Найдинамічніша Робота для випускників коледжу

Posted on

Найдинамічніша Робота для випускників коледжу

Це найбільш швидко зростаючі професії, які вимагають ступеня бакалавра, відповідно до США Бюро статистики праці (BLS). BLS прогнозує, що зайнятість в цих кар’єрах десять буде рости швидше, між 2014 і 2024 ніж у всіх інших професіях, які вимагають такого ж рівня освіти.

Чи не слід вибирати рід занять , який базується виключно на його перспективи роботи . У той час як його поява на цій або іншій кращий список кар’єри може означати багатообіцяюче майбутнє, є й інші речі , щоб розглянути. Кар’єра повинен бути хороший матч для вас. Дізнайтеся все , що ви можете про поле кар’єри шляхом вивчення його ретельно. Читайте опис роботи і проведення інформаційних інтерв’ю з людьми , які працюють в цій галузі. Переконайтеся в тому , що це буде повноцінна кар’єрою .

Слід також зазначити, що БСТ переоцінює свої прогнози щороку і перспектива роду занять може змінитися за цей час. Крім того, швидке зростання не обов’язково означає хороші перспективи працевлаштування. Деякі поля просто не працює багато людей, навіть якщо вони мають високий в порівнянні з минулим роком зростання.

Операції Дослідження аналітиків

Після виявлення проблем підприємства, що мають операції пошуку аналітики використовують передові математичні та аналітичні методи їх вирішення. Вони допомагають встановлені ціни, виробництво графіка і розподілу ресурсів.

Бюро статистики праці США прогнозує зайнятість в цій області буде рости на 30% в період між 2014 і 2024 , коли передбачається використовувати майже 119000 чоловік. Операції дослідження аналітиків заробили середній річний оклад в розмірі $ 78630 в 2015 році.

Особистий Financial Advisors

Особисті фінансові консультанти допомогти людям з інвестиційними рішеннями. Вони допомагають своїм клієнтам планувати коротко- і довгострокових фінансових цілей.

BLS очікує, що збільшення 30% при прийомі на роботу між 2014 і 2024. Трохи більше 323000 працюватиме в цій професії відповідно до прогнозів. У 2015 році Фінансові консультанти заробили середній оклад в $ 89160.

Картографи і фотограмметрист

Картографи збирати географічні дані, які вони використовують для створення карт. Фотограмметрист використовувати аерофотознімки та супутникові зображення для створення моделі земної поверхні, яка, в кінцевому рахунку використовуватися в картографії.

Високий рівень зростання зайнятості-29% між 2014 і 2024-призведе до відносно невеликого числа робочих місць. До кінця цього періоду, то це поле буде тільки зайнято менше 16000 чоловік. Картографи і фотограмметрист заробили середній річний оклад в розмірі $ 61880 в 2015 році.

Перекладачі і перекладачі

Перекладачі перетворюють письмовій та усній інформації з однієї мови на іншу. На додаток до використання їх знання обох мов для досягнення цієї мети, вони повинні також використовувати те, що вони знають про пов’язаних з ними культур і предмета.

Перекладачі, як очікується, побачити зростання 29% зайнятості з 2014 по 2024 проектів БСТ він досягне 78,500. Середня річна зарплата склала $ 44190 в 2015 році.

Судові Техніка Науки

Деякі судово-медичні науки техніків зібрати і каталогізувати речові докази від місця злочину. Інші аналізують, що докази в лабораторіях. Судово-медична експертиза техніка також називають дослідник місця злочину, криміналіст, або судово-вчений.

Це порівняно невелике поле прогнозується використовувати тільки більше 18 000 чоловік в 2024 році до 27% в порівнянні з 2014 р Середня зарплата склала $ 56320 в 2015 році.

біомедичні інженери

Біомедичні інженери спочатку проаналізувати, а потім вирішувати проблеми, що мають відношення до біології та медицині. Вони проектування, розробка і оцінка таких пристроїв, як штучні органи, протези, і інструменти. Вони також створюють процедури, такі як медичні інформаційні системи та управління охороною здоров’я та системи доставки допомоги.

BLS прогнозує зайнятість в цій області буде рости на 23% з 2014 до 2024 року, коли він досягне трохи більше 27000. У 2015 році біомедичні інженери заробив середній оклад в $ 86220.

Наркотичні і поведінкові розлади Радники

Зловживання психоактивними речовинами і поведінкові розлади консультанти лікування і підтримки людей, які відновлюються від пристрастей або які демонструють проблеми поведінки. Вони оцінюють пацієнт, а потім розробити і допомогти їм у досягненні цілей лікування.

BLS прогнозує зростання числа робочих місць 22% між 2014 і 2024 що призведе до трохи більше 116000 людей, що працюють в цій галузі, до кінця цього періоду. Середньорічний дохід склав $ 39980 в 2015 році.

Спортивні тренажери

Спортивні тренери лікувати людей-як правило, спортсмени-хто травмовані м’язи і кістки. Ці медичні працівники також навчити особа, як уникнути цих травм. Вони отримують контроль від лікарів.

Робота спортивних тренерів буде рости на 21% в період між 2014 і 2024 за прогнозами БСТ. Це, однак, не складе великої кількості людей, які працюють в цій галузі. До 2024 року, він буде використовувати тільки 30800 осіб. У 2015 році середній річний дохід склав $ 44670.

Аналітики Computer Systems

Комп’ютерні системи аналітики допомагають організаціям ефективно використовувати комп’ютерні технології. Вони можуть знайти технічні рішення, які допомагають їх роботодавцям досягають свої довгострокові цілі, випробування і діагностувати проблеми в комп’ютерних системах або написання коду і розробках програмного забезпечення для своїх організацій.

Збільшення 21% зайнятості з 2014 по 2024 принесе робочу силу в цій області до 686,300. Комп’ютерні системи аналітики заробили щорічний середній оклад в $ 85800 в 2015 році.

Психічне здоров’я і токсикоманія соціальних працівників

Психічне здоров’я і токсикоманія соціальні працівники надають послуги особам, які зловживають наркотиками або алкоголем або мають психічні захворювання. Вони допомагають їм знайти ресурси в своїх громадах і лікарнях.

Робота буде рости до 140,000, після цього досвіду експлуатації зростання числа робочих місць на 19% з 2014 по 2024 психічного здоров’я та токсикоманії соціальних працівників заробив середній оклад в $ 42170 на рік в 2015 році.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *