Молодь Спорт Офіційних / Umpire Робота Опис – Зарплата, необхідні навички, і більше

Posted on

Молодь Спорт Офіційних / Umpire Робота Опис - Зарплата, необхідні навички, і більше

Officiating спорту на молоді або середньої школи рівнях забезпечує вихід приголомшливого для тих, хто піклується про схоластичному спорті, але, можливо, не має часу, щоб присвятити повний робочий день тренерського позиції. У той час як робота може бути корисною і навіть забезпечити додатковий дохід, він приймає спеціальна людина, щоб досягти успіху в цих позиціях. Чиновники повинні швидко приймати рішення, вирішувати конфлікти, і тиск ручки.

Як пропонує більш схоластичний спорт і більше гравців брати участь, буде по- , як і раніше необхідно для посадових осіб. За оцінками, 300000 людей суддівства в Сполучених Штатах. Officiating також може стати кар’єром , якщо вам вдасться на рівні молоді та випускник називати колегіальні і професійні гри, або це може бути великий бічний тиснявою , яка тримає вас пов’язані зі спортом , поки ви не будете готові продовжити кар’єру в іншому місці в промисловості.

Молодь Спорт Офіційний / суддівські обов’язки і обов’язки

В рамках звичайних обов’язків і завдань свого дня, молодіжний спортивний чиновник / суддя може виконувати деякі або всі з наступних умов:

 • Суддівство та контрольні гри, подія і змагання в впевненому, відповідному образі.
 • Переконайтеся, що всі учасники розуміють і дотримуватися правил гри і накладати штрафи в разі потреби.
 • Безцінні виклики з упевненістю і знанням правил ліги.
 • Слідкуйте за час початку події, і почати або зупинити відтворення у міру необхідності.
 • Переконайтеся в тому, що команди мають відповідне обладнання і огляньте обидва гравці і обладнання для будь-яких проблем.

Спортивно офіційні акти як посередник роду між гравцями під час розбіжностей, і їх знання і справедливе застосування правил гри тримає геймплей працює гладко. Гра офіційний виступає в якості об’єктивної третьої сторони для врегулювання будь-яких претензій або розбіжностей з приводу порушень.

Чиновники також зберегти і оновлення ігрових записів, включаючи, але не обмежуючись цим, налітають і авіаційні події, тайм-карти, а також будь-які повідомлення, зроблені з координатором відпочинку.

Молодь Спорт Офіційний / Umpire зарплата

Посадові особи, як правило, працюють в якості незалежних підрядників. Оплата варіюється в залежності від виду спорту і рівня, але часто дається на за гру основі в діапазоні від $ 40 до $ 150 гри. Зверніть також можуть піти на Матчі гру, можливості, які зазвичай отримують, присуджену вищі посадові особи.

Бюро праці США і статистики забезпечує зарплатні оцінки суддів, суддів та інших спортивних чиновників, в такий спосіб:

 • Медіана Річна зарплата:  $ 27020 ($ 12,99 / год)
 • Топ 10% Річна зарплата:  Більше ніж $ 59240 ($ 28,48 / год)
 • Дно 10% Річна зарплата:  Менш ніж за $ 18220 ($ 8.76 / год)

Джерело: За даними американського Бюро статистики праці , 2018

Важливо : Робота в якості ампайр на контрактній основі , часто означає , що вам потрібно покрити витрати подорожі і від ігор, витрат на обладнання, будь-які асоціації зборів та інших пов’язаних з роботою витрат. Поговоріть з податком професійного про те, чи можна відняти ці витрати в податковій декларації.

Освіта, навчання і сертифікація

Офіційні / юнацький спорту суперарбитра положення включає в себе повноцінну освіту і вимога до навчання наступним чином:

 • Освіта : Зазвичай кандидати відвідують заняття , пропоновані середньої школи асоціації або посадові особи асоціацію , щоб почати роботу з навчанням. Нові чиновники зазвичай працюють гри нижчого рівня, можливо , в середній школі або першокурсник гри , на відміну від Varsity, так як вони працюють їхній шлях і набути досвіду. Деякі чиновники середньої школи в кінцевому підсумку починають працювати в коледж гру.
 • Досвід : Чи не кожен чиновник грав спорт вони працюють, але вони докласти зусиль , щоб зрозуміти правила і як застосовувати їх протягом гри. Судді та інші посадові особи повинні мати великі знання про спорт і правилах гри , щоб успішно виконувати свою роботу.
 • Реєстрація : Судді необхідні , як правило , зареєструватися в державному або місцевому агентстві , яке здійснює нагляд за спортивну програму.

Молодіжні Спорт Офіційні / суддівські навички та компетенції

На додаток до утворення і іншим вимогам, кандидати, що мають такі навичками, можуть мати можливість більш успішно виконувати в роботі:

 • Гарний зір : Судді та інші посадові особи повинні мати можливість переглядати порушення і порушення точно під час гри.
 • Міжособистісні й комунікативні навички : Судді та інші посадові особи повинні спілкуватися правилами явно неконфронтаційним чином, і владнати розбіжності між гравцями.
 • Прийняття рішень здатності : Чиновники повинні часто приймати швидкі рішення про порушення і інших викликах.
 • Твердий характер : Підтримувати сильний характер і незаперечна цілісність.
 • Робота в команді : Чиновники працюють з іншими , щоб прийти до обопільного рішення про постанови, і внести свій вклад в розвиток і освітній досвід членів команди.

Робота Перспективи

За даними американського Бюро статистики праці, перспективи зростання робочих місць для суддів, суддів та інших спортивних чиновників з 2016 по 2026 рік у середньому за рахунок підвищення спортивної реєстрації, але компенсовано зниженням обсягів фінансування спортивних програм.

Робота, як очікується, зросте приблизно на 8%, що трохи вище, ніж зростання в середньому на 7% для всіх професій, між 2016 і 2026 рр.

Робоче середовище

Судді та інші посадові особи можуть провести деякий час в офісі, але проводять більшу частину свого часу на ігровому полі з гравцями. У деяких випадках, вони можуть потребувати спринті, стенд, або біг підтюпцем протягом тривалих періодів під час гри.

Через проступок рішень, робота може включати в себе стресові взаємодії між офіційним і гравцями, тренерами або батьками.

Робочий розклад

Багато суддів і інші посадові особи працюють нерегулярно, часто неповний робочий день годин. Вони, можливо, доведеться працювати ночами, у вихідні дні, а в деяких випадках, свята.

Як отримати роботу

ОЦІНИТИ РОБОТУ

Національна асоціація спортивних посадових осіб пропонує розглянути ці фактори, перш ніж стати офіційним:

 • Спортивні чиновники розміщуються в багатозарядних ситуаціях. Вони повинні тримати їх прохолодно, навіть якщо інші навколо них втрачають перспективу і контроль.
 • Він приймає зобов’язання часу, щоб стати вищою посадовою особою. Існує більш складним, ніж читання книги правил. Високопосадовці присутнім на засіданнях, залишатися в курсі змін в спорті, а також відвідувати клініки для поліпшення.
 • Незважаючи на все це, посадові особи можуть отримувати задоволення, роблячи свою роботу, впевнені в тому, що вони поклали в той час, щоб дати свої найкращі зусилля.

СТАВИТИСЯ

Подивіться на роботу пошукових ресурсів, таких як Indeed.com, Monster.com і Glassdoor.com вільних молодіжних офіційних позицій. Відвідайте веб-сайти шкіл, парків та інших організацій звернутися до відкритих позиціях на роботу. Грати будь-який корисний досвід, який відрізняє Вас, такі як інший досвід роботи з молоддю або побіжністю на додаткових мовами. Перевірте Національну асоціацію спортивних посадових осіб додаткових оголошень про роботу.

TARGET ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Якщо ви починаєте в якості молодіжного чиновника і любові ролі, ваша мета може стати підніматися через різні рівні, поки не дійдете до професійного рівня. Зарплати на цьому рівні прибуткові. Наприклад, МЛБ Umpires роботи в неионизированной середовищі з зарплатою, починаючи з $ 120000 в рік і доливання в $ 350 000 на рік. зарплати чиновників НБА, як повідомляється в діапазоні від $ 200,00 до $ 500000 на рік.

Є кілька з цих позицій, доступних щороку. У той час як робота гламурна і високий профіль, туристичні вимоги і довгі години являють собою інший спосіб життя, ніж суддівства в локалізованої області.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *