Легка робота з домашнього комп’ютера

Posted on

Easy Work-From-Home Computer Джобса

Кількість роботи через будинки комп’ютерних робочих місць збільшилася в останні роки, все більше компаній стають знайомі з концепцією і технології дистанційного співробітництва зростаючої більш поширеним явищем.

Хоча багато з цих робіт-наприклад, розробників програмного забезпечення, веб-дизайнерів, інженерів-даних, як правило, вимагають високої кваліфікації, є багато простого, початкового рівня, робота від будинку комп’ютерних робочих місць поза там. Вам просто потрібно знати, де шукати і що шукати.

Віртуальний помічник

Віртуальний помічник забезпечує віддалену адміністративну підтримку компанії, команду або виконавчу владу. Це включає в себе безліч адміністративних завдань , таких як планування зборів, бронювання поїздок, реагують на електронні листи, телефонні дзвінки та повідомлення в соціальних мережах, що надходять даних або ведення записів, і багато іншого.

Як і багато віддалені робочі місця, віртуальні посади помічника пропонуються як на фрілансі і очного основі. Ви можете здійснювати пошук по віддаленим і гіг робочі місця для назв , таких як «VA», «віртуальний помічник», «віртуальний виконавчий помічник» або «віртуальний офіс – менеджер» і багато іншого. Ви також можете знайти ці види робіт на фріланс і гнучкий робочих місць , таких як FlexJobs , Upwork , Гуру і Fiverr , наприклад.

При застосуванні, ви повинні розставити пріоритети організаційних , комунікаційних і навички управління часом . Крім того, так як ви будете працювати виключно в Інтернеті, це важливо для віртуального помічника , щоб мати досвід роботи з новітніми технологіями.

Ви повинні бути знайомі з галузевим стандартом зв’язку і спільної роботи платформ, включаючи онлайнові календарі; слово обробки програмного забезпечення та електронних таблиць; електронна пошта та обмін повідомленнями інструменти , такі як Gmail і Слека; аудіо-відео конференц – платформи , такі як Skype, розслаблені і Google Hangouts, а також інструменти спільного використання екрана. За PayScale, в середньому, віртуальні помічники складають $ 15 за годину .

Віддалений Підтримка клієнтів Associate

Більшість віддаленої підтримки клієнтів співробітники служать в якості «першої лінії» для всіх комунікацій з клієнтами. Вони включають в себе вирішення питань, відповіді на питання, надання інформації, і багато іншого, а також може відбуватися через електронну пошту, інтернет-чатів або телефонних дзвінків.

Невеликі організації можуть об’єднувати всі ці канали в єдине ціле, в той час як в середніх або великих компаніях, ви, ймовірно, щоб побачити роботу розпалася; наприклад, «довідкова служба ад’юнкт» відповідатиме на всі запити, що надходять по електронній пошті або онлайн-чатів, і «колл-центр ад’юнкт» буде обробляти телефонні дзвінки клієнтів.

(Важливо зазначити, що робочі місця в’їзного центру обробки викликів, як правило, роль підтримки клієнтів, де ви приймаєте вхідні дзвінки від клієнтів. З іншого боку, робота центру вихідних дзвінків, де ви будете кличе потенційними клієнтам або потенційними клієнтам і як правило, більш зосереджені на продажах.)

У вас є кілька варіантів, коли мова заходить про пошук підтримки клієнтів асоціювати роботу віддаленої. Ви можете знайти будь-який віддалений сайт для підтримки клієнтів позицій, які можуть опинитися під такими назвами, як «представник замовника послуг», «менеджер успіх клієнта», «спеціаліст по догляду за клієнтом» або «обслуговування клієнтів агента», наприклад.

Ви також зможете розширити свій пошук на регулярних робочих майданчиках . Просто переконайтеся , щоб додати «віддалений», «віртуальний» , або «робота на дому» перед назвою. (Тим НЕ менше, коли мова заходить про пошук законних роботи з- за будинки робочі місця, списки на сайтах , як FlexJobs , Remote.co , Jobspresso і WeWorkRemotely , може бути більш надійним , ніж віддалені списки на звичайних пошукових системах роботу.)

При подачі на віддалені робоче місця обслуговування клієнтів, намагається підкреслити будь-які попередні обслуговування клієнтів або гостинність робочих місць, а також відмінні зв’язку та вирішення конфліктів навички . Згідно Glassdoor, середня підтримка клієнтів ад’юнкт становить близько $ 35000 в рік .

Віддалений працівник введення даних

Віддалений введення даних клерк вручну вводить, оновлення і маніпулює цифрові або буквено – цифрові дані (наприклад, число або комбінацію букв і цифр) в базу даних через свій комп’ютер.

Подібно вище робочих місця, віддалені робочі місця введення даних доступні як на повний робочий день і позаштатній основі. Ви можете здійснювати пошук термінів, як «віддалений введення даних», «віддалений введення даних клерка», «віддалений оператор даних» або «введення віртуальних даних», наприклад.

Коли ви подаєте заяву на роботу віддаленого вводу даних, роботодавець, швидше за все, запитати ваші показники набору тексту – наприклад, «Уф» або натискання клавіш на годину, і «WPM» або слова в хвилину. Ви повинні бути в змозі набрати як мінімум 8000 км на годину (хоча краще 10000), а також як мінімум 50 слів за хвилину.

Згідно ZipRecruiter, А зарплата діапазони даних записи клерк середнього рівня в від $ 27000 до $ 56000, в той час як середня заробітна плата становить $ 37000 на рік. Клерки початкового рівня, однак, як правило , починають з більш низькою швидкістю, і погодинної оплати праці може опуститися як низько як $ 9 – $ 10 за годину.

Інтернет «Одд-Job» Робочий

Хоча це може здатися дивним, є багато віддалених «підробив» ви можете знайти в Інтернеті. Хоча ви не повинні чекати , щоб заробити на життя лише одного з них, ви можете використовувати один в якості побічного шуму або об’єднати їх для більшого доходу. За характером терміна «падлюка» , він неминуче змінюється. Ключ повинен знати , де шукати ці типи робочих місць і що потрібно шукати.

Ви знайдете найширший спектр робіт на незалежних сайтах, як Upwork, і ви можете знайти робочі місця, які відповідають вашим інтересам або досвід. Може бути, ви піднімете проект введення даних довжиною в 2-денний на цьому тижні і аудіо Цитування проекту наступний.

Craigslist є ще одним хорошим ресурсом для консультації. Перевірте розділ «Комп’ютер» під «гигов» і відсканувати списки або пошук в цій категорії для таких термінів , як «віддалений», «робота на дому» або «віртуальний». Це може бути варто шукати основну категорію «Gigs» з цими термінами теж.

Інші онлайнові підробив включають брати участь в опитуваннях, участь в науково – дослідних груп панелей, і виконання мікро-завдань на Амазонки Mechanical Turk платформи (або подібних сайтів , таких як Swagbucks або Clickworker). Є також прибуткові додатки , які ви можете використовувати , щоб підписатися на швидкі кабріолети або для надання професійних послуг.

Дуже важливо, щоб залишитися старанним і досліджувати законність будь-якої платформи, перш ніж підписати; це для того, що це не афера.

Ви можете шукати відгуки в Інтернеті, або побачити, якщо компанія має список з Better Business Bureau. І, нарешті, якщо ви хочете, щоб запросити роботу, а не шукати його, ви також можете зареєструватися і продавати свої послуги по Fiverr.

Плата неминуче буде змінюватися в цьому випадку, і він буде повністю залежати від вашого виходу і кількості часу , яке ви присвятіть до роботи цих видів робіт. На Amazon Mechanical Turk, середня заробітна плата коливається від $ 6-12 на годину. Ви можете знайти кабріолети , які платять більше на незалежних сайтах або на Craigslist. Зверніть увагу , що будь-яка робота або платформа , яка позиціонує себе як можливість «отримати багаті швидко» це дуже ймовірно , шахрайство ; якщо це звучить занадто добре , щоб бути правдою, це ймовірно.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *