Кращий сертифікат програми, які ведуть в високооплачувану роботу

Posted on

Кращий сертифікат програми, які ведуть в високооплачувану роботу

Багато програм ступенів можуть допомогти збільшити ваші шанси знайти високооплачувану роботу. Тим не менш, багато з цих програм є дорогими, і може зайняти роки.

Альтернативою програми ступеня є сертифікат програми. Сертифікат програма є короткостроковими навчальними програмами, які часто займають менше часу, ніж в певній мірі,

Примітка: Ви можете заробити кілька сертифікатів, як мало часу , як пара months.They також , як правило, коштує менше грошей , ніж програма ступеня.

Сертифікат програма може допомогти вам розвинути навички і досвід , необхідні для конкретного job.1 Є сертифікати на роботу в різних галузях промисловості, в тому числі  охорони здоров’яуправління і  інформаційних технологій  (ІТ).

Ці програми можуть бути корисні для людей , які тільки починають свою кар’єру, а також для людей , які вже мають багаторічний досвід і хочуть підвищити свої навички або шукають  зміни кар’єрів в середині життя . Знайти правильну програму для вас, і ви будете на шляху до успішної кар’єри.

Чому Отримати сертифікат?

Є багато переваг для завершення програми сертифікату. Якщо ви починаєте пошук роботи, завершуючи сертифікат програми дозволить збільшити свої навички та здібності, і змусить вас  виділитися на ринку праці .

Навіть якщо у вас вже є кар’єра, ви все одно можете скористатися завершення програми сертифікації відточити особлива майстерність. Наприклад, ряд  ІТ сертифікаційних програм  допомагають людям розвивати навички і бази знань, які необхідні для вступу в ІТ – індустрію. Є також сертифікати в області управління, такі як сертифікати по управлінню проектами.

Майте на увазі, однак, що сертифікати не є такими ж, як професійні ліцензії і certification.2 Ліцензії потрібні для конкретних робочих місць, таких як навчання та косметології. Сертифікати показують, що людина придбала навички в тій чи іншій області. Наприклад, є бухгалтерські сертифікати, які можуть допомогти бухгалтеру рухатися вгору в своїй кар’єрі. Ці сертифікати як правило, включають сидячи іспит. Іноді ви можете взяти сертифікат програми, щоб допомогти вам підготуватися до ліцензування або сертифікації.

Як знайти програму Правильною для Вас

Використовуйте CareerOneStop сертифікації Finder:  Пошук сертифікації Finder  по сертифікації ім’я, назва організації, промисловості або занять , щоб створити список сертифікатів, з інформацією про сертифікаційну організації, як отримати сертифікат, і деталі іспиту.

Запитайте ваші контакти:  Якщо ви зацікавлені в тому, починаючи з певної кар’єрою, запитай людина в цій області , які градуси і сертифікатів людей в цій області , як правило , є. Налаштування  інформаційних інтерв’ю  задати ці контакти , щоб рекомендувати , які сертифікати можуть допомогти вам у вашій кар’єрі. Якщо один з ваших контактів завершив сертифікаційну програму, отримати їх зворотний зв’язок як в школі і програмі.

Поговоріть з поточним роботодавцем:  Якщо ви шукаєте сертифікат програми , щоб допомогти підвищити вашу кар’єру, поговорити з роботодавцем. Він або вона може мати деякі пропозиції для сертифікатів , які могли б підвищити ваше резюме і навіть привести до просування. Крім того , перевірте , чи дійсно ваші пропозиції компанії платити (або частково повернення) сертифікат програми , якщо це пов’язано з вашою поточної роботи.

Перевірте місцеві школи:  Більшість програм сертифікатів випускаються в школах (хоча деякі з них випускаються компаніями та іншими організаціями). Після того, як ви знаєте , який сертифікат ви хочете, перевірити місцеві коледжі, коледжі та професійно-технічні школи , щоб побачити , які програми вони пропонують. У штаті і громадських коледжів часто найменш дорогі сертифікаційні програми.

Знайти акредитовану школа:  Переконайтеся , що в школі ви оберете акредитована Департаментом освіти США або Рада з вищої освіти . Для некомерційних школи не завжди акредитовані, і вони іноді НЕ мають суворі академічні кола і / або корисні послуги кар’єри. Просто тому , що школа створює багато реклами (у пресі, в Інтернеті, або на рекламних щитах) не означає , що це право школа для вас.

Знайти програму , яка працює з вашим графіком:  Подивіться в те , що вартість кожної програми, howlong потрібно , щоб завершити програму, і то , що програма пропонує (наприклад, на робочому місці навчання, курси, іспити). Виберіть програму , яка відповідає вашій графіку. Наприклад, якщо ви хочете продовжувати працювати повний робочий день, переслідуючи програму, переконайтеся , що графік цієї програми є гнучким.

Якщо це занадто добре , щоб бути правдою, це ймовірно:  Якщо ви знайшли програму сертифікації , яка здається занадто легким, занадто недорогий, або занадто швидко , щоб закінчити, це ймовірно. Є деякі дослідження , щоб переконатися , що програма акредитована.

Поговоріть з випускниками:  Ще один спосіб уникнути поганих сертифікаційних програм, щоб поговорити з випускниками. Більшість школи повинні бути готові поставити вас в контакті з випускниками , які можуть відповісти на ваші запитання про програму. Запитайте тих випускників , що програма була , як, і справді чи не допомогло це їм отримати роботу.

Проконсультуйтеся з співробітниками з вашої професійної асоціації або союзу:  Питання про сертифікацію в своїй області , які збільшать вашу конкурентоспроможність і дізнатися про програми , що пропонуються або схвалених yourassociation.

10 високооплачувані робочі місця, що потребують (або рекомендується) сертифікат

Це добре оплачувані робочі місця, які вимагають сертифікат, або для яких існують відповідні сертифікаційні програми. Для більшості з цих позицій, сертифікат може допомогти комусь на початку своєї кар’єри отримати хорошу першу роботу.

 1. Веб-розробник

Веб – розробники  створюють і дизайн веб – сайтів. Вони створюють зовнішній вигляд сайту і обробляти продуктивність, швидкість і здатність веб – сайту. Веб – розробники можуть працювати на комп’ютерні системи проектування компанії, або для маркетингових фірм або відділи, або бути  самозайнятими . У той час як деякі веб – розробники мають ступінь молодшого спеціаліста в веб – дизайні, інші мають сертифікат в веб – розробці замість цього.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними  Бюро статистики праці , веб – розробники заробляють середній дохід від $ 69430 на рік , і будуть бачити багато-швидше, ніж в середньому зростання числа робочих місць на 13% до 2028.

 1. Будівництво та будівельні інспектора

Будівництво  та будівельні інспектори перевіряють будівельні майданчики і будівлі , щоб переконатися , що структури відповідають всі необхідні коди і правила. Багато будівельних і будівельні інспектори мають сертифікат від місцевого або коледжу, хоча інші мають ступінь молодшого спеціаліста дворічної замість цього.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними  Бюро статистики праці , будівництво і будівельні інспектора отримують середній дохід від $ 59700 на рік , і будуть бачити швидше, ніж в середньому зростання зайнятості на 7% до 2028.

 1. Архітектурно-будівельний Укладач

Архітектурне та цивільне укладач створює креслення конструктивних особливостей будівель, або створює карти цивільного будівництва (в тому числі громадських робіт, мостів і доріг). Більшість укладачі навчання в системі автоматизованого проектування і розробки (САПР), проектування, креслення та інші проектні та інженерні навички. Це навчання може бути з програми сертифікації, програми на два роки, або навіть програм на чотири роки.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними  Бюро статистики праці , укладачі заробляють середній дохід від $ 55550 на рік , і будуть бачити мало або взагалі не зростання числа робочих місць до 2028.

 1. Industrial Engineering Technician

Промислові Техніки допомогти промисловим інженерам переглянути методи роботи в виробничих цехах і інших промислових об’єктах. Вони допомагають переглянути методи роботи, розташування устаткування, і багато іншого, щоб зробити фабричний працювати більш плавно. Більшість промислових інженерних техніків або ступінь молодшого спеціаліста або сертифікат з професійно-технічної школи.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними  Бюро статистики праці , промислова Техніка заробити середній дохід від $ 55460 на рік , і будуть бачити мало або взагалі не зростання числа робочих місць до 2028.

 1. Pipefitter і сантехнік

Сантехніки і pipefitters  установка і ремонт труби в офісах, будинках, на заводах, і інші будівлях. Багато сантехніки дізнатися свою роботу через сертифікат програму і / або від чотирьох до п’яти років учнівства. У деяких штатах також вимагають , щоб водопровідники і pipefitters бути ліцензовані.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними  Бюро статистики праці , pipefitters і водопровідники одержують середній дохід від $ 53920 на рік , і будуть бачити багато-швидше, ніж в середньому зростання числа робочих місць на 14% до 2028.

 1. судовий репортер

А  суд репортер  транскрипція, слово за слово, різні юридичні розгляди , такі як випадінь і випробувань. Більшість судових репортерів працюють в судах і законодавчих органах. Багато репортерів суду, по крайней мере, послешкольное свідоцтво в суді звітності від коледжу або технічного інституту.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними Бюро статистики праці, судові репортери заробляють середній дохід від $ 57150 на рік , і будуть бачити швидше, ніж в середньому зростання зайнятості на 7% до 2028.

 1. Heavy Vehicle і мобільне обладнання Механік

Важкий автомобіль і мобільна техніка механіка (також відома як служби техніки) огляд і ремонт машини і механізми, що використовується для перевезення (в тому число залізничного транспорту), сільського господарства, будівництва та багато іншої. Все більше і більше, роботодавці хочуть найняти механік, що завершили від одного до двох років сертифікат програми в області дизельних технологій або важке обладнання механіки, так як деякі з новітніх машин є дуже складними.

Заробітна плата і зайнятість Перспектива: Важка машина і механіка мобільних обладнання заробити середній дохід від $ 50320 на рік , і будуть бачити зростання числа робочих місць на 4% до 2028 – приблизно так само швидко , як середні.

 1. Sheet Metal Worker

Листовий метал робочих конструкції і / або Встановлює вироби з тонкого листового металу. Ця робота може включати в себе вимірювання та маркування розмірів на аркушах, свердління отворів в листах, несучи великі листи, або зварювання, болтів, заклепок і пайки листів. Багато працівників листового металу дізнатися свою роботу через учнівство або сертифікат програму з технікуму.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними  Бюро статистики праці , бляшані працівники отримують середній дохід від $ 48460 на рік , і будуть бачити швидше, ніж в середньому зростання числа робочих місць на 8% до 2028.

 1. Опалення, Кондиціонер і охолодження Mechanic і установки

 Ці механіки і монтажники, також відомий як  HVACR техніків , робота на обігрів, охолодження, вентиляції та холодильних систем в будинках, офісах і інших будівлях. HVACR техніки , як правило , отримати диплом або сертифікат програму від торгівлі або технічної школи або коледжу. Ці програми можуть тривати від шести місяців до одного року.

Зарплата і перспектива зайнятості: За даними Бюро статистики праці, HVACR техніки заробляють середній дохід від $ 47610 на рік , і будуть бачити багато-швидше, ніж в середньому зростання числа робочих місць на 13% до 2028.

 1. хірургічний технолог

Хірургічні технологами  допомогу в операційних залах в лікарнях. Вони допомагають підготувати операційні зали, влаштуйте обладнання, стерилізувати пацієнтів, а також допомогу лікарів під час хірургічних операцій. Вони часто завершити програму сертифікації в хірургічній технології, яка може тривати від декількох місяців до двох років.

Зарплата і перспектива зайнятості:  Хірургічні технологи  заробляють в середнє $ 47300 і спостерігають швидше, ніж середнє зростання числа робочих місць на 9% до 2028.

Детальніше Вакансії Ви можете отримати з сертифікатом

 Інші послуги

 • Стоматологічна помічник
 • Діагностичний Медичний УЗД
 • Невідкладна медична технік
 • лікарня Transcriptionist
 • Ліцензія Практична і професійна медсестра
 • Медичний помічник
 • Медична та клінічна лабораторія технік
 • Медичний Coder
 • Медичний Transcriptionist
 • Pharmacy Technician
 • рентгенологічне технолог
 • ветеринарний помічник

промислові Вакансії

 • автомобільна механіка
 • Керований комп’ютер машина Оператор інструменту
 • машиністи
 • Телекомунікаційне обладнання та установка ремонтник
 • Інструмент і Die Makers
 • Зварювальник і зварювальник Fitter

Інші послуги

 • Комп’ютерний фахівець підтримки
 • косметолог
 • пожежник
 • Фітнес-тренер та інструктор
 • перукар
 • манікюрниця
 • масажист
 • Мережа та адміністратор комп’ютерних мереж
 • педикюрша
 • закупівлі Клерк
 • Агент з нерухомості

Більше Освіта та навчання Варіанти

Є також інші  робочі високооплачуваним доступні , які не вимагають ступенів чотири роки . Для деяких з цих варіантів кар’єри, професійної підготовки або ступеня в два роки можуть претендувати вам почати роботу.

Учнівство  є одним з найкращих варіантів для розгляду , так як вони поєднують в собі навчання з оплатою і результатом в облікових даних або сертифікаті по закінченню.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *