Літо Робота або інтернатура – Що краще для студентів коледжу?

Posted on

Літо Робота або інтернатура -Що краще для студентів коледжу?

Якщо ви повинні отримати роботу або стажування під час перерви в коледжі залежить від вашої конкретної ситуації. Якщо ви намагаєтеся вирішити, а потім почати з’ясувати , що саме ви хочете , щоб вийти з досвіду. Ви можете зробити це, поставивши собі кілька питань:

Які ваші нагальні потреби? Які ваші довгострокові цілі? Ви хочете , щоб отримати досвід в певній галузі? Ви хочете , щоб заробити гроші? Ви хочете , щоб почати робити професійні зв’язки? Ви хочете отримати кредит коледжу ? Ви досліджувати , чи хочете ви , щоб ввести певну лінію роботи? Ви шукаєте роботу ви можете повернутися в протягом майбутніх перерв в школі?

Після того, як ви визначили, що ви шукаєте, розглянути переваги і недоліки, які влітку робочих місць і оплачуваною або неоплачуваної стажування повинні Асортимент_ і вибрати той варіант, який поєднується найбільш з вашими цілями.

Порівняння Summer Jobs vs. Стажування

літні вакансії

 • Гарантоване, щоб заробити гроші
 • Швидше за все, щоб зробити менше грошей, ніж на стажуванні
 • не може запропонувати кредит коледжу
 • Стандартний процес подачі заявки
 • Як правило, легко отримати
 • Хороші мережі і з’єднання для майбутніх позицій
 • Можливість повернення під час майбутніх перерв
 • Може не підключитися до області дослідження

Літнє стажування

 • Швидше за все, щоб заробити більше грошей, ніж на річну роботу
 • Можливість не роблячи ніяких грошей взагалі
 • Може отримати кредит коледжу
 • Може бути більш важко отримати
 • Хороші мережі і з’єднання для майбутніх позицій
 • Навряд чи повернутися на другий стажування в одній і тій же компанії
 • Зростання і дослідження в області, що ви вивчаєте
 • Студенти, які працюють в оплачуваних стажуваннях, швидше за все, щоб заробити більше грошей, ніж ті, хто працює в стандартних літніх робочих місцях. За даними Національної асоціації коледжів і роботодавців (NACE), середня погодинна заробітна плата для оплачуваної стажиста в 2019 році склала $ 19,05 за годину. Це вище, ніж $ 16,38 середньогодинних для підлітків літніх робочих місць в 2019 році, як повідомляє ZipRecruiter.
 • Однак, якщо ваша інтернатура не оплачується, то ви не будете робити гроші на всіх. Але ви також можете мати право на отримання кредитів курс на стажування-яка, якщо передане, допоможе вам заощадити деякий навчання гроші. Це, як правило, не варіант в стандартній роботі.
 • Як тільки будь-який річної роботи може бути відносно легко, а це означає, що ви йдете через стандартний процес подачі заявки та інтерв’ю. Стажування можуть бути більш конкурентоспроможними і вимогливим, і ви, як правило, почати застосовувати їх набагато раніше, ніж ви б стандартну річну роботу. І в той час як студенти часто вітають, щоб повернутися в ту ж роботу під час кожної перерви зі школи, то ж не обов’язково відноситься до інтернатурі позиції.
 • І влітку робота і стажування можуть допомогти вам побудувати свою мережу і зробити професійні зв’язки, які можуть бути корисні для вашого майбутнього кар’єрного росту. Тим не менш, це більш ймовірно, відбудуться в інтернатурі, що суміщаються з вашої областю дослідження.
 • Якщо ви йдете стандартний маршрут роботи, то ви можете опинитися в чимось на зразок роздрібної роботи, яка не має нічого спільного з тим, що ви збираєтеся в школу. Але якщо ви просто хочете, щоб робити гроші, роблячи щось відносно легко з гнучким графіком, то це буде не обов’язково справа.

Оплачувані і неоплачувані стажування

Потенційна компенсація може бути велика різниця між річної роботи і стажування.

Порада: Glassdoor.com публікує щорічний список компаній з найбільш високооплачуваними стажуванням. Facebook перевищила 2019 список в $ 8000 в місяць, з Amazon на другому місці по ціні $ 7725 в місяць.

Якщо взяти стандартну річну роботу через роботодавця, то зазвичай немає питання про те, чи буде чи не ви заплатили гроші. Для практики, вона стає трохи складніше: Роботодавці тільки повинні платити за стажування, якщо ви вважається співробітником, а не всі стажери.

Отже , як ви знаєте , якщо неоплачений інтернатура є законним? У відповідності з Законом про справедливі стандарти праці, Міністерство праці США виділяє наступні сім керівні принципи неоплачених стажувань :

 1. Стажування, навіть якщо вона включає в себе фактичне функціонування об’єктів роботодавця, схожі на навчання, яке буде даватися в освітньому середовищі.
 2. Досвід стажування в інтересах стажиста.
 3. Стажист не витісняти штатних співробітників, але працює під пильним наглядом існуючого персоналу.
 4. Роботодавець, який забезпечує навчання не отримує ніякого безпосереднього переваги від діяльності стажера, а в деяких випадках, його діяльність насправді може бути ускладнене.
 5. Стажер не обов’язково мають право на роботу після закінчення стажування.
 6. Роботодавець і стажист розуміє, що стажист не має права на заробітну плату за час, проведений в інтернатурі.

Це доцільно розглянути всі можливі переваги інтернатури, перш ніж вирішити, якщо відмова від доходу в неоплачуваних позиціях стоїть. Іноді те, що неоплачена інтернатура не вистачає в фінансову винагороду він може зробити в зв’язку, засланнях, рекомендації, і звичайно ж кредитах.

З іншого боку, студенти , які працюють оплачувані, більш імовірно , щоб отримати пропозиції про роботі після закінчення , ніж ті , хто працює неоплачувані стажування, в відповідно до КВЕД . Дослідження показують асоціації , що 66,4% з 2019 випускників , які мали оплачуване стажування отримав пропозицію про роботі, в той час як 43,7% неоплачених інтернів отримали один.

Підготовка до Summer Work

Ви повинні почати шукати роботу влітку або стажування на початку зимової перерви. Якщо ви не маєте оновлений LinkedIn профіль, то ви повинні стрибати на це прямо зараз. Багато роботодавців будуть дивитися на ваш LinkedIn , щоб отримати уявлення про те, хто ви і що у вас є досвід, а також побачити які – або рекомендації від колишніх роботодавців. Крім того , переконайтеся , щоб очистити всі ваші загальнодоступні профілі в соціальних медіа.

Кращий спосіб почати шукає стажування, щоб зв’язатися з будь-яким і все ви знаєте, хто працює в полі або поля, які представляють інтерес. Крім того, з’ясувати, якщо в школі ви будете присутні має будь-яку програму стажування з компаніями в своїй області.

Почніть шукати кілька місяців до того , як закінчився навчальний рік , щоб отримати найбільшу кількість опцій і доступні позиції на радарі. Важливо донести до потенційного роботодавця ,  завзяття, ентузіазм і прихильність до стажування, особливо в конкурентних галузях.

Якщо ви шукаєте роботу влітку , то ви можете бути в змозі піти з пошуком трохи пізніше. В ідеалі, ви будете прагнути до чого – то , що виглядає добре на ваше резюме або знаходиться у вашій галузі дослідження. Один з варіантів для розгляду є підписання з інтернет – сайтів , таких як Tutor.com , Yup.com , Care.com  або декількох інших до вихователем в предметах , які ви вивчали.

Будь то платна інтернатура , неоплачувана стажування, неповний робочий день або повний робочий день, проявляючи ініціативу і мотивацію продовжувати вчитися і вдосконалювати навички під час літньої перерви допоможе вам розширити свої резюме і розширити свої знання.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *