Кращі типи Аеропорт робочих місць, які добре платять

Posted on

Кращі типи Аеропорт робочих місць, які добре платять

Якщо ви зачаровані повітряним транспортом, користуються обслуговування клієнтів у швидко мінливому середовищі, і жити у великому місті, то ви можете розглянути робочі місця, які дозволять вам працювати в тих місцях, в аеропортах. Мало того, що працює для авіакомпанії забезпечити стабільний дохід, але багато хто з цих робочих місць навіть надають безкоштовно або зі знижкою відпустки для співробітників. 

Огляд деяких з кращих робочих місць роботи в аеропорту, посадові обов’язки, заробітна плата, перспективи роботи і кращих способів знайти роботу і отримати роботу.

Квитки / Gate Agent

Квитки і воротні агенти служать в якості «обличчя» авіакомпанії, в яких вони працюють, допомагаючи клієнт з їх бронюванням польоту і допомагаючи вирішувати зростаючі проблеми з даними рейсу і багажем. Вони перевіряють ідентифікацію пасажирів, видача посадкових талонів, перевірка багажу, а також прямих клієнтів на контрольно-пропускні пункти і воріт для вилітають рейсів. Квиткові агенти повинні бути в змозі стояти на довгих відрізках і підйому важких мішків та інших зазначених елементів. 

 • Зарплата: За даними Бюро статистики праці (BLS), агенти заробили середній розмір оплати праці в розмірі $ 17,90 / год. в травні 2018. Топ 10% заробив $ 31,14 / год. або більш в той час як нижня 10% заробив $ 11,23 / год. менш.

Служби роботи з клієнтами

Представники обслуговування клієнтів для аеропортів або авіакомпаній відгукнутися на прохання про спеціальної допомоги з боку пасажирів, допомога пасажирам відстежувати багаж, і надавати інформацію про послуги в аеропорту і беруть участь авіакомпаній. Вони можуть бути призначені або обслуговування клієнтів парти або центри обробки викликів авіакомпанії. Проблемні навички і витонченість в боротьбі з незадоволеними пасажирами потрібні в цій ролі.

 • Зарплата : представники обслуговування клієнтів заробив середній розмір оплати праці в розмірі $ 16,23 / год. в травні 2018 року, в відповідно до БСТ. Найнижчий 10% заробив близько $ 10,65 / ч., А найвища 10% заробили $ 26,69 / год. або більш.
 • Робота Перспективи: Згідно BLS, зайнятості представників по обслуговуванню клієнтів, по прогнозам, зросте на 5% в порівнянні з 2016 в 2026 році, приблизно так само швидко , як і в середньому по всіх професій.

Стюардеса

Стюардеси вітають пасажир, як вони сідають польоти, направляти їх на свої місця, і спостерігати за розміщення ручної поклажі. Після спілкування з наземної командою, щоб переконатися, що всі пасажири були на борт, вони розглядають протоколи безпеки і переконайтеся, що пасажири дотримуються правил авіакомпанії. Вони також заспокоює нервові або проблемні пасажири, вирішувати конфлікти під час польотів, і служать продукти харчування і напої. Гнучкість необхідна в цій ролі, оскільки стюардеса часто потрібно графіки змінної роботи і можуть бути призначені протягом ночі рейсів.

Стати стюардесою може бути відмінним варіантом кар’єри для енергійних, сервіс-орієнтованих клієнтів фізичних осіб, які не хочуть, щоб отримати ступінь бакалавра. Як правило, потрібно тільки диплом середньої школи; авіакомпанії надають спеціалізовану підготовку, що веде до сертифікації Федерального управління цивільної авіації (FAA).

 • Заробітна плата: Середній річний заробітної плати для стюардес складає $ 56000 в травні 2018. Найнижчий 10% заробив близько $ 28950, а найвища 10% заробили $ 80870 або більше.
 • Робота Перспективи: Згідно BLS, зайнятості бортпровідників, по прогнозам, зросте на 10% з 2016 по 2026 рік , швидше , ніж в середньому по всіх професій.

Авіаційне і радіоелектронне обладнання Механік і технік

Aircraft ремонт механіки і виконувати планове технічне обслуговування на літаках. Вони діагностувати механічні або електричні проблеми, виявити і замінити несправні деталі, контрольні списки безпеки огляду, проблеми документів, і зміст запису поновлення. Avionics техніки тестування електронних приладів за допомогою тестерів ланцюга, осцилографи і вольтметри, інтерпретації даних випробувань польоту вони набувають для діагностики несправностей і проблем з продуктивністю. Вони також зібрати компоненти, такі як електричні управління і розподільні коробки, і встановити програмне забезпечення.

 • Заробітна плата : Середня річна заробітна плата для авіаційних механіків і техніків по обслуговуванню склала $ 63060 в травні 2018. Самого низький 10% заробив близько $ 36760, а самі високою 10% заробили $ 97820 або більше. Середній річний заробітної плати для авіоніки техніків був трохи вище: $ 64140 в травні 2018. Найнижчий 10% заробив близько $ 39940, а найвища 10% заробили $ 94 710 або більше.
 • Робота Перспективи: BLS стверджує , що загальна зайнятість авіаційного і радіоелектронного обладнання , механіки і техніки , як очікується, виросте на 5% від 2016 до 2026, приблизно так само швидко , як і в середньому по всіх професій.

Авіадиспетчер

авіадиспетчери тримають вузькоспеціалізовані позиції і повинні заповнити велику технічну підготовку для того, щоб точно відстежувати активність повітря і продиктувати маршрути для забезпечення безпечного перевезення авіакомпанії. Вони контролюють наземне рух в аеропортах, а також контроль за зліт і посадку літаків. диспетчерів повітряного зв’язок з пілотами про погоду і стабільності повітря умов для їх маршрутів. Вони використовують радари, комп’ютери, або візуальні посилання контролювати і направляти рух літака в небі й наземне рух в аеропортах. диспетчерів повітряного повинні добре працювати під тиском і думати швидко, як виникають проблеми.

 • Заробітна плата: Середній річний заробітної плати для авіадиспетчерів склала $ 124 540 в травні 2018. Найнижчий 10% заробив близько $ 68 090, а найвища 10% заробили $ 178 650 або більше.
 • Робота Перспективи: Згідно BLS, зайнятість диспетчерів повітряного руху, по прогнозам, зросте на 3% з 2016 по 2026 рік , повільніше , ніж в середньому по всіх професій.

Аеродром операції фахівець

Фахівці аеродромних операції забезпечення безпечного зльоту і посадки цивільних і військових літаків. Їх щоденні обов’язки включають в себе підтримку зв’язку між управлінням повітряним рухом і обслуговуючого персоналу, з використанням аеродрому посадки і навігаційні засоби для відправлення повітряних суден. Вони також здійснюють заходи безпеки аеродрому і монітор і підтримувати записи польоту.

 • Дохід: Середній погодинної оплати праці для фахівців аеродромних операцій склала $ 25,10 в травні 2018. Найнижчий 10% заробив $ 13,35 / ч, а найвища 10% в середньому близько $ 44,10 / ч ..

Співробітник з питань безпеки транспорту

За даними Адміністрації транспортної безпеки, співробітники з безпеки на транспорт проводять безпеку огляд пасажирів, багажу і вантажів в аеропортах, щоб запобігти будь-яким смертельні або небезпечні об’єкти з транспортуються на борту повітряного судна. 

Співробітники безпеки на транспорті мають великий досвід в устаткуванні безпеки операційної, як рентгенівські апарати і передові технології обробки зображень на сортувальних пунктах. Вони повинні володіти хорошими навичками спілкування, а також здатність до роботи з пасажирами з різних верств суспільства.

 • Зарплата : За BLS, грохоти перевезення безпеки заробили середню погодинну заробітну плату в розмірі $ 20,13 / години. в травні 2018. Найменша 10% заробив близько $ 16,66 / ч., а найвищий 10% заробив близько $ 23,65 / год.

Авіакомпанія перевантажувальних Supervisor 

контролери обробки вантажів Airline нагляд за наземний екіпаж аеропорту в навантаження, розвантаження, забезпеченні і постановках повітряних вантажів і багажу. Вони повинні мати хорошу команду логіки і математичні розрахунки, так як вони необхідні для визначення центру літака тяжкості і координувати безпечну укладання вантажу. Вони також можуть бути покликані служити на льотних екіпажів, ручки вантажу в польоті, і короткі пасажирів процедур в надзвичайних ситуаціях і безпеки. 

 • Заробітна плата: Airline обробці вантажів контролери заробили середню погодинну заробітну плату в розмірі $ 23,37 / години. в травні 2018. Найнижчий 10% заробив близько $ 16,00 / год. Найвищий 10% заробив $ 41,09 або більше.

пілот

Авіакомпанія і комерційних пілотів злітати, літати, і земельних літаків або вертольотів слідуючи суворим правилам, встановленим Федеральним управлінням цивільної авіації. Їх обов’язки включають в себе оцінку стану повітряного судна до і після кожного польоту, визначення його баланс і ваги обмеження і перевірки того, що його рівень палива є адекватним. Пілоти також постійно перевіряти і реагувати на зміни погодних умов і спілкуватися плани польотів і зміни в управлінні повітряним рухом.

 • Заробітна плата: Середній річний заробітної плати для пілотів, і других пілотів, бортінженерів склала $ 140 340 в травні 2018. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 65690, а найвищий 10% заробили понад $ 208000. Середній річний заробітної плати для комерційних пілотів склала $ 82240 в травні 2018. Найнижчий 10% заробив близько $ 44660, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 160480.
 • Робота Прогноз: У цілому застосування авіаційних та комерційних пілотів, по прогнозам, зросте на 4% з 2016 по 2026 рік , повільніше , ніж в середньому по всіх професій.

Громадське харчування Робочі

працівники сфери обслуговування їжі працюють ресторани і продуктові поступки в аеропорту. Вони приготувати і пункти меню, фондові полки, очікування на клієнтах і отримувати замовлення, таблиці шини, очистити ресторан і кухонні приміщення, діють регістри і приймати платежі. 

 • Дохід: Середній погодинної оплати праці для виробництва продуктів харчування і напоїв , що служить і пов’язаних з ними працівників склала $ 10,45 / год. в травні 2018. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 8,34 / год., а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 14,26 / год.
 • Робота Прогноз: У цілому зайнятість продуктів харчування і напоїв , що служить і пов’язаних з ними працівників, по прогнозам, зросте на 14% з 2016 по 2026 рік , швидше , ніж в середньому по всіх професій. 

Роздрібні працівники продажів

Широке різноманітність роздрібних, одягу і магазинів подарунків з’явилися в багатьох аеропортах, як імениті рітейлери прагнуть привернути до себе увагу і бізнес-пасажирів з плином часу на їх руках. Роздрібні працівники продажів акцій полку і кіоски, влаштовують покази, рекомендації роблять продукт для клієнтів і продажу процесу. 

 • Дохід: Середня погодинна оплата для роздрібних продавців склав $ 11,63 / год. в травні 2018. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 8,85 / год., а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 19,96 / год.
 • Робота Прогноз: У цілому зайнятість працівників роздрібної торгівлі, по прогнозам, зросте на 2% з 2016 по 2026 рік , повільніше , ніж в середньому по всіх професій.

Транспортери для інвалідного крісла і Люди Movers

Airports наймати персонал для допомоги пасажирам з обмеженими можливостями пересуватися в аеропорту і доступу літаків. Оператори для інвалідів зустрітися покровителями і їх транспортування і від ворота аеропорту. Люди вантажники працюють в перевізних транспортних осіб або невеликих груп пасажирів. 

 • Заробітна плата: Іноді їх називають аеропорт пасажирських помічників, транспортерів в середньому близько $ 11,00 / год. згідно Glassdoor.com, але може значно заробити на чайових, особливо , якщо вони залучити клієнтів. 

Де знайти роботи перерахувань

Авіакомпанії рекламувати свої робочі місця в різних місцях. Для того, щоб знайти можливості для кар’єрного зростання, відвідайте розділ зайнятості сайтів авіакомпаній і аеропортів, щоб знайти поточні списки. Ви можете також пошук за ключовими словами, як «авіакомпанія» або «аеропорт» на кращих сайтах роботи, такі як Indeed.com. Для деяких видів робіт, як і з Адміністрацією транспортної безпеки (TSA), ви можете звернутися безпосередньо на сайті найму. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *