на співбесіді.

Будьте готові до телефонної співбесіди

Поки ви активно шукаєте роботу, важливо бути готовим до телефонної співбесіди в найкоротші терміни. Ви ніколи не знаєте, коли рекрутер або контактна особа може зателефонувати і запитати, чи є у вас час поговорити про можливість роботи.

Проведіть групове інтерв’ю

Інтерв’ю з однією людиною досить складно, але це ще важче, коли доводиться брати інтерв’ю з групою (або групою) інтерв’юерів.

Інтерв’ю під час обіду

Взявши вас на сніданок, обід чи вечерю, інтерв’юер має можливість перевірити ваші комунікативні та міжособистісні навички, а також ваші манери за столом у більш невимушеній обстановці, ніж в офісі. Дізнається, як проходити співбесіду під час обіду, включаючи те, що замовити, поведінку на співбесіді, хто платить, а також інші поради щодо співбесіди за кавою чи їжею.

Уникайте цих помилок на співбесіді

Чого не слід робити під час співбесіди? Ознайомтеся з найпоширенішими помилками на співбесіді, промахами та помилками, які може допускати кандидат на роботу. Деякі з них другорядні; інші можуть підвищити або знизити ваші шанси бути найнятими. Тоді знайдіть час, щоб підготуватися до співбесіди, щоб не хвилюватись про те, як вона пройшла після її закінчення.

Більше методів співбесіди, які допоможуть вам отримати роботу

Перегляньте додаткові поради щодо телефонних інтерв’ю, повторних інтерв’ю, інтерв’ю на обід і вечерю, поведінкових інтерв’ю, публічних інтерв’ю, практичних інтерв’ю та додаткових порад щодо успіху співбесіди.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *