Кращі методи поведінкового інтерв’ювання та Стратегії

Posted on

Кращі методи поведінкового інтерв'ювання та Стратегії

Коли ви будете пошук роботи , важливо бути готовими до обробки , що відомо як «поведінковий інтерв’ювання.» Працедавці використовують цей тип інтерв’ю , щоб отримати уявлення про те , як ви справляєтеся конкретні ситуації на робочому місці. Інтерв’юер хоче приклади того , що сталося в дуже складних обставинах, що ви зробили, і як ви домоглися позитивного результату.

Кращі методи для обробки поведінкових інтерв’ю включають підготовку до інтерв’ю питань вам можуть бути запропоновані, виявляючи стільки, скільки ви можете про компанії і роботі, тому у вас є уявлення про те, яких навичках роботодавець шукає, і бути готове включити конкретні моменти у відповідях ви даєте інтерв’юер.

стратегії

Перед тим, як качан на співбесіду , взяти час , щоб підготуватися заздалегідь. Ви можете, або не можуть бути запропоновані поведінковими питання інтерв’ю, але це краще , щоб бути готовими в разі , якщо ви перебуваєте.

  • Огляд , що поведінкові інтерв’ю і які компанії шукають в ході  поведінкових інтерв’ю .
  • Використовуйте техніку СТАР інтерв’ю підготувати приклади для використання під час інтерв’ю.
  • Огляд приклади  поведінкових питання інтерв’ю .

Дослідження Робота і Компанія

Беручи час , щоб дослідити і компанію , і роботу , яку ви співбесіду допоможе вам підготуватися до співбесіди. Таким чином , ви будете готові і , щоб відповісти на питання інтерв’ю і поставити інтерв’юер на питання самостійно. Ви також зможете дізнатися , чи є компанія і корпоративна культура добре підходить для вас. Це завжди краще , щоб  досліджувати компанію , так що ви добре інформовані заздалегідь.

методи

Перш за все, дайте собі кілька хвилин, щоб зібрати свої думки. Це прекрасно, щоб зайняти деякий час, щоб сформулювати свою відповідь, якщо ви не впевнені у тому, як відповісти на питання. Якщо ви не знаєте, як відповісти на це питання, попросіть роз’яснень. Це буде купити вам деякий додатковий час, щоб подумати про те, як відповісти. Тоді не забудьте включити ці чотири точки в вашій відповіді – ситуація, завдання, дії, результати.

  • (S)  , конкретна ситуація
  • (T)  Завдання , які необхідно зробити
  • (A)  Дія ви взяли
  • (R)  Результати, тобто те, що сталося

Це технік відповіді СТАР інтерв’ю , і це відмінний спосіб підготуватися. Майте на увазі , що  немає правильних або неправильних відповідей  на поведінкові питання інтерв’ю. Мета інтерв’юера, щоб зрозуміти , як ви вели себе в даній ситуації. Як ви реагуєте буде визначити, чи є відповідність між вашими навичками і положенням компанії прагне заповнити.

Найкраща стратегія поведінки інтерв’ю включає в себе ретельно слухати, будучи ясно і докладно, коли ви реагуєте і, найголовніше, бути чесним. Якщо ваші відповіді не те, що інтерв’юер шукає, ця позиція не може бути краща робота для вас в будь-якому випадку.

Follow Up Після інтерв’ю

Чи був то , що ви хотіли б ви сказали під час інтерв’ю , але не отримав шанс? Ваше подальше подяки увагу дає можливість говорити про це. Це також можливість підтвердити свою зацікавленість в роботі і компанії.

Додаткові поради та хитрості

Крім того , знаючи , що очікувати в поведінкового інтерв’ю, є 10 інтерв’ю навички , які мають важливе значення для практики , перш ніж увійти в зал засідань або Skype сеанс з наймом комітету: підготовка, пунктуальність, мислення , перш ніж говорити, говорити спокійно і злагоджено, відображення гарантованого (але не зарозумілий) впевненість в собі, активну слуханні, оптимізм, висловлюючи свій інтерес до роботодавця, будучи в стані говорити за ваш початковий « Elevator Pitch » , і – можливо , найголовніше – висловити свою подяку за час найму на роботу комітету як усно , в кінці інтерв’ю і в письмовому вигляді відразу ж слідом за лист подяки.

Тим НЕ менше нервовий, особливо якщо це ваше перше інтерв’ю? Не турбуйтеся – навіть встановлені професіонали відчувають кілька метеликів перед інтерв’ю. Ви зробили перший крок в заспокоюючи ваше занепокоєння, приймаючи час , щоб розглянути кроки , описані вище. Інші великі методи , щоб заспокоїти ваші нерви включають уникнути негативного саморазговора, ретельно одягатися, прибувши рано інтерв’ю , так що ви можете взяти кілька заспокійливих вдихи заздалегідь, і уникнути пити занадто багато кофеїну в день вашої зустрічі.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *