Найвищий високооплачувану роботу для випускників прямо з коледжу

Posted on

Найвищий високооплачувану роботу для випускників прямо з коледжу

Якщо ви вибираєте майор, який буде позиціонувати працювати в одній з найбільш високооплачуваних робочих місць для випускників, ви можете заробити зручну зарплату прямо з коледжу. З огляду на зростання вартості вищої освіти і відповідальність по кредиту, які накопичилися багато випускників, студенти ретельно, враховуючи потенційний дохід від їх ступеня.

Якщо ви є студентом, заробітна плата є одним з факторів, щоб розглянути, коли ви по вашим інтересам, щоб варіанти кар’єри. Виберіть один з кращих платять майорів, і ви будете позиціонуватися для фінансового успіху. Це також важливо враховувати посадові обов’язки, чи є підходящою для ваших інтересів і чи є перспективи довгострокової роботи є перспективною. Крім того, розглянути довгостроковий потенціал, якщо ви шукаєте кращий оплачувані робочі місця, деякі з яких може зажадати додаткової освіти та професійної підготовки.

Бюро статистики праці (BLS) можуть допомогти поточні і майбутні студентам коледжу, щоб отримати уявлення про доходи та зайнятості потенціалу різних популярних варіантів. Багато з робочих місць пов’язаних з технологією, але є й інші поля, які платять випускник добре, в тому числі охорони здоров’я, комунікацій, продажів, фінансів та управління початкового рівня.

Нарахування доходу, мабуть, найголовніша причина, чому більшість людей працюють на життя, так що вибір кар’єри на основі потенційних доходів мають свої переваги. Проте, також можуть бути недоліки такого підходу.

пільги

 • Можливість погасити борг студента швидше
 • Будучи в стані зберегти для великих витрат рано
 • Придбання досвіду в професії в вимогу
 • Більше витрачати гроші

недоліки

 • Потенціал для продовження витрат на освіту
 • Будучи в пастці незадовільних кар’єри
 • Дозвіл тільки гроші їздити кар’єрні рішення
 • Потенційні для витрачають таланти краще використовувати в інших

Топ 20 найбільш високооплачуваних робочих місць для випускників

Це 20 найбільш високооплачуваних робочих місць для випускників вищих навчальних закладів зі ступенями бакалавра, станом на 2018 год Графік і список нижче показують середній дохід, прогнозоване зростання числа робочих місць, а також короткий опис вимог роботи. Середній річний оклад для всіх професій становить $ 38640, а також прогнозоване зростання числа робочих місць для всіх професій протягом десятиліття, що закінчується в 2026 році становить 7%.

 • Розробники програмного забезпечення є творчими умами позаду комп’ютерних програм. Деякі розробки додатків , які дозволяють людям для виконання конкретних завдань на комп’ютері або іншому пристрої. Інші розробки основоположних систем, що працюють пристрої або мережі управління.
 • Електричні інженери дизайну, розробляти, тестувати і контролювати виробництво електроустаткування, такі як електродвигуни, радіолокаційні і навігаційні системи, системи зв’язку і обладнання виробництва електроенергії. Дизайн електроніки інженерів і розробки електронного обладнання, в тому числі мовлення і систем зв’язку, таких як портативні музичні плеєри та системи глобального позиціонування (GPS) пристрої.
 • Комп’ютерні системи аналітики вивчають Організацій поточні комп’ютерні системи та процедури і дизайнерські рішення , щоб допомогти працювати більш ефективно і результативно. Вони приносять бізнес і інформаційні технології (ІТ) , а на основі розуміння потреб і обмежень обох.
 • Промислові інженери знайти способи усунення марнотратства в виробничих процесах. Вони розробити ефективні системи , які об’єднують робочий, машини, матеріали, інформацію і енергію , щоб зробити продукт або надавати послугу.
 • Механічні інженери проектування, розробки, побудови та тестування механічні та теплові датчики і пристрої, в тому числі інструментів, двигунів і машин. Механічні інженери – конструктори потужності по виробництву машин, такі як електричні генератори, двигуни внутрішнього згоряння, а також парових і газових турбін-а також силових машин , які використовують, наприклад, холодильних установок і систем кондиціонування повітря.
 • Цивільні інженери зачати, проектування, будівництво, нагляд, працювати, будувати і підтримувати проекти в області інфраструктури та системи в державному і приватному секторі, в тому числі доріг, будівель, аеропортів, тунелів, гребель, мостів і систем водопостачання та очищення стічних вод.
 • Фінансові аналітики забезпечують керівництво для підприємств і приватних осіб для прийняття інвестиційних рішень. Вони оцінюють ефективність акцій, облігацій та інших видів інвестицій. Вони працюють банки, пенсійні фонди, взаємні фонди, цінні папери фірм, страхових компаній та інших підприємств.
 • Аналітики управління або консультанти по керуванню запропонувати шляхи підвищення ефективності організації. Вони радять менеджерам про те , як зробити організації більш вигідним за рахунок зниження витрат і збільшення доходів. Організації наймають консультантів для розробки стратегій для введення сьогоднішнього ринку і залишатися конкурентоспроможними в ньому.
 • Мережеві та комп’ютерні системні адміністратори організації, установка і підтримка організацій комп’ютерних систем, в тому числі локальних мереж (LAN), глобальні мережі (WAN), мережеві сегменти, інтранет і інших даних систем зв’язку. Адміністратори управління серверами і робочого столу і мобільного устаткування. Вони гарантують , що по електронній пошті і зберігання даних мережі працювати належним чином.
 • Торгові представники для технічних і наукових продуктів продають товари для оптовиків або виробників для підприємств, державних установ та інших організацій. Вони звертаються клієнти, пояснювати і заохочувати особливості продуктів , які вони продають, переговори про ціни, і відповісти на будь-які питання , які їх клієнти можуть мати про продукти.
 • Хіміки дослідження речовини на атомному та молекулярному рівнях і аналізувати способи , в яких ці речовини взаємодіють один з одним. Вони використовують свої знання для розробки нових і вдосконалених продуктів, а також для перевірки якості продукції, що випускається.
 • Логістів аналізу та координації поставок ланцюжка-відповідних організацій системи , які переміщують товари від постачальника до споживача. Вони керують усім життєвим циклом продукту, який включає в себе придбання, розподіл і доставку продукту.
 • Зареєстровані медсестри забезпечують і догляд за пацієнтом, навчати пацієнтів і громадськості про різні медико – санітарних умов, а також надавати консультації та емоційну підтримку пацієнтам і членам їх сімей.
 • Бухгалтери та аудитори підготувати і проаналізувати фінансові звіти. Вони гарантують , що фінансові звіти є точними і що податки сплачуються правильно і своєчасно. Бухгалтери та аудитори оцінюють фінансові операції і працювати , щоб забезпечити організації ефективної роботи.
 • Кредитні оцінки, дозволяти або рекомендувати твердження кредитних заявок для людей і бізнесу. Робота кредитних має значний рівень обслуговування клієнтів і компоненти продажів. Кредитні часто відповідають на питання і керівництво клієнтів через процес подачі заявки.
 • Цінні папери, товари і послуги продавців фінансових підключення покупців і продавців на фінансових ринках. Вони продають цінні папери фізичних осіб, консультують компанії в пошуку інвесторів, а також проводити операції.
 • Маркетинг дослідження аналітиків умов дослідження ринку для вивчення можливостей продуктів або послуг , продажів. Вони допомагають компаніям зрозуміти , що продукти хочуть люди, хто їх буде купувати, і за якою ціною. Вони збирають дані та інформацію , використовуючи різні методи, такі як інтерв’ю, анкетування, фокус – групи, опитування аналізу ринку, опитування громадської думки та огляди літератури.
 • Фахівці людських ресурсів на роботу, екран, інтерв’ю та місце робочих. Вони часто пересувають інші роботи людських ресурсів, таких , як ті , які стосуються трудових відносин, компенсації, пільги і навчання.
 • Фахівці по зв’язках з громадськістю створювати і підтримувати сприятливий імідж для організацій , які вони представляють. Вони ремесло пресів – релізів і розробляти програми соціальних медіа , щоб сформувати громадську думку своїх організацій, а також для підвищення інформованості про свою роботу і цілях.
 • Елементарно, середньої школи і середньої школи вчителі готують уроки, справжній навчальний матеріал для студентів, оцінки прогресу учнів, управляти поведінкою в класі, а також спілкуватися з батьками про проблеми студентів і прогресу.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *