Легкий Інтернет роботи, які вимагають мало або немає досвіду

Posted on

Легкий Інтернет роботи, які вимагають мало або немає досвіду

Не кожен, хто хоче працювати на дому шукають довгострокові варіанти кар’єри. Іноді ви просто хочете щось відносно легко, де ви можете зробити деякі додаткові готівкові гроші швидко. Якщо це ваша мета, такі робочі місця онлайн можуть бути цікаві.

Процес онлайн додатки простий і зрозумілий з дуже мало вимагають від кандидатів. Деякі можливості можуть бути запущені в той же день, що ви подаєте заяву на них. Крім того, вони вимагають дуже мало зобов’язань і як правило, можуть бути зроблені за Вашим розкладом.

Зверніть увагу, що ці роботи не платять багато, і вони не збираються надавати посилання на ваше резюме. Ви можете, таким чином, необхідно мати більш ніж одну роботу онлайн, щоб зробити свій бажаний дохід. Крім того, як ви перебирати інші можливості, вміти розпізнавати і уникати роботи на дому шахрайства.

Micro Робота

Мікро-робота, як правило, невеликий онлайн завдання, для якої ви отримаєте настільки ж невелику плату, як правило, кілька центів або доларів. Їх іноді називають короткі завдання.

Ці роботи виконуються за допомогою реєстрації на веб-сайті та вибору завдань компанії, іноді просто натиснувши на посилання. Амазонка Mechanical Turk, Clickworker і ySense пропонують ці типи завдань.

Джобс також можна знайти в онлайн-ринки послуг. Тут працівники пропонують невеликі послуги, як правило, за певну плату, а покупці переглядати ринок, щоб знайти людей, що пропонують послуги, які вони потребують.

Можливості працевлаштування включають краудсорсінг проекти, які схожі на введення даних, де компанії займаються армію віртуальних робочих, щоб виконати невелику частину більш великого проекту. Працівники можуть також скористатися винагородою програм і досліджень, які, можливо, оригінальні роботи на дому мікро робочих місць.

Оскільки плата настільки мала, і завдання займає так мало часу, мета полягає в тому, щоб зробити так багато завдань, як це можливо. Тим не менш, ви повинні розуміти політику оплати праці, так як багато хто з цих компаній мають мінімальний виграш, а це означає, що якщо ви заробляєте $ 8,55 роблять 20 мікро робочих місць, можливо, доведеться чекати, поки ви не заробили стільки, скільки $ 50 насправді отримати свої гроші.

Інтернет Присяжний

Адвокати готуються до суду часто створюють помилкове журі, щоб отримати зворотній зв’язок від осіб, подібних до тих, які можуть в кінцевому підсумку сидіти на присяжних. Тому що це може бути дорогим, щоб мати в очних макет журі, дешевші онлайн присяжні логічною альтернативою. Вони можуть слухати аудіо і відео-презентацію, або читати матеріали і відповіді на питання.

Оскільки адвокати шукають людей , які відповідають профілю потенційних присяжних засідателів в реальному житті, інтернет – компанія журі задавати детальні питання заявників. Зверніть увагу , що ви не повинні ніколи розкривати свій номер або кредитну картку соціального страхування або банківську інформацію. Компанії , як правило , платять $ 10 до $ 60 в онлайн присяжних. Оскільки більшість інтернетів – компаній , журі не потребуватимуть великій кількості присяжних засідателів, підписавшись на декілька компаній дає кращий шанс отримати вибрали для «присяжних» .

Для того, щоб стати онлайн присяжного, вам потрібно буде підписати з декількома журі компаній, яка включає в себе заповнення великої анкети. Ви також повинні відповідати певним вимогам, які розрізняються між країнами.

Введення даних

Інтернет введення даних зростає робота на дому поле. Нова технологія робить його більш легким для компаній, щоб найняти незалежних підрядників для роботи над проектами з введення даних.

Оператори введення даних можуть отримати доступ до інфраструктури компанії віддалено або використовувати краудсорсінг технології. Введення даних може включати в себе поля, такі як основна загальна транскрипція; Однак більшість завдань транскрипції вимагають додаткового досвіду.

Компанії, які працівники введення даних включають в себе прокат Axion Data Services, Sigtrack і підтримки Ninja.

Веб-сайт або тестування додатків

Якщо у вас є думка про те, що працює, а що ні в Інтернеті, то ви могли б бути придатні для роботи в віддаленому юзабіліті-тестування. тестери Користувача можуть також вибрати додаткові сайти роботи рецензування або мобільні додатки, які можуть як і раніше перебувати в розробці. Ви не повинні бути дуже добре обізнані про Інтернет, тому що деякі розробники хочуть точки зору новачка.

тестери Юзабіліті просить проводити тести на основі їх демографічних профілі, такі як освіта, веб-знаннях, вік і використання соціальних медіа. Потім вони дані питання адреси або завдання для виконання, наприклад, при реєстрації на веб-сайті, а потім забезпечуючи зворотний зв’язок на сайті. Огляд зазвичай займає близько 15 до 20 хвилин, і отримує, як правило, близько $ 10. Після завершення огляду, тестери не виплачується до тих пір, поки клієнт не приймає їх зворотний зв’язок. Робота може бути відхилена і неоплачуваної технічними проблеми, відсутність деталізації, або інших питань, клієнт визначає.

Ці положення в основному зустрічаються в будь-якій компанії, яка бере участь в електронній комерції, ведення комерційних операцій в електронному вигляді через Інтернет. Приклади включають Amazon, Ebay і Paypal.

Пошук оцінювач

Пошук оцінювачі двигуна досліджувати результати пошуку в Інтернеті і дати зворотний зв’язок щодо того, чи є вони точні, актуальні і спамом. Щоб зробити це, оцінювач повинен бути добре обізнаний про поточну культурі і Інтернеті і володіє хорошими навичками спілкування. Іноді ступінь бакалавра потрібно або бажано, але безпосередній досвід не є обов’язковим. Ця конкретна робота на дому можливість вимагає деякого досвіду, але платить вищу заробітну плату.

Ці робочі місця часто для двомовних індивідів, хоча є деякі англійська-тільки позиція. Робота оцінки пошуку проходить багато імен, такі як пошук оцінювач, інтернет-оцінювач, якість оголошення оцінювач, або інтернет-судді.

Компанії, які пропонують цей вид роботи включають Google, Appen, Лайонбрідж і Workforce Logiq.

коректура

Якщо у вас є очі для виявлення орфографічних помилок або помилок, ви можете бути добре підходять в якості коректора. Проте, ця робота може зажадати прийняття коректура курсу або деякий досвід, або ви, можливо, доведеться пройти тест, перш ніж отримати роботу.

Віртуальний помічник

В якості віртуального помічника, ви будете поставлені завдання роботи, яка схожа на офісному помічник. Незважаючи на те, що ви будете працювати з дому, ви повинні бути високо організованими, ефективними і надійними. Обов’язки, як правило, включають подачу і ведення записів, планування зустрічей і подій, а також відповідати на телефони.

Багато компаній наймають віртуальних помічників. Наприклад, Servcorp, який був заснований в 1978 році в Сіднеї, Австралія, надає віртуальні офіси і послуги по всьому світу. Він пропонує робочі місця, конференц-зали, товаришів по службі, технології і все інше, необхідне для підтримки вашого бізнесу. Timeetc ще одна компанія, яка надає віртуальні помічники, щоб допомогти клієнтам досягти своїх цілей. Компанія пропонує безкоштовну пробну версію-маючи віртуальний помічник виконує одну вихідну задачу.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *