Найкращий час для подання заявки на стажування

Posted on

Найкращий час для подання заявки на стажування

Коли найкращий час подавати заявку на стажування? Це залежить. Якщо ви зацікавлені в стажуванні, що приносить кредити, вам потрібно буде уточнити термін подачі заявки у вашій школі.

Конкурентні стажування з офіційним процесом подачі заявок будуть мати терміни, які раніше протягом року, ніж стажування в невеликій організації або в тій, яку ви організуєте самостійно.

Чи можуть студенти першого курсу подавати документи на стажування?

Більшість студентів проходять стажування протягом молодшого або старшого курсу, щоб збільшити шанси, що стажування призведе до пропозиції роботи. Проте все частіше студенти проходять стажування протягом усього періоду навчання в коледжі, щоб отримати досвід. Якщо ви зацікавлені в стажуванні протягом першого року навчання, подайте заявку.

Багато стажувань, особливо конкурентоспроможних, оплачуваних програм з відомими компаніями, вимагають попереднього стажування або позашкільного досвіду, тому важливо розпочати роботу завчасно, якщо це можливо.

Коли подавати заявку на стажування для отримання кредиту

Студенти, які розглядають можливість стажування, повинні перевірити кінцевий термін свого коледжу для подачі заявки, якщо вони зацікавлені в отриманні кредиту на стажування.

Примітка: більшість коледжів не нададуть кредити після факту, якщо ви не зареєструвалися заздалегідь для стажування.

Оскільки більшість коледжів не забезпечать конкретне стажування для студентів, вам також потрібно буде зв’язатися з роботодавцями задовго до семестру, коли ви плануєте пройти стажування, щоб отримати посаду.

Коли подавати документи на осіннє та весняне стажування

Для осіннього стажування вам слід зв’язатися з роботодавцями, перш ніж залишити свій коледж навесні, якщо ви не зможете повернутися до осіннього семестру. Жовтень – сприятливий час, щоб почати звертатися до роботодавців для проведення весняної практики.

Якщо роботодавець вказує, що він ще не готовий розглядати кандидатів, запитайте, коли ви могли б розглянути найранішу дату, враховуючи ваш високий рівень зацікавленості в цій можливості. Місцеві місця для неоплачуваного стажування часто заповнюються в порядку черги, тому з’явиться більше можливостей, якщо ви подасте заявку раніше.

Коли подавати заявку на оплачувану літню практику

Конкурентно оплачувані літні стажування будуть мати терміни вже пізньої осені. Найпоширенішим періодом для роботодавців для перевірки претендентів на оплачуване стажування буде період із січня по березень.

Багато коледжів мають ресурси для фінансування студентів, які працюватимуть на неоплачуваній літній практиці. Уточніть ці терміни восени в офісі кар’єри вашого коледжу.

Подача заявки на стажування із запізненням

Як правило, бажано подавати заявку на стажування завчасно, за шість місяців до дати їх початку.

Порада: не хвилюйтеся, якщо ви запізнилися в процесі, оскільки багато стажувань, особливо неоплачуваних, можуть бути організовані за місяць до літа або семестру, на який ви націлені.

Часто це означає, що студенти звертаються до роботодавців, які, можливо, навіть не опублікували можливості (оскільки багато з рекламованих стажувань будуть заповнені на цьому етапі) і переконують їх, що вам варто зайнятися як стажер.

Спілкування  з випускниками, викладачами, тренерами, родинними контактами, сусідами та місцевими фахівцями також є чудовим способом знайти стажування. Якщо вам потрібно заробити певний дохід, ви можете організувати неповний робочий день для свого стажування та поєднати його з оплачуваною роботою на неповний робочий день.

Підготувавши стажування, обов’язково складіть план того, як ви  отримаєте від нього максимум користі . Окрім складання  резюме , ваше стажування дасть цінний досвід роботи.

Поради щодо успішного застосування 

Дотримуйтесь цих стратегій для успішного процесу подання заявки:

  • Будьте організовані.  Слідкуйте за дедлайнами як у вашому коледжі, так і в компаніях, де ви хотіли б стажуватися. Ви також можете встановити календарні нагадування, щоб слідкувати за програмами.
  • Застосовуйте до багатьох ролей. Ви не можете розраховувати на стажування своєї мрії, тому не забудьте подати заявку на кілька.
  • Зверніть увагу на практичні деталі.  Наприклад, якщо ви стажуєтеся влітку в іншому місці, ніж ваш будинок і/або коледж, вам потрібно визначити, де ви будете жити — і як ви будете оплачувати своє житло. Подумайте також про фінанси, особливо якщо ви подаєте заявку на неоплачуване стажування.
  • Підготуйте професійне резюме та супровідний лист.  Обидва документи мають бути пристосовані до відповідної ролі. Ось  приклад резюме коледжу , а також поради щодо написання, а ось супровідний лист для  стажування .
  • Дотримуйтесь інструкцій із застосування. Можливо, вам знадобиться  поділитися посиланнями , подати приклади своїх робіт або відповісти на запитання. Уважно прочитайте інструкції. Погана неувага до інструкцій може змусити менеджерів з найму проігнорувати вашу заявку.

Підготуйтеся до співбесіди

Пройшовши співбесіду, обов’язково потренуйтеся відповідати на  поширені запитання співбесіди . Приходьте на співбесіду завчасно і  одягнені професійно . Після цього не забудьте надіслати лист із  подякою .

Ваше інтерв’ю буде або особистим, або може бути проведене через відео. Якщо віртуальне інтерв’ю є новим для вас, дізнайтеся, як підготуватися до відеоінтерв’ю .

Також майте на увазі, що ваше стажування також може бути дистанційним. Дізнайтеся, як максимально використати дистанційне стажування та отримати успішний досвід.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *