Лікар Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Posted on

Лікар Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Після надання діагнози, лікарі лікують пацієнтів, які страждають від хвороб і травм. Лікарі також називають лікарів, і вони можуть бути або лікарі (MD) або лікарів остеопатической медицини (DO).

Обидва типи лікарів використовують традиційні методи лікування , такі як ліки і операції, але децентралізований підкреслюють кістково – м’язову систему організму,  профілактичну медицину і цілісний догляд за пацієнтами. Лікарі можуть бути лікарями первинної ланки медичної допомоги , або вони можуть спеціалізуватися в певній галузі медицини , такі як внутрішня медицина, невідкладні медична допомоги , акушерство і гінекологія, неврологія, педіатрія, геріатрія, психіатрія, ендокринологія, офтальмологія, або анестезіологія.

Доктор Обов’язки та Обов’язки

Конкретні обов’язки варіюються в залежності від спеціальності, але всі лікарі повинні мати можливість виконувати такі обов’язки:

 • оцінка симптомів
 • Diagnose умови
 • Призначте і лікування адмініструє
 • Забезпечити подальший догляд пацієнтів, направляти їх до інших постачальників, і інтерпретувати їх результати лабораторних досліджень
 • Співпрацювати з  фельдшерів , практикуючі медсестри, зареєстрованих медсестер та інших медичних фахівців
 • призначте лікування
 • Будьте в курсі медичної техніки і досліджень

Оскільки лікарі несуть відповідальність за свої пацієнт благополуччя, це заняття більш вимогливим, ніж більшість. На додаток до наявності всебічних знань про медицину, вони повинні бути в змозі повідомити свої висновки для пацієнтів, які, як правило, не володіють тими ж знаннями. Вони працюють з людьми, коли вони знаходяться в їх найбільш уразливими, і це вимагає емпатії на додаток до необхідних технічних знань.

Крім основних обов’язків і відповідальності всіх лікарів, кожна спеціальність в області вимагає, щоб лікарі була в змозі виконувати завдання, що відносяться до цих робочих місць. Хірурги, наприклад, повинні мати ручну вправність для виконання точних операцій і витривалість, щоб витрачати години на час в операційній кімнаті.

доктор Зарплата

Заробітки лікарів і хірургів, варіюються в залежності від спеціальності.

 • Медіана Річна зарплата: $ 208000

Джерело: Бюро статистики праці 2017

Освіта, навчання і сертифікація

Після навчання в коледжі, ставши лікарем , як правило , вимагає , по крайней мере , сім років, а іноді більш зі школи і навчання в залежності від конкретної кар’єри.

 • Освіта: Майбутні лікарі повинні бути прийнято до акредитованої медичній школі , яка , як правило , вимагає завершальній студентської попередньо меду програми. Це включає в себе прийняття значних курсового по біології, анатомії і фізіології, хімії та загальної науці. Медична школа програма чотирирічного. Комітет по зв’язках з медичної освіти  (LCME) акредитує медичні шкільні програми , які надають ступінь MD. Остеопати медичного шкільні програм (ті , які надають ступінь DO) отримати акредитацію від  Американської остеопатической асоціації Комісії з остеопатіческая коледжу акредитації (COCA) .
 • Навчання: Медична школа супроводжується програмою навчання по місцю проживання , який зазвичай триває від трьох до семи років, в залежності від спеціальності. Рада з акредитації вищої медичної освіти  (ACGME) і  Американська остеопатіческая асоціація  (АОА) програма ординатури акредитувати для МФЗА і децентралізованого відповідно. У липні 2015 року це організації, а також з  Американською асоціацією коледжів остеопатической медицини  (AACOM), почали рухатися до єдиної системи акредитації. Цей перехід , як очікується , буде завершена в липні 2020 року.
 • Ліцензування: Лікарі потрібна ліцензія державного медичного або остеопатії ради на практику в США вимоги варіюються в залежності від держави і можуть бути знайдені в  Федерації державних медкомісії  сайту. У той час як вимоги варіюються, все MDs повинні пройти  медичний Licensing США Експертизи  (USMLE) і децентралізовані повинен пройти Всебічну остеопатіческая Медичне ліцензування Експертизи (COMLEX-США).

Доктор Навички і Компетентність

У доповненні до закінчення медичної школи і видачі дозволів, лікарям також необхідні конкретні  м’яких навички , щоб домогтися успіху в цій професії. Ці здібності , з якими один або народилися або придбані через життєвий досвід. Серед них:

 • Рішення проблем : Після оцінки симптомів пацієнта і постановки діагнозу, лікарі повинні вибрати відповідне лікування. Щоб зробити це, вони потребуватимуть  навички критичного мислення ,  щоб порівняти доступні варіанти.
 • Комунікаційні навички: Відмінні  навички слухання  дозволяють лікарям зрозуміти симптоми і проблеми своїх пацієнтів. Їм потрібні чудові вербальні комунікативні навички , щоб пояснити діагнози пацієнтів і їх сімей , і передати інструкції та інформацію про лікування в медичних сестер та інших на співробітників.
 • Послуги Орієнтація: Лікар повинен хотіти , щоб допомогти людям. Хоча є деякі шляхи , доступні в цій галузі , які не пов’язані з роботою з пацієнтами безпосередньо, більшість досліджень рухають бажання допомогти людям.
 • Моніторинг:  Лікарі повинні бути уважні до змін стану пацієнтів і реагувати на них відповідним чином . Це може включати в себе що – небудь від довгострокових змін в звичайних пацієнтів до короткострокових змін у пацієнтів , видужуючих від процедури конкретної або хвороби.

Робота Перспективи

Бюро статистики праці США проекти робочих місць для лікарів і хірурги будуть рости приблизно на 13 відсотків в період між 2016 і 2026 Це майже в два рази перевищує темпи зростання 7 відсотків проектуються для людей у ​​всіх кар’єрах, але трохи повільніше, ніж зростання для іншої діагностики здоров’я і лікування практикуючих. Все більше і більше старіння населення буде стимулювати попит на більш лікарів.

Робоче середовище

Кілька професій варіюватися стільки, скільки з точки зору умов роботи, як у лікаря. Лікар з сімейної практики в невеликому співтоваристві, можливо, операцію щодо невимушеній з невеликим штатом. З іншого боку, лікарі, що працюють у відділенні невідкладної допомоги в міських умовах можуть зіткнутися з екстремальними випадками і високим навантаженням на регулярній основі. Багато лікарів вважають за краще спеціалізуватися в певній галузі, яка часто диктує тип навколишнього середовища, в якій вони працюють, і кількість стресу, з якими вони стикаються.

Робочий розклад

розкладу лікарів можуть бути вимогливими, але як виклик вони залежать від їх виду робіт. Педіатр або сімейний лікар може бути в змозі підтримувати більш регулярні робочі години, але хірург часто за викликом і часто виконує процедури, які можуть піти далеко за вісім годин звичайного робочого дня. До створення кар’єри, всі лікарі повинні закінчити ординатуру, що зазвичай вимагають довгі години, включаючи вихідні дні і ніч і часті періоди за викликом.

Як отримати роботу

СТАРТ РАНІШЕ

Потрапляючи в медичній школі вимагає бути високі досягнення студента і приймати правильні класи, в тому числі біології, хімії, фізики та математики, як студент.

відбуватися

Навчання бути лікарем може взяти стільки, скільки десять років за заробивши ступінь бакалавра.

спеціалізуватися

На той час, студенти-медики починають свої резидентури, вони можуть почати зосередитися на спеціальності.

Порівняння схожих завдань

Є багато професій в області медицини, крім лікарів, що пацієнти допомагають лікувати. Включений серед них, медіанний річної заробітної плати, є:

 • Стоматологи: $ 158120
 • Фельдшера: $ 104860
 • Медсестра Практикуючі: $ 110930

Джерело: За даними американського Бюро статистики праці 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *