Міжнародний Curriculum Vitae Приклад і поради з написання

Posted on

Міжнародний Curriculum Vitae Приклад і поради з написання

Якщо ви шукаєте роботу за межами Сполучених Штатів, слід пам’ятати , що багато роботодавців проситимуть вас за автобіографію (або «CV»), можливо , з супутнім профілем, а не для «резюме» . Це може збивати з пантелику, оскільки в біографічних США використовуються майже виключно для роботи в академічних , науково – дослідних областях, а також медичних працівників .

США Сорт облікові даних на основі, з використанням функціональних категорій в один список в області освіти, публікації, нагороди і премії, досвід досліджень, навчання і професійне призначення. Міжнародна автобіографія, хоча, структурована більше як резюме , з декількома важливими відмінностями.

Міжнародний Curriculum Vitae Вимоги

В залежності від країни , в яку ви претендуєте, вам може знадобитися надати особисту інформацію , яку було б незаконним (з – за дискримінацію за віком та інших законів зайнятості КСРТ ) для роботодавців , щоб запросити в Сполучених Штатах.

Типи інформації, які можуть знадобитися для забезпечення включають дату і місце народження, громадянство, стать, сімейний стан / кількість дітей і їх вік, знання мови, релігії, стану здоров’я та / або номер паспорта. Багато міжнародних роботодавці також вимагають, щоб кандидати включати фотографії на їх резюме.

Поради з написання Міжнародної автобіографії

Підготовка міжнародного автобіографію потрібно більше досліджень і зусиль, ніж складання США резюме або CV. На щастя, є ресурси, які можуть допомогти вам. Ось важливі кроки, щоб слідувати.

Зробіть своє дослідження : Перед тим, як приступити до написання міжнародному резюме, з’ясувати , які конкретні вимоги для країни , яку ви орієнтуєтеся. Одне джерело гарного VisualCV , в якому перераховані потрібні елементи не тільки для регіонів (Північна Америка, Австралія і Великобританія, Європа, Близький Схід і Африка, Азія і Південна Америка), але і для деяких окремих країн в цих регіонах.

Для отримання більш докладної інформації про країну, найкраще може бути просто «Google» фраза, як «вимога Португалії CV.»

Визначення довжини Optimal сторінки : Різні країни мають різні очікування довжини резюме. У Німеччині та Греції, п’ять-сторінок CVs є загальними; в Великобританії, два це норма.

Вирішує на ваш формат : Більшість міжнародного резюме, як резюме США, структуровано з допомогою зворотного хронологічного формату , починаючи з останнім місцем роботи. Тим НЕ менше, він також може бути ефективним використовувати функціональний формат , якщо ви хочете , щоб підкреслити ваші навички і досвід (або тому , що вам НЕ вистачає досвід реальної роботи або тому , що ви робите значні зміни в області кар’єри).

Подумайте про тоні: У західних країнах, резюме , як правило , особисті маркетингові документи , в яких ви , як очікується, «гудок свій власний ріг» , що демонструють свої професійні та особисті достоїнства і досягнення , які дозволять вам піднятися вище своїх конкурентів. У деяких східних країнах , як Китай, однак, кандидати на роботу , як очікується , писати більше скромно.

Перекласти Ваше резюме: Незважаючи на те, що не всі міжнародні робочих вимагають , щоб говорити на мові тієї країни , де ви будете працювати і проживає, багато з них. Кращий спосіб довести свою мовну компетенцію, щоб перевести своє резюме на мову , на якому говорить роботодавець. Якщо ви сумніваєтеся , ваш професійний рівень, є рідна чи просунутий динамік вичитати свій переклад резюме на наявність помилок.

Весна для професійного пострілу в голові : Якщо ви відправляєте своє резюме роботодавця , який вимагає фотографій, мати професійну один узяті.

Українській мові Міжнародне

Це приклад міжнародного резюме. S й нижче для більшого кількості прикладів.

Баррі Заявник
Rua Main, Порт, Португалія
barry.applicant@email.com
000.123.4567 (Cell)
Пол: чоловіча
Дата народження: 13, серпня 1990, Порт, Португалія
Громадянство: Португалія
Заміжня

ПРОФІЛЬ

Мій космополіт фон і аналітичні інтереси в інших культурах разом з командою з кількох європейських мов дозволяють мені керувати багатонаціональної робочою силою, які вимагають узгодження різних національних підходів до мистецтва продуктивності. Визнаний лідер з глибоким досвідом в області операцій, виробництва та методів управління людськими, я швидко адаптуватися до нових викликів і легко мотиваційного виробництво проекту консенсусу, твердження, координація, фінансування, постановки і запуску.

ОСВІТА

Магістратура в історії, Lusiada Лісабонського університету, Лісабон, Португалія
Key курсові : Історія португальської, середньовічна історія, історії Відродження, португальські дослідники, історія іспанської, італійська історія, історія папства

Навчання в загальних Музикознавство, григоріанського ІНСТИТУТУ Лісабон, Лісабон, Португалія
Предметні області : історія музики, григоріанський піснеспіви, музична композиція, музична нотація, Музичний театр, Симфонічний композиторів, оркестрова музика

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Каса та Музика Концерт-Холл, Порту, Португалія
Керівник громадських і будівельних послуг  (вересень 2017 даний час )

  • Узгоджене і керованого 500 фронт-оф-будинок, назад через будинки, адміністративного, технічного обслуговування і маркетингу персоналу.
  • Ініціатором нової цифрової маркетингової кампанії, що збільшення середніх розмірів аудиторії на 40%.
  • Контрольоване планування € 1, оЙ реконструкція історичних приміщень будівлі.

Каса та Музика Концерт-Холл, Порту, Португалія
Виробництво і операційний директор  (квітень 2015-серпень 2017)

  • Скоординоване Сучасна музика виступ гучних груп з Великобританії, Японії, Африки та Південної Америки.
  • Узгоджені рентабельні контракти на новому етапі освітлення та звукове обладнання.
  • ефективно зв’язалася з основними засобами масової інформації та соціальний медіа впливають на підвищення обізнаності громадськості про події концертного залу.

Почесті / НАГОРОДИ

RIBA Європейської премії, 2018
Європейський Союз премії для сучасної архітектури 2017 р
Приз асоціації музикантів 2017

МОВИ

Португальська, англійська, іспанська, французька та італійська

КОМП’ЮТЕРНІ НАВИЧКИ

Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) і Adobe Creative Suite

КУЛЬТУРНІ ІНТЕРЕСИ І ФІЗИЧНИЙ ВІДПОЧИНОК

Історія, музика, соціологія, психологія, театр, симфонічна музика, теніс і плавання

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *